Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

258200 ar PVN

€ 2 739.45

Ir uz vietas
1 vienība


1000009776

Jauns

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

Izstrādāts no oglekļa šķiedras polikarbonāta kompozītmateriāla
6144 x 3456 sensors ar 13 pieturām un dubultu dabisko ISO līdz 25 600
Saderīgs ar plašu populāro EF objektīvu klāstu
Iebūvēti motorizēti 2, 4 un 6 pieturu ND filtri
Līdz 25 600 ISO neticami veiktspējai vājā apgaismojumā Standarta atvērtie failu formāti, kas ir saderīgi ar populāru programmatūru
Regulējams, HDR 1500 nitu LCD ekrāns Ietver Blackmagic Generation 5 Color Science Izvēles Blackmagic Pocket Cinema Camera Pro EVF Profesionālas mini XLR ieejas ar 48 voltu fantoma jaudu
Lielāks NP-F570 akumulators, pēc izvēles Blackmagic Pocket Camera Battery Pro Grip
Ietver pilnu DaVinci Resolve Studio pēcapstrādei
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro ietver papildu profesionāļu funkcijas, piemēram, iebūvētus 2, 4 un 6 stopu ND filtrus, regulējamu slīpuma HDR LCD ar spilgtu 1500 nitu, kas ir ideāli piemērots lietošanai spilgtā saules gaismā. Tas ietver arī divas mini XLR audio ieejas un lielāku NP-F570 stila akumulatoru.

Šaušanas izšķirtspējas

6144 x 3456 (6K) līdz 50 kadri/s
6144 x 2560 (6K 2,4:1) līdz 60 kadri/s
5744 x 3024 (5,7 K 17:9) līdz 60 kadri/s
4096 x 2160 (4K DCI) līdz 60 kadri/s
3840 x 2160 (Ultra HD) līdz 60 kadri/s
3728 x 3104 (3,7 K 6:5 anamorfs) līdz 60 kadri/s
2868 x 1512 (2,8 K 17:9) līdz 120 kadri/s
1920 x 1080 (HD) līdz 120 kadri/s
Iebūvēti ND filtri
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro ir aprīkots ar augstas kvalitātes motorizētiem IR ND filtriem, kas ļauj ātri samazināt kamerā nonākošās gaismas daudzumu. Izstrādāti, lai atbilstu kameras kolorimetrijai un krāsu zinātnei, 2, 4 un 6 pieturu filtri nodrošina papildu darbības platumu pat skarbā apgaismojumā. IR filtri ir izstrādāti, lai vienmērīgi filtrētu gan optiskos, gan IR viļņu garumus, novēršot attēlu IR piesārņojumu. Aktivizācijas pogas atrodas kameras korpusa aizmugurē, un tās ir viegli aizsniedzamas no īkšķa no daudzfunkcionālā roktura. Lietotāja atlasāmus filtra iestatījumus LCD ekrānā var parādīt pat kā ND skaitli, apturēšanas samazināšanu vai daļu!
Papildu skatu meklētājs profesionālai fotografēšanai
Pocket Cinema Camera 6K Pro atbalsta papildu skatu meklētāju, lai padarītu fotografēšanu ārā un rokās turot precīzu un vienkāršu! Jūs iegūstat integrētu augstas kvalitātes 1280 x 960 krāsu OLED displeju ar iebūvētu tuvuma sensoru, 4 elementu stikla dioptriju neticamai precizitātei ar plašu fokusa regulēšanu no -4 līdz +4. Iebūvētā digitālā fokusa diagramma nodrošina perfektu skatu meklētāja fokusa iestatīšanu. Varat arī skatīt kritisko statusa informāciju, piemēram, kadru vadotnes. Pocket Cinema Camera Pro EVF ātri savienojas ar Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro, izmantojot vienu savienotāju. Skatu meklētājam ir 70 grādu pagriešanas diapazons, un tas ir aprīkots ar 4 dažādu veidu okulāriem gan kreisajai, gan labajai acij.
Liels 5" LCD monitors Blackmagic Pocket Cinema kamerai ir liels, spilgts 5 collu skārienekrāns, kas ļauj ērti kadrēt kadrus un precīzi fokusēt. Tas nozīmē, ka jums nav jānēsā līdzi ārējais monitors! Ekrāna pārklājumos tiek rādīti statusa un ieraksta parametri, histogramma, fokusa maksimuma indikatori, līmeņi, kadru vadotnes un daudz kas cits. Varat ātri lietot 3D LUT, lai uzraudzītu kadrus ar vēlamo krāsu un izskatu. Pocket Cinema Camera 6K Pro LCD monitors ir uzlabots HDR displejs, ko var noliekt uz augšu un uz leju, lai būtu viegli pārraudzīt kadru no jebkuras pozīcijas. Turklāt 6K Pro modeļa HDR displejam ir 1500 nitu spilgtums, kas ir ideāli piemērots lietošanai spilgtā saules gaismā!
Profesionāli savienojumi pielāgotām iekārtām! Lai gan Blackmagic Pocket Cinema Camera ir maza un pārnēsājama, tai ir plašs savienojumu klāsts audio, uzraudzībai, barošanai un citiem. Kamera ietver pilna izmēra HDMI savienotāju pārraudzībai ar HDR atbalstu un tīru 10 bitu izvadi. Tas nozīmē, ka varat pievienot HDMI displeju, lai iestatītu attēlu uzraudzību ar vai bez pārklājumiem, kas parāda svarīgu informāciju un kameras statusu. Ir arī 2 mini XLR savienojumi ar 48 voltu fantoma barošanu profesionālu mikrofonu pievienošanai, 3,5 mm videokameras stila mikrofona ieeja, austiņu savienojums un profesionāla bloķēšanas līdzstrāvas savienotājs! USB-C savienojums ļauj izveidot savienojumu un ierakstīt tieši multivides diskā!
Vienkāršs USB-C ierakstīšanai tieši uz ārējo datu nesēju diskiem
Blackmagic Pocket Cinema Camera ir aprīkota ar novatorisku un ātrdarbīgu USB-C paplašināšanas portu, kas darbojas ar ātrumu līdz 5 Gb/s. USB-C ir pieejams lielākajā daļā jauno datoru un pat nodrošina barošanu. Tas nozīmē, ka varat pievienot ārējos piederumus, piemēram, zibatmiņas diskus un SSD, lai ievērojami ilgāku ierakstīšanas laiku. Liela ātruma ārējais disks ļauj uzņemt 6K augstākās nemainīgās kvalitātes 12 bitu Blackmagic RAW iestatījumā Q0 vai ar lielu kadru ātrumu. Pats labākais, ka pēc fotografēšanas varat vienkārši pārvietot ārējo disku uz datoru un sākt rediģēšanu un krāsu korekciju no tā paša diska, eliminating failu kopēšana.
Divkāršā pastiprinājuma ISO izcilai veiktspējai vājā apgaismojumā
Digitālajā filmā ISO ir attēla sensora jutības pret gaismu mērījums. Tas nozīmē, ka jo augstāks ir ISO skaitlis, jo lielāka jutība pret gaismu, tāpēc ir iespējams fotografēt, izmantojot dabisko apgaismojumu pat naktī! Kabatas kinokamerām ir divkāršs ISO pastiprinājums līdz 25 600, kas nozīmē, ka tās ir optimizētas, lai samazinātu attēlu graudainību vai troksni, vienlaikus saglabājot visu sensora dinamisko diapazonu. Sākotnējais ISO 400 ir ideāli piemērots sižetiem ar iebūvētu apgaismojumu. Sekundārais augstais pamata ISO 3200 ir lieliski piemērots fotografēšanai vājā apgaismojumā. Pastiprinājums tiek iestatīts automātiski, pielāgojot ISO iestatījumu, tāpēc ir viegli uzņemt lieliskus attēlus, kad jums nav laika iestatīt apgaismojumu.
Vairākas izšķirtspējas un kadru nomaiņas
Atkarībā no modeļa Blackmagic Pocket Cinema Camera var fotografēt visās standarta izšķirtspējās un kadru ātrumos no HD līdz DCI 4K un pat 6K. Varat uzņemt fotoattēlus ar 21,2 megapikseļu izšķirtspēju 6K modeļos un 8,8 megapikseļus 4K modelī. 6K modeļi uzņems līdz 50 kadriem sekundē pie 6144 x 3456 16:9 vai 60 kadriem sekundē ar 6144 x 2560 2,4:1 un 60 kadriem sekundē ar 5744 x 3024 17:9. Lai iegūtu lielāku kadru ātrumu, varat logēt sensoru un uzņemt līdz 120 kadriem sekundē ar 2,8 K 2868 x 1512 17:9. Jūs pat varat strādāt īstā anamorfā 6:5, izmantojot anamorfiskos objektīvus ar 3,7K 60 kadriem/s pie 3728x3104. 4K modelī varat uzņemt līdz 60 kadriem/s 4K DCI ar 4096x2160 un 60 kadriem/s Ultra HD ar 321640x. Jūs pat varat uzņemt 120 kadrus sekundē 1080 HD!
Pārskats par Blackmagic Raw
Blackmagic RAW ir revolucionāri jauns formāts, kas izstrādāts, lai uztvertu un saglabātu jūsu kameras sensora datu kvalitāti. Video formāti, piemēram, H.264, ir ļoti saspiesti, kā arī rada troksni un dīvainus artefaktus, kā rezultātā oriģinālās sensora detaļas tiek zaudētas uz visiem laikiem. Blackmagic RAW novērš šo problēmu un sniedz jums satriecošus attēlus ar neticami detaļām un krāsām visā ražošanas procesā no kameras līdz rediģēšanai, krāsošanai un apgūšanai. Tas arī saglabā kameras iestatījumus kā metadatus, lai jūs varētu iestatīt ISO, baltā balansu un ekspozīciju kamerā vai ignorēt tos vēlāk rediģēšanas laikā, nezaudējot kvalitāti! Blackmagic RAW faili ir arī mazi un ātri lietojami, tāpēc ar tiem ir viegli strādāt. Tikai Blackmagic RAW nodrošina visaugstāko kvalitāti, mazākos failus un ātrāko veiktspēju!

Piegādes saturs
• Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro
• Objektīva torņa putekļu vāciņš
• Kameras siksna
• 30 W barošanas avots ar bloķēšanas savienotāju un starptautiskiem adapteriem
• NP-F570 akumulators
• Sveiciena buklets
• DaVinci Resolve Studio aktivizācijas atslēga
Preces veidsVideo kameras
Preces ar atlaidi (%)Neliela atlaide (līdz 10%)
Atlaides apjoms (€)virs 150 €
Видео камерыProfesionālās video kameras
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti