-€186

Objektīvi - Fujifilm Fujinon XF 100-400mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR objektīvs 16501109 - ātri pasūtīt no ražotāja
 • 100–400 mm telefoto tālummaiņas objektīvs
 • Ātrs un kluss trīskāršs lineārais motors
 • Pret laika apstākļiem noturīga konstrukcija
 • Augstas veiktspējas 5 soļu stabilizācija
 • Saderīgs ar Fujifilm X bezspoguļa kamerām
Product Video
 
 

Fujifilm Fujinon XF 100-400mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR objektīvs 16501109

159900 ar PVN

€ 1 785.45

Piegādes laiks parasti 2 - 3 darba dienas
pēc pasūtījuma apstiprināšanas555225
4547410316193
16501109
Fujifilm

Jauns

Performance
Focal Length100 - 400mm
Comparable 35mm Focal Length: 152 - 609 mm
ApertureMaximum: f/4.5 - 5.6
Minimum: f/22
Camera Mount TypeFujifilm X mount
Format CompatibilityAPS-C
Angle of View16.2° - 4.1°
Minimum Focus Distance5.74' (1.75 m)
Magnification0.19x
Elements/Groups21/14
Diaphragm Blades9, Rounded

Fujinon XF 100-400mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR ir supertālummaiņas objektīvs, kas aptver 35 mm ekvivalentu fokusa attālumu 152‑609 mm. Objektīva augstas veiktspējas optisko konstrukciju veido 21 elements 14 grupās, tai skaitā piecas ED lēcas un viena Super ED lēca, kas palīdz samazināt telefoto objektīvos tik bieži sastopamo hromatisko aberāciju. Rezultātā šis objektīvs nodrošina savā klasē augstāko attēla kvalitāti. Objektīvs ir īpaši izstrādāts attēlu uzņemšanai, kameru turot rokās, tam ir 5 soļu attēla stabilizācijas sistēma un tas sver mazāk par 1,4 kg. Lineārais motors, kas nodrošina ātru automātisko fokusēšanu, padara objektīvu izcili piemērotu ātri kustīgu objektu uzņemšanai, tai skaitā kustībā esošu lidmašīnu un sacīkšu transportlīdzekļu fotografēšanai. Objektīvs ir arī mitruma un putekļu izturīgs un darbojas apkārtējās vides temperatūrā līdz pat -10°C, tāpēc tas ir piemērots fotografēšanai dažādos āra apstākļos. Turklāt objektīva priekšējais elements apstrādāts ar fluora pārklājumu, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, vēl jo vairāk paaugstinot objektīva uzticamību.      

Samazināta hromatiskā aberācija augstas izšķirtspējas attēliem
Optiskā konstrukcija, ko veido 21 elements 14 grupās, tai skaitā piecas ED lēcas un viena Super ED lēca, sniedz rezultātus, kas līdzvērtīgi fluorīta lēcai, un atveido detalizētus attēlus, samazinot aksiālo hromatisko aberāciju. Maksimālais palielinājums ir 0,19×, kas ļauj lietotājiem uzņemt telefoto makro attēlus.

Klasē vadošā 5 soļu attēla stabilizācija
5 soļu attēla stabilizācijas sistēma – visjaudīgākā starp supertelefoto tālummaiņas objektīviem – novērš attēlos kameras vibrāciju radīto ietekmi pat pie maksimāla telefoto iestatījuma 609 mm (35 mm formāta ekvivalents). Turklāt, ja tiek konstatēta panoramēšana, objektīvs automātiski pārslēdzas kameras vibrāciju korekcijai tikai vertikālā plaknē.

Ātrs un kluss autofokuss, pateicoties diviem lineāriem motoriem
Objektīvā izmantoti divi lineārie motori, lai nodrošinātu ātru kustīgu objektu fokusēšanu. Turklāt motori ir klusi, kas objektīvu padara ideāli piemērotu dzīvās mūzikas izpildījumu un teātra uzvedumu uzņemšanai. Izmantojot fokusa diapazona ierobežotāja funkciju, kas ierobežo tuvas fokusēšanas punktu līdz 5 m, iespējams panākt vēl ātrāku automātisko fokusēšanu.

Kompakts un viegls dizains
Pateicoties tam, ka objektīvs sver mazāk par 1,4 kg, ievērojami atvieglota attēlu uzņemšana, kameru turot rokās. Piestiprinot objektīvu pie X‑T1 korpusa, kopējais svars nepārsniedz 2 kg, kas ļauj viegli turpināt pārvietoties un uzņemt attēlus. Turklāt piestiprinot pie kameras korpusa, rodas sajūta, ka objektīvs ir vieglāks, nekā tas patiesībā ir. 

Izturība pret mitrumu/putekļiem, darbība -10°C zemā temperatūrā un fluora pārklājums
Objektīvs ir apgādāts ar 13 mitruma un putekļu izturīgiem blīvējumiem 12 vietās, ļaujot strādāt ar šo objektīvu arī sarežģītos āra apstākļos. Turklāt objektīva priekšējo elementu klāj ūdeni atvairošs fluora pārklājums, kas aizsargā pret netīrumiem un atvieglo tīrīšanu.

Objektīva pārsegs ar polarizējošo filtru un fiksācijas mehānismu
Objektīva pārsegs ir apgādāts ar slīdošu lodziņu, kas ļauj piekļūt polarizējošam filtram pat tad, kad objektīva pārsegs ir nostiprināts. Piedevām pārsegam ir fiksācijas mehānisms, kas ļauj to droši piestiprināt pie objektīva.

Savietojams ar 1,4× telekonverteru
Šis objektīvs ir savietojams ar XF 1.4X TC WR telekonverteru. Piestiprinot tas kļūst par 140‑560 mm f/6.3‑8 vai 213‑853 mm (35 mm formāta ekvivalents) objektīvu. Turklāt tiek saglabāta fāzes noteikšanas AF uzņemšana pat ar f/8.

Preces veidsObjektīvi
Izmantojams ar kamerāmFujifilm
Objektīva fokusa attālumsmaināms
Objektīva tipstele
BajoneteFuji X
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Atlaides apjoms (€)virs 150 €
AkcijaFujifilm atlaides
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti