Yongnuo YN-622N-TX TTL LCD zipsuldzes raidītāis

ar PVN

Šis produkts pašlaik nav pieejams pasūtīšanai, lūdzu, pārbaudiet vēlāk.YN021
6947110919102
YN-622TX-N
YongNuo

Jauns


Radio palaidējs YONGNUO yn-TX-622N LCD ir saderīgs ar YN-622N bezvadu zibspuldzes sistēmu. Radio pārraides pamatā ir 2,4 GHz un darbojas līdz 100 m. Tas var darboties 7 kanālos.
Lielais LCD displejs un labi novietotas pogas nenodrošina ērtu un intuitīvu darbu. Ierīcei ir USB ports, kas ļaus turpmāk atjaunināt programmaparatūru. Tas ir uzstādīts uz kameras kurpes. Ir 3 iespējamie režīmi: i-TTL un manuālā sinhronizācija Syper.

Specifikācija:
- saderīgs ar Yongnuo YN-622N
-
LCD displejs - 2,4 GHz
- diapazons līdz 100 m
- iespējama programmaparatūras atjaunināšana
- priekšpuse vai aizmugurējā aizkara sinhronizācija
-
7 kanāli - 3 iespējamie režīmi: i-TTL un manuālā sinhronizācija Syper
- modelēšanas zibspuldze
- HSS < br />

Yongnuo YN622-blue . Šis komplekts sastāv no radio vadības TTL Yongnuo TX-622N un 622N-YN sprūda. Yongnuo TX-622N ir bezvadu 2,4 GHz radio kontrolieris, kas ļauj pilnībā kontrolēt zibspuldzes i-TTL aktivizētājus, kas savienoti ar YN-622N. Kodēta pārraide nodrošina efektīvu diapazonu bez traucējumiem līdz 100 m. Mašīnas LCD ērtai parametru maiņai. Turklāt atbalstam ir LED darba autofokuss. Yongnuo YN-622N ir viens no vismodernākajiem radio aktivizētājiem sistēmas lampām (tālvadības atbalsta funkcijas TTL) un studijas apgaismojumam. Tas nodrošina atsevišķu lampu vai lampu grupu tālvadību. Ar 2,4 GHz diapazonu darbības apjoms sasniedz 100 m. Kontrolieris var darboties radio pārraides kanālos 7, Zibspuldzes var iedalīt trīs neatkarīgi vadāmās grupās. Pateicoties šim darbam, pat ar daudzām lampām būs ērti. Ierīce ir uzstādīta tieši uz karstās kurpes kameras vai līnijas sinhronizācijas, tā ir papildus aprīkota ar datora termināli. Atbild par divu bateriju vai uzlādējamu AA piegādi. Yongnuo TX-622N iespējo lampu vai lampu grupu automātiskajā režīmā, i-TTL režīmā, Super Sync vai manuālajā režīmā. Tas ļauj iestatīt zibspuldzes daudzumu, EV regulēšanu un mainīt tālummaiņas zibspuldzi, iedarbinot zibspuldzi priekšējā un aizmugurējā aizkarā, kā arī atbalsta modelēšanas zibspuldzi. Kontrolierim ir USB ports, lai atjauninātu iekšējo programmatūru (lejupielādējama no ražotāja vietnes). Radio Trigger YN-622N ir labi piemērots profesionāļa rokām, pateicoties pilnai funkcionalitātei. Ieprieciniet amatierus, pateicoties vienkāršai lietošanai. Ekskluzīva lietderība tiks izmantota uzlabotā fotostudijā vai reportāžas āra sesijā. Katra YN-622 ierīce var darboties gan kā raidītājs, gan kā uztvērējs. Tam ir vienkārša vadība un indikatora gaismas, kas atvieglo lampu grupu vadību. Liela priekšrocība ir darbības uzticamība un augsta kvalitāte ar metāla pēdu. Komplektā ietilpst divas ierīces, taču ir iespēja pārpirkt un strādāt ar jebkuru ierīču skaitu (modernākām sistēmām). Specifikācijas kontrolieris Yongnuo 622N-TX: saderība ar Yongnuo YN-622N sinhronizāciju līdz 1/250 s (Auto FP 1/8000 sec) 3 grupas Vienības A, B, C aizmugurgaismojuma LCD kodēta pārraide 2.4GHz 7 kanāli Atbalsta i-TTL var sinhronizēt lampu ļoti īsu laiku (līdz 1/8000s) HSS, iespēja sinhronizēt ar 1, 2 aizkaru, atbalsts FEC, FEB, FEL, tālummaiņa, zibšņu modelēšana, ko iedarbina datora savienojums, LED atbalsta autofokusa darbību .
Yongnuo YN622-zils. Šis komplekts sastāv no radio vadības TTL Yongnuo TX-622N un 622N-YN sprūda.
Yongnuo TX-622N ir bezvadu 2,4 GHz radio kontrolieris, kas ļauj pilnībā kontrolēt zibspuldzes i-TTL aktivizētājus, kas savienoti ar YN-622N. Kodēta pārraide nodrošina efektīvu diapazonu bez traucējumiem līdz 100 m. Mašīnas LCD ērtai parametru maiņai. Turklāt atbalstam ir LED darba autofokuss.
Yongnuo YN-622N ir viens no vismodernākajiem radio aktivizētājiem sistēmas lampām (tālvadības atbalsta funkcijas TTL) un studijas apgaismojumam. Tas nodrošina atsevišķu lampu vai lampu grupu tālvadību. Ar 2,4 GHz diapazonu darbības apjoms sasniedz 100 m.
Radio kontrolieris 7 var darboties pārraides kanālos, zibspuldzi var iedalīt trīs neatkarīgi vadāmās grupās. Pateicoties šim darbam, pat ar daudzām lampām būs ērti. Ierīce ir uzstādīta tieši uz karstās kurpes kameras vai līnijas sinhronizācijas, tā ir papildus aprīkota ar datora termināli. Atbild par divu bateriju vai uzlādējamu AA piegādi. Yongnuo TX-622N iespējo lampu vai lampu grupu automātiskajā režīmā, i-TTL režīmā, Super Sync vai manuālajā režīmā. Tas ļauj iestatīt zibspuldzes jaudu, EV korekciju un mainīt tālummaiņas zibspuldzi, iedarbinot zibspuldzi priekšējā un aizmugurējā aizkarā, kā arī atbalsta modelēšanas zibspuldzi. Kontrolierim ir USB ports, lai atjauninātu iekšējo programmatūru (lejupielādējama no ražotāja vietnes).
radio radio YN-622N ir piemērota profesionāļa rokām, pateicoties pilnai funkcionalitātei. Ieprieciniet amatierus, pateicoties vienkāršai lietošanai. Ekskluzīva lietderība tiks izmantota uzlabotā fotostudijā vai reportāžas āra sesijā.
Katra ierīce YN-622 var darboties gan kā t
Palaidēja pielietojumsKameras zibspuldzēm
Palaidējs izmantojams kamerāmNikon
Palaidēja veidsraidītājs
Preču grupaRadio palaidēji

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti