-€221

Objektīvi - PENTAX HD PENTAX-D FA 150-450MM F4.5-5.6ED DC AW W - ātri pasūtīt no ražotāja

 • 150–450 mm supertelefoto tālummaiņas objektīvs
 • Vienmērīgs un kluss DC fokusēšanas motors
 • Ātrās pārslēgšanās fokusa sistēma
 • Aizsardzība pret putekļiem un laika apstākļu ietekmi
 • Saderīgs ar Pentax APS-C un pilna kadra kamerām

PENTAX HD PENTAX-D FA 150-450MM F4.5-5.6ED DC AW W

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

198490 ar PVN

€ 2 205.45

Piegādes laiks no 3 nedēļām.103683
0027075286931
21340
Pentax

Jauns

A truly long-reaching telephoto zoom for Pentax DSLRs, the HD PENTAX D FA 150-450mm f/4.5-5.6 DC AW Lens pairs advanced optical and mechanical design elements with an extensive 225-675mm-equivalent focal length range when used on APS-C cameras. Extra-low dispersion glass elements are incorporated within the construction to minimize chromatic aberrations and distortions, as well as produce a high degree of sharpness throughout the zoom range. HD coatings have also been applied to lens elements to reduce reflections and flare and a Super Protect coating also helps to shield the front and rear elements from dust, water, and oils. In regard to focusing, a DC autofocus motor realizes fast and quiet performance and is accentuated by the Quick-Shift Focus System for changing between AF and MF control by simply turning the focusing ring. Designed for wildlife, nature, and sports shooters, this long lens pairs sophisticated optical traits with fast-paced focusing controls for intuitive handling.

Further complementing the focusing system is the inclusion of both focus preset and focus range limiter settings for faster handling. Additionally, benefitting its use in trying conditions, the lens features a weather-resistant construction, with 21 integrated seals, to prevent dust and moisture from entering the lens.

Performancewebeyuaxfbyxxudeywtfrdyysyaeuyrr
Focal Length150 - 450mm
Comparable 35mm Equivalent on APS-C Format Focal Length: 225 - 675 mm
ApertureMaximum: f/4.5 - 5.6
Minimum: f/22 - 27
Camera Mount TypePentax K
Format CompatibilityPentax Digital (APS-C)
Angle of View16.5° - 5.5°
Minimum Focus Distance6.56' (2 m)
Magnification0.22x
Maximum Reproduction Ratio1:4.55
Elements/Groups18 / 14
Diaphragm Blades9, Rounded • Attēla aplis aptver pilna kadra sensoru
 • 3× supertelefoto tālummaiņas koeficients (APS‑C ekvivalents 230-690)
 • Uzticama konstrukcijas aizsardzība pret mitrumu un putekļiem (21 aizsardzības savienojums)
 • Vienmērīga, klusa autofokusa darbība ar iebūvēta DC motora piedziņu
 • HD pārklājums optimizētai gaismas caurlaidei un samazinātam atspīdumam
 • ED objektīva elementi izcilam asumam un piesātinātām krāsām
 • Fokusa diapazona ierobežotājs (pilns, 2-6m, 6m-∞)
 • Noapaļota diafragma skaistam bokē efektam
 • SP (Super Protect) pārklājums uz objektīva priekšējā elementa efektīvai aizsardzībai


HD PENTAX D-FA 150-450mm F4,5-5,6 ED DC AW supertelefoto tālummaiņas objektīvs izstrādāts lietošanai ar PENTAX K-bajonetes digitālajām SLR kamerām. Tas radīts, lai aptvertu fokusa attālumus no 150 mm līdz 450 mm, – fokusa attāluma diapazons, ko visvairāk pieprasījuši PENTAX augstākās klases kameru lietotāji. Objektīvs ir apgādāts ar PENTAX oriģinālo, augsti kvalitatīvo HD pārklājumu, lai veidotu īpaši asus, augsta kontrasta attēlus pat izaicinošos apgaismojuma apstākļos, piemēram, izmantojot aizmugures apgaismojumu. Turklāt tas ietver trīs ED (īpaši zemas dispersijas) stikla elementus un vienu superzemas dispersijas stikla elementu, kas efektīvi kompensē hromatisko aberāciju. Tā putekļdrošais un pret laika apstākļu ietekmi izturīgais korpuss padara objektīvu ārkārtīgi uzticamu un izturīgu sarežģītos āra apstākļos.  
   
Supertelefoto aptvērums ar trīs reižu tālummaiņu
Lietojot ar PENTAX K‑bajonetes SLR kameru, šis tālummaiņas objektīvs aptver supertelefoto diapazonu no aptuveni 230 mm līdz 690 mm (35 mm formātā). Tas izstrādāts, lai būtu pietiekami kompakts un viegls turēšanai rokās, uzņemot tālus objektus ar garu tālummaiņu, piemēram, savvaļas dzīvniekus, lidmašīnas un dinamiskas sporta aktivitātes.

Izcila attēla atveide
Pateicoties tā modernajai optikai, kas ietver trīs ED (īpaši zemas dispersijas) stikla elementus un vienu superzemas dispersijas stikla elementu, šis tālummaiņas objektīvs efektīvi samazina sfēriskās un hromatiskās aberācijas līdz minimumam, nodrošinot skaidrus, augstas kvalitātes attēlus bez krāsu izplūduma. Tā MTF (modulācijas pārneses funkcijas) līkne ieprogrammēta augstāka, salīdzinot ar tradicionālajiem tās pašas klases modeļiem, lai radītu augstas izšķirtspējas, izcili detalizētus attēlus. Tā attēla aplis savukārt ir optimizēts, lai aptvertu pat 35 mm filmas formāta SLR kameras attēla izmēru. Rezultātā objektīvs ne tikai nodrošina spilgtus, augstas izšķirtspējas, līdz stūriem asus attēlus, lietojot kopā ar pašreizējo PENTAX digitālo SLR kameru, bet arī bez papildus modifikācijām var tikt savietots ar nākotnes modeļiem, kuriem ir lielāki attēlu sensori. 

HD pārklājums uzlabotai attēlu atveidei
Objektīvs ir apstrādāts ar augsti kvalitatīvu, daudzslāņu HD pārklājumu. Salīdzinot ar tradicionālajiem daudzslāņu pārklājumiem, šis PENTAX oriģinālais pārklājums garantē lielāku gaismas caurlaidību un mazāku atstarošanos, lai nodrošinātu gaišus, augsta kontrasta attēlus bez uzplaiksnījuma un māņattēla defektiem pat izaicinošos apgaismojuma apstākļos, piemēram, izmantojot aizmugures apgaismojumu.

Putekļdroša, pret laika apstākļu ietekmi aizsargāta konstrukcija
Izstrādāts kā AW (visu laika apstākļu) modelis šis objektīvs piedāvā uzticamu putekļdrošu un pret laika apstākļu ietekmi aizsargātu konstrukciju ar 21 speciālu blīvējumu, lai novērstu ūdens un putekļu daļiņu iekļūšanu objektīva iekšpusē. Savietojot to ar PENTAX pret laika apstākļu ietekmi izturīgo digitālo SLR kameru, objektīvs garantē izturīgu un uzticamu digitālo attēlveidošanas sistēmu, kas nevainojami darbojas izaicinošos fotografēšanas apstākļos – pat lietū, miglā, vai vietās, kas pakļautas ūdens izšļakstījumiem vai izsmidzinājumiem.

Pavisam jauns trīs pozīciju slēdzis ātrās pārslēgšanās fokusa sistēmai
Objektīvs ir aprīkots ar PENTAX izstrādāto ātrās pārslēgšanās fokusa sistēmu, kas ļauj lietotājam nekavējoties pārslēgties uz manuālo fokusa režīmu, līdzko objektu notvērusi kameras AF (automātiskās fokusēšanas) sistēma. Lai uzlabotu operativitāti, šis objektīvs aprīkots ar pavisam jaunu trīs pozīciju slēdzi, kas ļauj acumirklī pārslēgties starp QFS/A, QFS/M un MF režīmiem. QFS/A ir autofokusa prioritārais režīms, kas ļauj lietotājam pārslēgties uz manuālo fokusa kontroli tikai tad, kad autofokusa darbība ir izpildīta. QFS/M ir manuālā fokusa prioritārais režīms, kas sniedz iespēju lietotājam pārslēgties uz manuālo fokusēšanu jebkurā brīdī – pat tad, kad AF sistēma atrodas darbībā. MF režīms savukārt ļauj lietotājam acumirklī pārslēgties uz manuālo fokusa kontroli, vienkārši pagriežot objektīva fokusēšanas gredzenu. Pateicoties trīs atšķirīgu režīmu izvēles iespējai, lietotājam tiek garantēta ātrāka un precīzāka fokusēšanas darbība.   

Četras AF pogas uz objektīva ietvara
Lai nodrošinātu vēl stabilāku AF darbību un ērtāku objektīva satvērienu neatkarīgi no kameras orientācijas ‑ horizontāli vai vertikāli, uz šī objektīva ietvara izvietotas četras AF pogas ‑ katra poga ik pēc 90 grādiem. Lietotājs šīm AF pogām var piešķirt vēlamos iestatījumus, tajā skaitā fokusa priekšiestatījuma režīmu, lai iepriekš ieprogrammētu fokusa pozīciju un acumirklī pārslēgtos uz to; AF atcelšanas režīmu, lai mērķtiecīgi fiksētu fokusu vēlamajā punktā nepārtrauktas AF darbības laikā.         

Preces veidsObjektīvi
Objektīva fokusa attālums, mm150-450
Izmantojams ar kamerāmPentax
Objektīva fokusa attālumsmaināms
Objektīva tipstele
BajonetePentax K
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Atlaides apjoms (€)virs 150 €
AkcijaPentax atlaides
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti