Papildini savu jauno Canon EOS R5 & R6 bezspoguļkameras komplektu ar visiem nepieciešamajiem rīkiem!

In Новости On pirmdiena, jūlijs 20, 2020 Hit: 1589

Papildini savu jauno Canon EOS R5 & R6 bezspoguļkameras komplektu ar visiem nepieciešamajiem rīkiem!

Beidzot jaunās Canon EOS R5 un R6 kameras ir oficiāli prezentētas, un jau šovasar būs pieejamas tirdzniecībā. EOS R5 ir viena no visgaidītākajām 2020. gada kamerām. Tā ir aprīkota ar lieliskām funkcijām, piemēram, 8K video ierakstīšanu un jaunu, uzlabotu autofokusu. Šī kamera uzstāda augstu latiņu profesionālajām bezspoguļa kamerām.

Sadarbībā ar Focus Nordic - vienu no lielākajiem piegādātājiem, kas nodrošina daudzu zināmu zīmolu nokļūšanu veikalu plauktos - mēs šeit apskatīsiem īpaši noderīgus rīkus un aksesuārus, kas atvieglos foto un video uzņemšanu, lai iegūtu pēc iespējas lielāku atdevi no Canon EOS R5 vai R6 kameras. Sagatavojies jau laikus, lai tad, kad kamera būs tavās rokās, nekavējoties varētu sākt izmantot tās lieliskās iespējas.


Ja vēlēsies izmantot ātrgaitas slēdža režīmu (Burst mode) vai uzņemt 8K video, tev būs nepieciešama ātra atmiņas karte. 8K video ieraksts būs iespējams tikai uz CFexpress kartēm (R5), savukārt ātro slēdža režīmu varēsi pilnvērtīgi izbaudīt ar ātru SD karti. Lai būtu drošs, ka nepalaidīsi garām kādu svarīgu kadru fotografējot, un varētu filmēt pilnā izšķirtspējā, nodrošini savai jaunajai R5 vai R6 kamerai atbilstoši atmiņas karti.

Lexar Pro Cfexpress

Lexar Pro 1667x SDXC UHS-II


Uzlabo kristāldzidru attēlu filmējot ar skaidru skaņu. Mums ir piemēroti mikrofoni Canon EOS R5 un R6 kamerai.


Filmējot neaizmirsti par gaismu! Ja vēlies piešķirt savam videoklipam profesionālu izskatu vai gluži vienkārši nepieciešams vairāk gaismas, iegādājies pārnēsājamo apgaismes ķermeni no Lume Cube.

Lai kamera kalpotu ilgi un droši, aizsargā jauno, vērtīgo kameru un vienlaikus iegūsti vispusīgu nēsāšanas risinājumu. Somas no Lowepro ProTactic sērijas nodrošina neapšaubāmu drošību taviem foto un video rīkiem.

Veidojot videoblogus vai uzņemot attēlus no dažādiem rakursiem, vislabākais risinājums būs pasaulē elastīgākais trijkājis GorillaPod, kas ir piemērots abiem šiem mērķiem un ne tikai. Atkarībā no kameras un papildu aksesuāru svara vari izvēlēties atbilstošu statīvu, lai vienmēr būtu pārliecināts par ērtību un drošību filmējot un fotografējot.

Kas gan būtu kamera bez atbilstošas optikas? Šie Samyang jaunie objektīvi ir lieliski piemēroti Canon EOS R5 un R6 kamerām, lai uzņemtu pārsteidzošas ainavas un valdzinošus portretus. AF sērijas objektīvi nodrošina uzlabotā autofokusa darbībuy, savukārt MF sērijas manuālais fokuss ļauj izpausties radoši un iekļauties pieņemamā budžetā. Visi objektīvi ļauj izmantot plašu diafragmas atvērumu, lai uzņemtu foto un video arī tumšākos apstākļos un iegūtu izplūdušu fonu.


Lai neattaptos situācijā, kad kameras baterija beidzas pirms laika, vienmēr parūpējies par rezervi.