Blackmagic ATEM Mini Extreme

107945 ar PVN

Piegādes laiks parasti 10 - 18 darba dienas
pēc pasūtījuma apstiprināšanas1000009779
9338716007299
BM-SWATEMMINICEXT

Jauns

Blackmagic ATEM Mini Extreme pārskats — ar miniatūru vadības paneļa dizainu.
8 ieejas / 2 izejas — Atbalsta straumēšanu, izmantojot Ethernet, vai piesaistītos tālruņus, izmantojot USB.
Piesaiste 5G vai 4G tālruņiem mobilai attālai straumēšanai.
Ieraksti uz USB zibatmiņas diskiem H.264 formātā. Divas stereo audio ieejas darbvirsmas vai atloka mikrofonu pievienošanai.
Automātiski standarti pārveido un atkārtoti sinhronizē visas HDMI ieejas.
Ietver bezmaksas ATEM programmatūras kontroli operētājsistēmai Mac un Windows.
Iekšējais datu nesējs 20 RGBA grafikām nosaukumiem, atvēršanas plāksnēm un logotipiem. 4 augšupējie ATEM Advanced Chroma taustiņi darbam ar zaļu/zilu ekrānu. 2 neatkarīgi DVE plus SuperSource ar 4 papildu DVE. 16 virzienu multiskats visu kameru, ierakstīšanas un straumēšanas statusa uzraudzībai.
Savienojiet līdz pat 8 neatkarīgām kamerām — Ar 8 HDMI ieejām varat pievienot vairākas kameras dažādiem skatiem. Videokameras ar HDMI izvadi ir labākas kvalitātes nekā vienkāršas tīmekļa kameras, jo tajās tiek izmantoti augstākas kvalitātes objektīvi un labāka vāja gaismas jutība. Visi video avoti tiks atkārtoti sinhronizēti ar pārslēdzēju, ja tie darbojas saskaņā ar dažādiem video standartiem, tāpēc jums nav jāuztraucas par video ierīču pievienošanu, jo tie visi vienkārši darbojas! Kameras ar HDMI bieži atbalsta maināmus objektīvus, lai jūs varētu pārslēgt uz platleņķa objektīviem platleņķa kadriem un tālummaiņas objektīviem tuvplāniem. Iedomājieties, ka izmantojat labāku kameru vājā apgaismojuma iespējas teātra izrādēm, kāzām, skolas koncertiem un mūzikas video!

Izejas uz HDMI video un USB tīmekļa kameru!
Lai nodrošinātu maksimālu saderību, visiem ATEM Mini modeļiem ir USB, kas darbojas kā vienkāršs tīmekļa kameras avots. Tas nozīmē, ka varat pievienot datoram un strādāt ar jebkuru video programmatūru! Programmatūra tiek maldināta, liekot domāt, ka ATEM Mini ir izplatīta tīmekļa kamera, taču tā patiešām ir tiešraides pārslēdzējs. Tas garantē pilnīgu saderību ar jebkuru video programmatūru un pilnu izšķirtspēju 1080HD kvalitātē. Izvēlieties jebkuru programmatūru, kas jums patīk, piemēram, Zoom, Microsoft Teams vai Skype, lai jaunā veidā veidotu prezentācijas ar profesionālu vairāku kameru apraides kvalitātes stilu! ATEM Mini tīmekļa kameras izvade darbojas arī ar straumēšanas programmatūru, piemēram, Open Broadcaster, XSplit Broadcaster un citām!

Pievienojiet 5G vai 4G tālruņus mobilajiem datiem
Ja veicat tiešraides ražošanu uz vietas, ATEM Mini Extreme modeļi atbalsta Apple vai Android tālruņa pievienošanu USB portam, lai izmantotu mobilos datus! Tas ir arī lielisks dublējums galvenajam Ethernet savienojumam. Tālruņa piesaiste darbojas ar jaunākajiem ātrgaitas 5G tālruņiem, kā arī biežāk sastopamajiem 4G tālruņiem! ATEM pārslēdzējs automātiski noteiks, kad tālrunis ir pievienots, un pārslēgs tā interneta savienojumu, lai to izmantotu, novēršot nepieciešamību mainīt iestatījumus. Kad tas ir pievienots, tālrunis darbosies no USB pieslēgvietas, lai tas paliktu uzlādēts no slēdža. Izmantojot tālruņa piesaisti un mobilos datus, ATEM Mini Extreme kļūst par perfektu mobilās ražošanas risinājumu!

Tiešraide, izmantojot Ethernet — ATEM Mini Extreme modeļiem ir iebūvēts aparatūras straumēšanas dzinējs tiešraides straumēšanai, izmantojot Ethernet savienojumus. Tas nozīmē, ka varat tiešraidē straumēt pakalpojumā YouTube, Facebook un Twitch labākā kvalitātē, bez izlaistiem kadriem un ar vienkāršākiem iestatījumiem. Vienkārši atlasiet straumēšanas pakalpojumu un ievadiet straumēšanas atslēgu! Programmā ATEM Software Control ir paletes straumēšanas iestatīšanai, kā arī straumēšanas statuss tiek parādīts arī daudzskatā. Straumēšanas statuss ir viegli saprotams, jo datu ātruma indikators parāda interneta ātrumu, kas nepieciešams jūsu izmantotajam video formātam. Ja esat tehniski domājošs, varat atjaunināt straumēšanas profilus XML iestatījumu failā, lai ielādētu jaunus pakalpojumus.

Ierakstīšana tieši uz USB zibatmiņas diskiem ar ATEM Mini Pro
ATEM Mini Extreme modeļi atbalsta arī tiešu jūsu straumēšanas datu ierakstīšanu USB zibatmiņas diskos! Tas nozīmē, ka jūs saņemat ļoti garus ierakstus tajos pašos H.264 video failos ar AAC audio, ko straumējāt, lai jūs varētu tieši augšupielādēt uz jebkuru tiešsaistes video vietni, piemēram, YouTube vai Vimeo. Ierakstīšana vairākos diskos tiek atbalstīta arī, izmantojot USB centrmezglu vai Blackmagic MultiDock, tāpēc, kad disks ir piepildīts, ierakstīšanu var turpināt uz otru disku nepārtrauktai ierakstīšanai. Ieraksta iestatījumi un diska izvēle ir iestatīti programmā ATEM Software Control, un iebūvētajā vairākskatījumā ir ieraksta statusa skats. Varat pat aktivizēt ierakstīšanu pievienotajās Blackmagic Pocket Cinema kamerās!

Izveidojiet pārsteidzošus virtuālos komplektus. ATEM Mini Extreme modeļos ir iekļauti 4 augšējie hroma taustiņi, un tas ļauj jums izveidot aizraujošus virtuālos komplektus! Ar 4 neatkarīgiem hroma taustiņiem katrai kamerai iegūstat atslēgu, lai varētu izveidot virtuālu komplektu līdz pat 4 kamerām. Izmantojot ATEM Mini Extreme, jums ir 8 ieejas, no kurām 4 var izmantot kamerām, bet pārējās 4 var savienot ar virtuālo komplektu datoram renderētajiem foniem. Vai arī jums nav jāpārvieto kameras, varat izveidot fiksētas kameru virtuālās kopas, ielādējot iepriekš renderētu nekustīgu attēlu fonus no multivides atskaņotājiem un multivides kopas. Varat iestatīt makro, lai mainītu kameras un ielādējiet pareizo fonu multivides atskaņotājos! Vai pat izmantojiet DeckLink Quad HDMI un reāllaika virtuālo komplektu programmatūru!
Spēcīga SuperSource apstrāde!
Papildus 2 neatkarīgiem DVE ATEM Mini Extreme modeļos ir arī jaudīgs SuperSource daudzslāņu procesors ar 4 papildu DVE slāņiem un fona slāni, kas ATEM Mini Extreme šķiet kā papildu ievades avots. Katram SuperSource DVE var izmantot jebkuru ATEM Mini Extreme video ievadi, pēc tam tas viss tiek slāņots kopā uz multivides baseina pielāgota fona. SuperSource ir lieliski piemērots vairāku attēlu attēlošanai ar intervētiem cilvēkiem, jo ​​varat iestatīt efektu pirms tā pārraidīšanas, vienlaikus saglabājot abus galvenos DVE citus uzdevumus. SuperSource ir gluži kā iebūvēts papildu daudzslāņu VFX komutators!

Pievienojiet aizraujošus video efektus
Viena no ATEM Mini priekšrocībām ir profesionālas ražošanas vērtības, kas ir iespējamas, izmantojot iebūvēto video efektu klāstu! Griešanas poga nodrošina tūlītēju griezumu, pārslēdzoties starp avotiem. Automātiskā poga ir profesionāls termins, ko izmanto lielos apraides pārslēdzējos, lai iespējotu video efektu pārejas. Video efektiem ir ilguma pogas, kas ļauj iestatīt 0,5, 1, 1,5 un 2 sekundes. Varat arī atlasīt vēlamā efekta veidu, tostarp sajaukumu, kas nodrošina vienmērīgu pāreju starp avotiem, un dip, kas pārejas laikā izzūd, izmantojot krāsu. Vai arī izmantojiet jautrus DVE efektus, kas pārvieto attēlu no ekrāna, pārejot starp avotiem!

Iebūvētas slepenās apraides funkcijas!
Lai gan ATEM Mini ir viegli lietojams, tas slēpj arī ļoti jaudīgas apraides funkcijas! Ja jūs interesē karjera televīzijas nozarē, ATEM Mini ir lieliski piemērots apmācībai, jo tam ir tādas pašas funkcijas kā pārslēdzējiem augstākās klases apraides studijās. Jūs saņemat ATEM Advanced Chroma Key, Fairlight audio mikseri, DVE, joprojām grafikas veikalu un daudz ko citu! Vienkārši palaidiet bezmaksas lietotni ATEM Software Control operētājsistēmā Mac vai Windows, kad tas ir savienots, izmantojot USB vai Ethernet, lai piekļūtu ATEM Mini paplašinātajām funkcijām. Nedaudz eksperimentējot, jūs varat uzzināt, kā veidot apraides kvalitatīvu tiešraidi. Tikai ATEM Mini ir īsts apraides pārslēdzējs, kas paslēpts mazā un pieņemamā dizainā!

Ietver bezmaksas ATEM programmatūras vadības paneli. Programma ATEM Software Control atbloķē ATEM Mini slēpto jaudu un ļauj piekļūt visām pārslēdzēja funkcijām. ATEM Software Control piedāvā vizuālu pārslēdzēja lietotāja interfeisu ar parametru paletēm ātrai pielāgošanai. Lai gan parasti varat izveidot savienojumu, izmantojot USB, ja izveidojat savienojumu, izmantojot Ethernet, vairāki lietotāji var izveidot savienojumu ar ATEM Mini, izmantojot atsevišķas ATEM Software Control kopijas dažādos datoros! Programmatūra ļauj piekļūt pilnai audio sajaukšanai ar efektiem, ielādēt nekustīgos kadrus un pat veikt uzlabotu makro programmēšanu! Jūs pat varat saglabāt pārslēga stāvokli kā XML failu! Ja jums ir nepieciešama klipu atskaņošana, varat pat vadīt HyperDeck disku ierakstītājus, izmantojot Ethernet.

Piegādes saturs
• ATEM Mini Extreme
• Ārējais 12 V līdzstrāvas barošanas avots ar starptautiskajiem kontaktligzdas adapteriem

Preces veidsStreaming
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti