Отзывы клиентов Master Foto

Labs foto veikals! :) (Eduards par Master Foto)

Šodien biju pirmo reizi, bet droši varu teikt, ka ne pēdējo. Apkalpošana laipna. (Atis par Master Foto)

Fototehnika strādā lieliski Īpaša pateicība Marijai par kvalitatīvu un operatīvu apkalpošanu. (Jānis par kameras iegādi)

Paldies. Labajs foto veikals Riga. Спасибо. Лучший фотомагазин в Риге. И товар по приемлимой цене. А продавщица - само очарование. (Aleksejs par Master Foto)

Esmu ļoti apmierināts ar jūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, tehnikas stāvokli un laipno apkalpošanu! (Jānis par tehnikas nomu)

Paldies pa apkalpošanu. Ar visu bijām apmierināti! (Nellija par GoPro nomu)

Daudzkārt ir izlīdzējuši, problēmas nav bijušas :) (Mārtiņš par Master Foto)

Большое спасибо что уделили столько внимания, чтобы товар я смог получить в Одессе. Очень доволен таким сотрудничеством. Наилучшие рекомендации. (Valentīns par piegādi uz Odesu)

Esmu pilnībā apmierienāts ar jūsu sniegtajiem pakalpojumiem, un esmu pilnīgi pārliecināts, ka arī turpmāk tos izmantošu! Liels paldies par sadarbību! (Jānis par tehnikas nomu)

Viss baigi feini,tik bij jālūdz sievai, lai piešuj aizmugurē papildus bikšu gumiju, jo bez tādas modifikācijas slīdēja nost no zibspuldzes kā tāds.... Bet tagad gan makten jauka bildēšana… (Kārlis par mazā softboksa iegādi)

Ekselents partneris! (Jānis par Master Foto)

Vēlos atstāt atsauksmi par iegādato statīva galvu Benro N00. Šo detaļu es iegādājos speciāli ceļojuma vajadzībām, ar mērķi minimalizēt statīva svaru, bet lai var arī garās ekspozīcijās izmantot. Pēc ceļojuma varu teikt tikai to labāko par savu izvēli un veikala servisu! Patiesi patīkami sadarboties un būt pārliecinātam par iegādātās preces augsto kvalitāti! Pie tam par ļoti labu cenu, kas nav mazsvarīgi! Visiem saviem paziņām rekomendēju izmantot masterfoto.lv pakalpojumus! (Jānis par Master Foto)

Lielisks papīrs, lielisks serviss. Forši, ka var uzjautāt skype visu kas interesē vai ir šaubas. Malači. Iepirkos un iepirkšos :) (Zane par Master Foto)

Esmu ļoti apmierināts ar jūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, tehnikas stāvokli un laipno apkalpošanu! (Jānis par Master Foto)

Viss baigi feini. (Kārlis par nomu)

Paldies, visa saņemtā tehnika kalpo nevainojami! (Dzintars par nomu)

Es esmu vairāk kā apmierināts par sadarbību un par preci. Saņēmu pasūtījumu pat ātrāk nekā bija norunāts. Tas ļāva labāk sagatavoties sesijai. Arī ar audumu esmu apmierināts. Pēc nelieliem uzlabojumiem viss izdevās labi. Plānoju arī turpmāk to izmantot. Visu labu! (Voiteks par Master Foto)

MasterFoto ļoti labs veikals, lieliska apkalpošana utt.. (Vadims par Master Foto)

Braukšu un iepirkšos vēl. (Uldis par Master Foto)

Liels paldies par X-Rite lietiņām. Gan kalibrators, gan video karte darbojas lieliski (FCPX ar jauno Color Finale), jau paspēju notestēt un esmu ļoti apmierināts ar pirkumu :) (Juris par kalibratoru)

Paldies jums! Prieks sadarboties. (Helmuts par nomu)

Mani patīkami pārsteidza, ātrums ar kādu varēju izīrēt objektīvu. Paveicās, ka citiem nebija aktuāli. Esmu apmierināta ar servisu. Kā arī pie jums dodos, jo ir lieliskas klienta atlaides, kas mani vienmēr iepriecina, jo citos veikalos tas nebūtu iespējams. Ieteikums, būt tikpat pozitīviem. (Inese par nomu)

Огромное спасибо! В Латвии вы - ведущие специалисты по вопросам фото аппаратуры! С Вами очень комфортно! Все приобретенное оборудование опробовано, оно реально помогает работать! Это был Ваш подбор до последнего винтика на основании выраженных желаний и я им Очень доволен! С уважением к профессионалам!!! (Андрей)

Paldies par piedāvājumiem! Es ļoti augsti vērtēju Jūsu sniegtos pakalpojumus, servisu un preču izvēli! Jūs esiet vislabākie! (Jānis)

Ar nomas aparātu viss ļoti labi izdevās, un pārdevējs sniedza ļoti plašu un derīgu konsultāciju par apgaismojuma iespējām. Paldies! Noteikti atgriezīšos. Liels Jums paldies – kā vienmēr viss bija ļoti labi, arī no apkalpošanas viedokļa – izpalīdzējāt pat pēdējā brīdī! (Agnija par nomu)

Спасибо большое, очень хорошая компания, отзывчивые и профессиональные работники, все мои заказы пришли в указанные сроки, в заказанном комплекте. Компании респект!

Общаясь с работниками магазина продолжаю получать удовольствие от профессионализма и качественного обслуживания. Старайтесь удерживать свою нишу, прогрессировать и у Вас все будет ХОРОШО! Удачи!

Paldies! Ļoti noderēja papildus apgaismojums kas tika iznomāts un apkalpošana un pie nomas bija loti laba un atgriešana ar laba! (Jānis par nomu)

Hello! I have recived my order and everything is fine. I'm very pleased and I will order more from Masterfoto in near future. (Priit)

Muļķības pēc nopirku nepareiza izmēra preci, samainīja bez liekiem jautājumiem. (Sergey)

Очень качественное обслуживание! Работают профессионально.

Отличный магазин в Риге, широкий выбор профессиональной техники, для мастеров любого профиля.

Я в восторге, отличное обслуживание!

Продавец отличный. Не ленится поговoрить. Всё по существу. Спасибо. Много есть в наличии наличии. Как...

Ļoti laipna apkalposana un laba kvalitate.

Всё что может придти в голову про фото и видео съёмке у этих ребят есть.

Labs serviss un komunikācija - visu var sarunāt!

A good selection of photo video equipment and accessories, helpful staff.

Milzīgs paldies par tik izsmeļošu atbildi. Goda vārds, neesmu gaidījusi TĀDU konsultāciju!

Ļoti veiksmīga pieredze. Pēc pasūtīšanas sazinājās ar mani, paziņoja par iespējamo gaidīšanas laiku.

Ātra piegāde, izvēlētā prece atbilst teicamai kvalitātei.