Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi

113917

6970194085982

C020017IEU

ZHIYUN

Jauns

64998 ar PVN

€ 735.45

PĒRC UZREIZ


1 vienība

Ir uz vietas
Jaunie CRANE 3S supermotori pieļauj līdz 6,5 kg lietderīgo slodzi. Tas paver jaunu pasauli filmu un satura veidotājiem, kuri tagad vienu dienu var fotografēt ar DSLR kamerām un jau citā dienā izmantot tādas profesionālās videokameras kā Sony FX9, Red Dragon vai Arri Alexa ar to pašu stabilizatoru.

Lielākām kinokamerām paplašināšanas moduli var viegli piestiprināt uz ripošanas ass, lai iegūtu vairāk vietas. Mazākām DSLR kamerām paplašināšanas moduli var atvienot ērtākai lietošanai. Crane 3S ļauj viegli, ātri un elastīgi lietot jūsu video aprīkojumu.

Vēl viena jauna īpašība ir noņemamie rokturi, kas ļauj izvēlēties izmantot TransMount SmartSling vai EasySling rokturus. TransMount SmartSling rokturim ir integrēts vadības panelis ar OLED ekrānu, kas ļauj intuitīvi kontrolēt stabilizatora un kameras iestatījumus, piemēram, fokusu un tālummaiņu. EasySling rokturis ļauj turēt stabiliozatoru dažādos veidos. Spēja pagriezt rokturi ļauj viegli pārslēgties no parastā augstuma uz zemiem leņķiem ar stabilizatoru. Dažādiem sekošanas režīmiem ir speciālas pogas, lai ātri nedomājot mainītu sekošanas veidu.

CRANE 3S ir aprīkots ar vairākām vītņotām atverēm gan stabilizatorā, gan rokturī, un tas ir savienojams ar plašu piederumu klāstu, piemēram, EasyRig, motorizētām vagonetēm, strēlēm un kabeļa kamerām. Tas ļauj viegli atrast vislabāko darba pozīciju visa veida producēšanai, iegūstot vēlamo kadru bez kompromisiem.

Galda statīvs, kas palīdzēs noturēt stabilizatoru stabili un ātri nolikt sistēmu, kad ar to netiek uzņemts, ir iekļauts kastē. Tas mazinās nogurumu un uzturēs jūs enerģisku visas dienas garumā.

Jaunais trīs asu bloķēšanas mehānisms līdzsvaro un saglabā uzņemto gandrīz bez jebkādas vibrācijas. Vairāki interfeisi stabilizatoram ir veidoti ar drošības slēdzenēm, lai nodrošinātu augstas intensitātes filmēšanu visos virzienos.

Vairāk jaudas

CRANE 3S ir DC-IN ports, kas atbalsta līdz 25,2 V ievades spriegumu tiešai uzlādei. Iebūvētās baterijas tagad var piegādāt strāvu stabilizatoram līdz pat 12 stundām ar tikai četru stundu uzlādi, kas ir 35% uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.

Vēl viens jauns aizraujošs strāvas padeves avots ir TransMount PowerPlus (pēc izvēles) bateriju pakete, kurā var ietilpt sešas 18650 baterijas. Tas sniegs vairāk spēka un strāvas, lai pielāgotos pastāvīgām intensīvām kustībām, un darbosies kā kompakts, bet ātri uzlādējams lādētājakumulators jūsu ierīcēm. Ar bateriju paketi jūs iegūsiet 21 stundu darbības laiku.

Ar tālvadību

Tāpat kā iepriekšējos LAB un Weebill modeļos, arī Crane 3S ir iespēja izveidot bezvadu savienojumu ar viedtālruni un izmantot to kā uzlabotu tālvadības pulti ar pārraides moduļa palīdzību. Viedtālrunis darbojas kā monitors ar pilnas HD izšķirtspējas (1080p) bezvadu video atbalstu. Tas palīdzēs izveidot attēlu un iegūt pārskatu par svarīgiem iestatījumiem.

Papildus HD attēlu pārraidei, ViaTouch 2.0 bez pārtraukumiem savieno viedtālruni vai kameru ar kardānpiekaru. Dažādus kardānpiekara un kameras iestatījumus, piemēram, sekošanas ātrumu, diafragmas atvērumu, ISO, slēdža ātrumu utt., var pielāgot reālajā laikā. Intuitīva kontrole un pārraudzība reāllaikā ir rokas stiepiena attālumā.

Galvenās specifikācijas:

Spēj izturēt līdz 6,5 kg lietderīgo slodzi
DSLR un profesionāļu videokamerām
Vairākas aksesuāru piestiprināšanas vietas
Baterijas ar darbības laiku līdz 12 stundām
Viegli lietojams
Iespēja izveidot bezvadu savienojumu ar viedtālruni

Video stabilizatori - Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi - perc šodien veikalā un ar piegādi

Video stabilizatori - Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi - perc šodien veikalā un ar piegādi

Video stabilizatori - Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi - perc šodien veikalā un ar piegādi

Video stabilizatori - Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi - perc šodien veikalā un ar piegādi

Video stabilizatori - Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi - perc šodien veikalā un ar piegādi

Video stabilizatori - Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi - perc šodien veikalā un ar piegādi

Preces veidsVideo stabilizatori
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
StabilizatoriAktīvie stabilizatori
Atlaides apjoms (€)50 - 150 €
AkcijaZhiyun 2021
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu
 • Konsultācijas, kā izvēlēties stabilizatoru. Kurš stabilizators ir labāks?
 • Palīdzība izvēlēties stabilizatoru no ZHIYUN, vai no citiem ražotājiem.
 • Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi stabilizatora atsauksmes.
 • Paskaidrojumi par Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi stabilizatora priekšrocībām, plusiem un minusiem.
 • Salīdzinam Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi ar citiem stabilizatoriem.
 • Konsultācijas, kā pareizi rīkoties un labāk izmantot stabilizatoru.
 • Individuālas apmācības, kā lietot stabilizatoru.
 • ZHIYUN stabilizatora sagatavošana darbam - konfigurācija, kalibrācija, programmatūras uzstāsīšana vai atjaunināšana.
 • Projektu, tāmes un iepirkuma dokumentu sagatavošana, kur ir iekļauti stabilizatori.
 • ZHIYUN stabilizatora profilakse un tīrīšana.
 • Ieteikumi, kā apkalpot, tīrīt un aizsargāt stabilizatoru.
 • Nodrošinam ZHIYUN stabilizatora remontu un piegādājam rezerves daļas priekš Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi.
 • Pasūtot Zhiyun CRANE 3S stabilizators 6,5kg komplekts ar SmartSling rokturi no ZHIYUN ražotāja, tās piegādes laiks parasti ir 4 - 5 dienas.
More info

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti