Hurtel tripod mount GoPro 1/4, black

453 ar PVN

€ 6.66

Ir uz vietas
3 vienības208405
7426775349961
Hurtel

Jauns

  • Pievienojiet GoPro savam statīvam
  • 1/4 collas skrūve
  • Izturīgs, izturīgs materiāls
  • Vienkārši piemērojams
  • Var izmantot arī saderīgiem monopodiem, pašbildēm un kameru stiprinājumiem.


Izmantojot šo GoPro statīva adaptera stiprinājumu, varat justies droši, ka jūsu attēli tiks uzņemti skaisti. Neatkarīgi no tā, vai tā ir skaista ainava, ceremonija vai golfa šūpoles vai snovborda triks augstas kvalitātes video, statīva stiprinājuma adapteris notur jūsu GoPro droši savienotu un uzticamu vietā. Sagatavojieties pilnīgai iegremdēšanai dzīves lielākajos brīžos. Vienkārši pieskrūvējiet to statīvam vai citam saderīgam piederumam un nofilmējiet savu piedzīvojumu bez kratīšanas vai nevajadzīgas kameras kustības, kas var sabojāt uzņemto kadru.

Pievienojiet GoPro jūsu statīvs
Ja statīva komplektācijā iekļautais adaptera stiprinājums ir salūzis vai pazaudēts, tas ir ideāls aizstājējs. Tā spēcīgais, izturīgais dizains droši piestiprinās GoPro pie statīva. Tas ļaus jums iegūt vislabāko no GoPro filmēšanas, jo GoPro nepagriezīsies no leņķa, kuru esat ieskrūvējis, kad tas ir ievietots vietā. Kad tas ir ieskrūvēts, varat izmantot savu GoPro, lai filmētu savu piedzīvojumu, iegūstot ievērojami labāku fotoattēlu kvalitāti kratīšanas trūkuma dēļ. Uzlabojiet savu filmēšanas pieredzi, izmantojot GoPro 1/4 collas skrūvi.

1/4 collas skrūve
Standarta 1/4 collas skrūve skrūvju adapteris ir piemērots lielākajai daļai GoPro piederumu, tostarp oficiālajiem produktiem. Tas nozīmē, ka varat justies pārliecināti, ka šī ir īstā skrūve, lai piestiprinātu GoPro pie stiprinājuma un turpinātu piedzīvojumus.

Izturīgs, izturīgs materiāls
Šī skrūve ir domāta piedzīvojumiem. Tas ir izgatavots tā, lai tas būtu īpaši izturīgs un nodilumizturīgs, kas nozīmē, ka pēc ieskrūvēšanas tas nepārvietosies, saglabājot jūsu GoPro pilnīgi drošu un izvēlētajā filmēšanas leņķī. Skrūve ir izgatavota no izturīga nerūsējošā tērauda, ​​kas nerūsē un nerūsē ekstremālos laikapstākļos, tostarp zem ūdens.

Vienkārši uzklājams
Viss, kas jums jādara, ir ieskrūvēt to savā GoPro piederumā un pēc tam pievienot GoPro. Kad tas ir ieskrūvēts, tas būs pilnīgi drošs — tas ļaus jums ceļot, neuztraucoties par GoPro nokrišanu jūsu piedzīvojuma vidū!

Var būt arī tiek lietots saderīgiem monopodiem, pašbildēm un kameru stiprinājumiem
Šo skrūvi var ne tikai izmantot ar statīviem, bet arī GoPro piestiprināt pie citiem stiprinājumiem, tostarp pašbildes nūjām, kameru stiprinājumiem. un monopodi. Šo daudzfunkcionālo skrūvi var viegli atskrūvēt no statīva un pēc tam ieskrūvēt kādā no citiem jūsu GoPro piederumiem. Tas ir lieliski, jo tas nozīmē, ka brīvdienās jums nav jāņem līdzi papildu lielgabarīta priekšmeti, atstājot vairāk vietas citām svarīgām lietām!

Preces veidsActionkameras-Stiprinājumi
Preces ar atlaidi (%)Liela atlaide (30-50%)
Atlaides apjoms (€)līdz 5 €

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
3 vienībasSaistītie produkti