TAMRON 28-75MM F/2.8 DI III VXD G2 Sony E-Mount A063S

85900 ar PVN

€ 909.45

Ir uz vietas
1 vienība117625
4960371006796
A063S
TAMRON

Jauns

28–75 mm F/2.8 Di III VXD G2 ir 28–75 mm F/2.8 Di III RXD pēctecis — populārs tālummaiņas objektīvs, kas ir izpelnījies augstu novērtējumu visā pasaulē. Tas atspoguļo nepārtrauktas evolūcijas un uz klientu vērstas pilnveidošanas augļus. Saglabājot tā priekšgājēja labi novērtēto kompakto izmēru, jaunajā 28–75 mm F2.8 G2 ir jauna optiskā konstrukcija, kuras pamatā ir dizains, kas ir pārveidots, lai uzlabotu attēlveidošanas veiktspēju, un tā funkcijas ir saderīgas ar jaunāko modeļu digitālajām kamerām, kuras piedāvā. palielināta izšķirtspēja.

AF disks, TAMRON VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) lineārais motora fokusa mehānisms, ir pieņemts, lai nodrošinātu lielāku autofokusa ātrumu un lielāku precizitāti.

Ar MOD (minimālais objekta attālums) platajā galā un maksimālo palielinājuma attiecību 1:2,7, objektīvs var lepoties ar uzlabotu tuvplāna fotografēšanas veiktspēju. Turklāt tam ir jauns dizains, lai uzlabotu funkcionalitāti un ergonomisku tekstūru. TAMRON bija celmlauzis kompakto standarta tālummaiņas objektīvu kategorijā ar ātru diafragmu bezspoguļa kamerām, un jaunais 28–75 mm F2.8 G2 patiešām ir nākamās paaudzes objektīvs ikdienas lietošanai.

Jaunais dizains nodrošina uzlabotu tekstūru un lielāku lietotājam draudzīgumu

Pilnīgi jaunajā 28–75 mm F2.8 G2 dizainā ir iekļauts jauns dizains, kas kļūst par turpmāk ieviesto TAMRON objektīvu pazīmi. Izmaiņas tālummaiņas gredzena virsmas un fokusa gredzena virsmas tekstūrā uzlabo saķeri un atvieglo darbību. Objektīva ārējā virsma ir spīdīgi melna, daudz spīdīgāka nekā iepriekšējie modeļi. Uzlabota nodilumizturība padara objektīvu grūtāk saskrāpējamu un iztur pirkstu nospiedumus.

Turklāt noteiktas iekšējās daļas ir uzlabotas. Šie uzlabojumi nodrošina vienmērīgāku vispārējo darbību. TAMRON ir arī pielāgojis tālummaiņas gredzena pretestību un griezes momentu, lai atvieglotu vienmērīgāku un precīzāku darbību.

 • Viegls, kompakts dizains ar uzsvaru uz lietošanas ērtumu, kā arī 67 mm filtra izmērs
 • Saderīgs ar daudzām kamerai specifiskām funkcijām un funkcijām, tostarp ātro hibrīda AF un acu AF.

Outstanding high-resolution performance delivers an unprecedented photo experience
With the goal of producing outstanding high image quality befitting a new fast-aperture zoom lens, TAMRON redesigned the optical design in the new 28-75mm F2.8 G2 from scratch. The optical construction of the Model A063 deploys 17 elements in 15 groups. To minimize optical aberrations to an extreme degree, two LD (Low Dispersion) and GM (Glass Molded Aspherical) lens elements are used in an optimal arrangement. The lens demonstrates high resolving power to the edges of the frame at all focal lengths, while also offering the soft and beautiful bokeh that is distinctive to fast-aperture lenses. The image quality shows marked improvements over the 1st-generation Model A036. The 28-75mm F2.8 G2 retains the same light weight and compact size while achieving significant improvements to resolution and overall performance across the entire zoom range. The new standard zoom is ideal for a wide range of photographic genres from street photography and portraiture to landscapes and general family events like vacations and holidays.

Capture all the action with high-speed, high-precision AF
The AF drive system is equipped with VXD linear motor focus mechanism. VXD is exceptionally responsive and operates at high speed with great precision. The AF speed marks approximately twice1 as fast as the 1st-generation Model A036. With reliable, speedy focusing from the MOD to infinity and extremely good focus tracking, you are ready for those important moments even when photographing fast-moving subjects. Moreover, the AF drive motor is very quiet, making it ideal for still photography and videography when shooting in conditions where near-silence is required.

Achieves an MOD of 0.18m (7.1 in) and maximum magnification ratio of 1:2.7
Close focusing has also been improved. The MOD of the 28-75mm F2.8 G2 is 0.18m (7.1 in) at the wide 28mm end, an improvement over the 1st-generation Model A036. This allows photographers to capture powerful shots that emphasize the perspective effects unique to wide-angle photography when shooting close-ups. The working distance becomes about 4.4cm (1.7 in) at the MOD. The maximum magnification ratio is 1:2.7. Get closer to any subject and enjoy the world of wide macro photography. In addition, at the telephoto end the MOD is 0.38m (15 in). The magnification ratio when using the longer 75mm focal length is 1:4.1, enabling close-up shooting with greater working distance.

Proprietary software tool TAMRON Lens Utility™ for lens function customization
The 2nd-generation Model A063 incorporates the new ‘TAMRON Lens Utility’ software originally and uniquely developed by TAMRON. TAMRON Lens Utility can be operated using a computer by connecting the lens from its Connector Port via the optional TAMRON Connection Cable2. Users can customize the functions and update the firmware through the lens. The personal customization gives flexible shooting options to match the shooting situation such as still photography or videography.

New 2nd-generation lens design improves both operation and ergonomics
The all-new 28-75mm F2.8 G2 incorporates a new design that becomes the hallmark of TAMRON lenses introduced in the future. In constant pursuit of improving products in every way possible, TAMRON considered customer feedback and reviewed each part and component of the lens down to the finest details. As a result, TAMRON has enhanced both the operation and tactile presentation of the lens.

Preces veidsObjektīvi
Objektīva fokusa attālumsmaināms
Objektīva tipsstandarta
BajoneteSony E
Preces ar atlaidi (%)Neliela atlaide (līdz 10%)
Atlaides apjoms (€)20 - 50 €
Atlaides apjoms (€)50 - 150 €
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti