Canon EOS 800D Digital SLR with 18-55 IS STM Lens Black

91945 ar PVN

Produkts pieejams pasūtīšanai. Piegādes laiks no 3 nedēļām.800D18-55
4549292083798
Canon

Jauns

24,2 MP APS-C CMOS sensors DIGIC 7 attēla procesors
3,0 collu 1,04 m punktu mainīga leņķa skārienekrāns Full HD 1080p video ierakstīšana ar ātrumu 60 kadri/s
45 punktu visu dažādu veidu fāzu noteikšanas AF Dual Pixel CMOS AF
Līdz 6 kadriem/s uzņemšana un ISO 51200 iebūvēts Wi-Fi ar NFC, Bluetooth
HDR filma un laika nobīdes filma EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM objektīvs

Kamerā EOS Rebel T7i ir 45 punktu visa veida AF sistēma1 un optiskais skatu meklētājs, kas ļauj būt gatavam šim neaizmirstamajam mirklim praktiski bez aizkaves starp to, ko redzat, un to, ko iegūstat, nospiežot slēģi. Ātrs un precīzs Dual Pixel CMOS AF ar fāzes noteikšanas bloķēšanu ātri un precīzi fokusē, lai palīdzētu jums nepalaist garām lielisku kadru. 24,2 megapikseļu CMOS (APS-C) sensors palīdz iemūžināt īpašus mirkļus izcilās krāsās, detaļās un dzīvīgumā. Izmantojot maksimālo ISO 25 600, varat uzņemt fotoattēlus vājā apgaismojumā ar minimālu izplūšanas iespēju. Iebūvētais Wi-Fi2, NFC3 un Bluetooth4 savienojums ļauj kopīgot šos vērtīgos mirkļus un augšupielādēt tos tieši tīmeklī.

optiskais skatu meklētājs
Kamerai EOS Rebel T7i ir optiskais skatu meklētājs, kas ļauj redzēt tieši to, ko redz objektīvs. Optiskais skatu meklētājs, kas aprīkots ar ērtu 45 punktu visu krustveida autofokusa sistēmu1, palīdz nodrošināt, ka varat ātri fokusēt objektu neatkarīgi no tā kustības vai vietas kadrā. Praktiski nav aizkaves starp to, ko redzat, un attēlu, kas tiek iegūts, nospiežot slēdža pogu, un jūs varat iegūt vajadzīgo kadru, kad vēlaties.
Dual Pixel CMOS AF
Pieejams, izmantojot LCD skārienekrānā Live View, EOS Rebel T7i kameras Dual Pixel CMOS AF palīdz nodrošināt pasaulē ātrāko autofokusa ātrumu 0,03 sekundēs. 5 Aprīkots ar fāzes noteikšanu, tas var ātri un precīzi noteikt attālumu objekts atrodas un kur objektīvam jāfokusē, un piedāvā ātru, vienmērīgu un precīzu autofokusu, kas paliek fiksēts objektā pat tad, ja objekts atrodas kustībā, gan fotoattēliem, gan videoklipiem.
24,2 MP CMOS (APS-C) sensors
EOS Rebel T7i kamerai ir jaudīgs 24,2 megapikseļu CMOS (APS-C) sensors, kas var uzņemt neticami dziļus un skaistus attēlus. Pateicoties augstajai izšķirtspējai, EOS Rebel T7i var uzņemt izcilas kvalitātes attēlus vairāk apgaismojuma situācijās. Vienkārši ieslēdziet kameru un jūtieties pārliecināti, ka rezultāti būs satriecoši neatkarīgi no tā, vai tie tiek kopīgoti tīmeklī vai tiek izdrukāti plakāta izmēra izdrukās.
DIGIC 7 attēlu procesors
DIGIC 7 attēlu procesors nodrošina EOS Rebel T7i kameru, kas nodrošina augstu attēla kvalitāti un ātru darbību pat vājā apgaismojumā. Izmantojot augstus ISO iestatījumus, attēla apstrāde palīdz saglabāt asus un detalizētus rezultātus praktiski jebkurā apgaismojuma situācijā. Jaudīgais DIGIC 7 attēlu procesors palīdz nodrošināt, ka jūsu fotoattēli un videoklipi izskatās asi un reālistiski ar minimālu nevēlamu troksni vai graudiem.
Bezvadu savienojamība
Pateicoties iebūvētajai Wi-Fi tehnoloģijai un lietotnei Canon Camera Connect2, ar EOS Rebel T7i kameru var pārsūtīt fotoattēlus un videoklipus uz un no saderīgām ierīcēm, augšupielādēt tieši dažādos tīmekļa pakalpojumos un veikt citas darbības. Iebūvētā NFC tehnoloģija3 nozīmē, ka to var tieši savienot ar saderīgām ierīcēm, vienkārši pieskaroties ierīcei NFC ikonai uz kameras.

Bluetooth4 tehnoloģija ļauj ērti savienot pārī EOS Rebel T7i ar saderīgu viedtālruni, izmantojot bezmaksas lietotni Canon Camera Connect2. Varat arī izveidot tiešu Wi-Fi savienojumu, lai izmantotu tālruni kā skatu meklētāju, kā arī pārbaudītu un lejupielādētu iepriekš uzņemtos fotoattēlus un videoklipus.

mainīga leņķa skārienekrāna LCD
Mainīga leņķa skārienekrāna 3,0 collu ClearView LCD II monitoram ir skārienjutīgs ekrāns, kas var būt ideāli piemērots fotoattēlu komponēšanai un pārskatīšanai. Pieskarieties ekrānam tiešā skata uzņemšanas laikā, lai ātri nofiksētu fokusu uz attiecīgo attēla vietu. Divu pirkstu pieskāriena žestus var izmantot, lai tuvinātu vai mainītu attēlus pēc to uzņemšanas, un izvēlnes un ātrās vadības iestatījumiem var piekļūt ātri un vienkārši. LCD monitors ir konstruēts tā, lai palīdzētu samazināt atspīdumu, un ir apstrādāts ar traipu izturīgu pārklājumu.

Funkciju palīgs
EOS Rebel T7i kamerai ir ērts jauns lietotāja interfeiss ar nosaukumu Feature Assistant. Gan vienkāršas, gan uzlabotas kameras funkcijas ir izskaidrotas ar viegli saprotamu grafiku un aprakstiem, ļaujot jums izpētīt, kā dažādi kameras iestatījumi ietekmē attēlu. Uzziniet, kā, piemēram, aizvara ātrums var “pauzēt” ātru kustību vai kā diafragmas prioritāte var palīdzēt nodrošināt vienmērīgu, mākslinieciski izplūdušu fonu. Lai atbilstu jūsu fotografēšanas stilam, ar vienkāršu pieskārienu ekrānam var pārslēgties starp funkciju palīgu, fotografēšanas režīmu vai Canon tradicionālo lietotāja interfeisu (UI).

Filmu Electronic IS
Netrīcošs videoklips var apgrūtināt pat vislabākā satura skatīšanos. Kamerai EOS Rebel T7i ir Movie Electronic IS6, kas palīdz samazināt kameras vibrācijas radīto izplūšanu. Ja ir iespējots un izmantots ar saderīgu Canon objektīvu, Movie Electronic IS pievieno 5 asu stabilizāciju horizontālajā, vertikālajā un rotācijas plaknē. Rezultāts? Vienmērīgas Full HD filmas, ko baudīt jūsu draugi un ģimene.

HDR filma un filma ar laika intervālu
HDR fotoattēli var uzņemt dinamiskas ainas ar košām, dabīgām krāsām ar spilgtām detaļām. HDR Movie Mode palīdz jums darīt to pašu ar videoklipiem, ar mazāk izplūdušām iezīmēm un bagātīgākām un krāsainākām filmām.

Lai iegūtu vēl radošākas iespējas, filmēšanas režīmā Time-Lapsse Movie tiek apvienoti gari laika posmi īsākos videoklipos (minimālais iestatāmais aizvara ātrums 1/25).
Pārskats: radošie filtri
Kamerai EOS Rebel T7i ir vairāki dažādi radošie filtri, kas ir pieejami kā iepriekš iestatīti un kurus var priekšskatīt pirms uzņemšanas. Fotoattēlu efekti ietver Art Bold, Water Painting un Fisheye efektu, savukārt video efekti ietver Dream, Old Movies un Memory. Izsakiet vai uzlabojiet ainas noskaņu un padariet fotografēšanu ar EOS Rebel T7i vēl jautrāku ar radošiem filtriem.
Liela ātruma nepārtraukta fotografēšana
Lai palīdzētu iegūt vairākus attēlus no ātri kustīga objekta un palīdzētu nodrošināt vajadzīgo mirkli, EOS Rebel T7i kamera spēj uzņemt līdz pat 6,0 kadriem sekundē*. Neatkarīgi no tā, vai tverat kaķēnu, kas metās rotaļlietā, vai draugus, kas slēpo ziemas ceļojumā, EOS Rebel T7i var uzņemt kadru un palikt fiksēts visas darbības laikā.

Kameras komplektācijaar objektīvu (kit)
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti