TELESIN Aluminum cage for GoPro Hero 11/10/9 +vertical adapter

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

5545 ar PVN

Ir uz vietas
1 vienība6974944460685
TELESIN

Jauns

TELESIN Alumīnija apvalks GoPro Hero 11/10/9 + vertikālais adapteris

Parūpējieties par sporta kameras aizsardzību pret bojājumiem un iegūstiet interesantākas ierakstīšanas iespējas. Telesin GP-FMS-G11-TZ aizsargkorpuss, kas izgatavots no alumīnija sakausējuma, izceļas ar izcilu izturību un ir aprīkots ar vairākiem stiprinājumiem, lai jūs varētu brīvi piestiprināt tam piederumus pēc savas izvēles. Tas ļauj arī ērti filmēt vertikāli un piedāvā īpašu aizsargslāni.

10.jpg

Uzticama aizsardzība

Korpusa izgatavošanā izmantots augstas kvalitātes alumīnija sakausējums, kas padara to īpaši izturīgu un noturīgu pret bojājumiem. Turklāt piederums lieliski atbilst GoPro Hero 11 / 10 / 9 formai, kā rezultātā var nodrošināt tai vēl labāku aizsardzību. Izstrādājums ir arī ļoti viegli uzstādāms. Tas ir pārklāts arī ar īpašu slāni, kas pasargā kameru no skrāpējumiem.

8.jpg

Ērta lietošana

Pateicoties pārdomātajam dizainam, futrālis ļauj ērti lietot tajā ievietoto kameru un neierobežo jūsu iespējas. Vienu no aksesuāra sāniem var atvērt, kas ļauj ērti pievienot ierīci uzlādei. Turklāt jums ir pietiekami daudz vietas, lai bez šķēršļiem uzstādītu maksimālo objektīvu vai ND filtrus. Varat arī jebkurā brīdī pārslēgties uz vertikālu ierakstīšanu - vienkārši pievienojiet korpusam komplektā iekļauto adapteri.

2.jpg

Izmantojiet papildu piederumus

Iegūstiet vairāk iespēju. Korpuss ir aprīkots ar 1/4″ atveri un 2 aukstās kurpes stiprinājumiem, tāpēc varat uz tā piestiprināt papildu piederumus, piemēram, statīvu, pašportreta nūju, mikrofonu vai papildu apgaismojumu. Veidojiet vēl interesantākus videomateriālus un dalieties tajos ar pasauli!

6.jpg

Iepakojumā

  • Futrālis
  • Uzmavas atslēga
  • Vertikālais skava ar adapteri
  • M3*4 skrūve
SaderībaGoPro Hero 11 / 10 / 9

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti