Pakalpojumi

Papildus preču iegādei, vari pie mums vērsties arī gadījumos, ja tev nepieciešama palīdzība. Šeit apkopojām iespējas, kas varētu tev palīdzēt. Droši jautā!

pakalpojumi_apmaciba.png 

Preču izvēle

Ja neesi pārliecināts, kura alternatīva no pieejamajām precēm būtu piemērota tieši tev, piedāvājam mūsu palīdzību preču izvēlē. Balstoties daudzu gadu pieredzē, citu lietotāju atsauksmēs un personīgā lietošanā, varam palīdzēt izvēlēties tieši to, kas atbildīs Tavām vajadzībām, iespējām un situācijai.

Palīdzība preču izvēlē ir BEZMAKSAS!

Dokumenti

Ja ir nepieciešams aprīkot kādu studiju, realizēt projektu, sagatavot iepirkuma tāmi vai dokumentus, jautājiet mums. Mūsu speciālisti palīdzēs gan atrast prasībām piemērotāko risinājumu, gan arī nokārtot visu nepieciešamo dokumentāciju.

Sīkāk jautā mums: http://www.masterfoto.lv/lv/content/19-kontakti

Izbraucieni un uzstādīšana

Ja neesi pārliecināts, ka spēsi tikt galā ar tikko iegādātās vai iznomātās preces uzstādīšanu un lietošanu, piedāvājam izbraukumu pie klienta, lai šo iekārtu uzstādītu, piemeklētu pareizos parametrus vai apmācītu personu, kam tā būs jālieto.

Šis ir maksas pakalpojums. Cena pēc vienošanās sākot no 20Eur par izbraucienu un 50Eur stundā.

Apmācība

Sadarbībā ar "Fototelpa" piedāvājam dažādus apmācības variantus.

Foto kursi

Foto kursi dažādiem zināšanu līmeņiem. Gan iesācēju kursi tiem, kas vēlas iepazīsties ar foto pasauli, gan specifiski, padziļināti kursi konkrētās tēmās pieredzējušu pasniedzēju vadībā. Piedāvājumā gan digitālā, gan analogā fotogrāfija, kā arī foto apstrāde.

Foto kursu piedāvājumu apskati šeit: http://fototelpa.lv/category/fotokursi/

Semināri

Dažādi izglītojoši vienas dienas pasākumi, kuros tiek apskatīta kāda konkrēta ar foto nozari saistīta tēma. Seminārus vada pieredzējuši pasniedzēji.

Ar aktuālo semināru piedāvājumu vari iepazīties šeit: http://fototelpa.lv/category/seminari/

Seko līdzi jaunumiem Master Foto un Fototelpa Facebook lapās.

Plenēri un foto ceļojumi

Vienas vai vairāku dienu izbraukumi pilsētā vai dabā ar mērķi ieraudzīt, mācīties un fotografēt. Tiek organizēti gan vietēja mēroja izbraucieni tepat Latvijas teritorijā, gan tālāki un garāki braucieni uz ārzemēm. Plenērus un ceļojumus vada pieredzējuši pasniedzēji, kas pratīs ne tikai parādīt skaistākās vietas, bet arī konsultēt par to, kā tās labāk iemūžināt.

Tuvākos plānotos plenērus un ceļojumus skaties šeit: http://fototelpa.lv/category/piedzivojumi/

Individuāla apmācība - konsultācijas

Ja vēlies padziļināti izprast kādu fotografēšanas metodi, savu fotokameru, nupat iegādāto objektīvu vai zibspuldzi, kā darboties laboratorijā vai kā pašam attīstīt foto filmiņu – mēs piedāvājam individuālas konsultācijas ar profesionāliem fotogrāfiem.

Plašāks apraksts un pieteikšanās šeit: http://fototelpa.lv/individualas-konsultacijas/

Laboratorija

"Fototelpa" ir klasisko un alternatīvo ķīmisko procesu laboratorija fotogrāfiju izgatavošanai. Speciāli aprīkota telpa ar visu nepieciešamo inventāru, tehniku un aktīvo ventilācijas sistēmu. Laboratorija pieejama izmantošanai gan kluba biedriem, gan ikvienam klasiskās fotogrāfijas entuziastam.

Laboratorijas pakalpojumus skaties šeit: http://fototelpa.lv/pakalpojumi/

Serviss, tīrīšana

Piedāvājumā fotoaparātu dagnostika, remonts, kā arī tīrīšana.

Plašāks iespēju apkopojums šeit: http://fototelpa.lv/foto-tehnikas-remonts/

Ekrānu un printeru kalibrēšana

Ja ekrāna vai printera kalibrēšana tev šķiet par sarežģītu, uztici to pieredzējušiem speciālistiem.

Interesēties: http://fototelpa.lv/kontakti/

Par Fototelpu

Fototelpa piedāvā neformālo izglītību, meistarklases, ceļojumus, konsultācijas un analogā foto laboratoriju fotogrāfiem un citiem interesentiem.

Adrese:

F. Sadovņikova 39, Rīgā (ieeja caur veikalu Masterfoto)

Tālrunis: 29996077 (Mārtiņš)

E-pasts: martins@fototelpa.lv

Fototelpas mājas lapa fototelpa.lv