New PuluzDualHandleVlogkitwithLEDlampandmicrophoneSmartphonePKT3028

LED vlog platforma

Katram vlogerim ir jāparūpējas par atbilstošu apgaismojumu, skaņas sistēmu un par to, lai varētu iegūt arī ierakstītā materiāla priekšskatījumu. Visas šīs sastāvdaļas parasti aizņem daudz vietas, un to pareiza iestatīšana ir laikietilpīga. Šīs problēmas risinājums ir Puluz Vlogging platforma, kas uz statīviem novietotā rāmītī apvieno apgaismojuma elementus, mikrofonu un telefona turētāju.

Puluz Dual Handle Vlog kit with LED lamp and microphone Smartphone PKT3028

4845 ar PVN

Ir uz vietas
1 vienība023612
5907489603836
Puluz

Jauns

Divas iespējas

Platformu var izmantot kā pārnēsājamu rokturi operatoram, pateicoties kuram iegūsim labi apgaismotus kustīgus kadrus, taču ar to tās pielietojums nebeidzas. Pateicoties komplektā iekļautajiem statīviem, iespējams izveidot platformu tieši Vlogger ierakstīšanai.

Gredzenu LED apgaismojums

Komplektā ietilpst LED apgaismojums, kura gredzens ir izgatavots no 40 LED, pateicoties kuriem tas lieliski izkliedē gaismu un tam ir augsts krāsu atveides indekss. Tas lieliski darbojas, lai apgaismotu seju, filmējot mūsu materiālus.

Iestatījumi

Lampai ir 3 apgaismojuma režīmi: balts, mīksts un silts, atkarībā no jūsu vajadzībām varat pielāgot atbilstošu krāsu temperatūru. Turklāt ir iespējams regulēt spilgtumu 10 līmeņos. To visu var regulēt, izmantojot tālvadības pulti, kas ir pievienota strāvas vadam.

Mikrofons

Mikrofonam ir universāla 3,5 mm ieeja. Tas ļauj to savienot ar visiem tālruņiem, kas atbalsta austiņu ligzdu. Pateicoties 20-20000 Hz frekvencei un jutībai -42dB / 3dB, tas ļauj ierakstīt profesionālus skaņas materiālus.

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti