Viltrox DG-C pārējas gredzens EF/EF-S

6345 ar PVN

Produkts pieejams pasūtīšanai. Piegādes laiks no 3 nedēļām.


6953400306507
Viltrox

Jauns

  • Automātiskā fokusa pagarinājuma caurule, kas paredzēta Canon EF/EF-S 35 mm objektīvam, lai fotografētu tuvākā attālumā ar lielāku palielinājumu.
  • Ar TTL, AE (caur objektīvu, automātiska ekspozīcija) tipa kameru tas nodrošina perfektu savienojumu, izņemot gadījumus, ja to apvieno ar elektronisko AE zibspuldzi.
  • Apvienojumā ar 3 dažāda garuma caurulēm: 12 mm, 20 mm, 36 mm, var izmantot jebkurā kombinācijā vai atsevišķi, lai iegūtu dažādu palielinājumu. Ar TTL, AE (caur objektīvu, automātiskā ekspozīcija) tipa kameru tas nodrošina perfektu savienojumu, izņemot gadījumus, ja to apvieno ar elektronisko zibspuldzes AE ierīci.
  • Mēs neiesakām vienlaikus apvienot 2 vai 3 gredzenus, ja fokusa attālums ir mazāks par 70 mm. Automātiskais fokuss ir vienkāršs, uzstādot VIENU gredzenu, bet sarežģīti par 2 vai 3. Mēs iesakām iestatīt kameru MF režīmā.

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā