- Напишите свой отзыв
- Качественный портретный фикс-объектив
- Светосильный - макс. диафрагма f/1.4
- Четкие и резкие снимки отличного качества
- Быстрый и тихий мотор фокусировки
- Для камер с байонетом Canon EF
Sigma 50mm F1.4 DG HSM Art Canon EF mount
Produkta kods: 12468
SKU: 12468
Модель: 311954
Ean: 0085126311544
Состояние New product
Manufacturer: Sigma
Discover related products
Discover related products
Artificial Intelligence assistant
This is the beta version of our new assistant chat, capable of answering both standard and advanced questions about product and store operations.
или спросите
Какие функции? Есть в наличии? Акции и скидки? Какие отзывы?
| Байонет | Canon EF |
| Lens Format Coverage | Full Frame |
| Lens Design | Фикс объективы |
| Фокусное расстояние, мм | 50 |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Нет |
| Тип обьектива | средний-формат |
| Maximum Aperture | f/1.4 |
Kā iegādāties preces līzingā?
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Aizpildi šeit
- 2b. leasing tab 2b-1
leasing tab 2b-2 Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
leasing tab 2b-3 - 3. Ja saņemta pozitīva atbilde
- 4. Ja prece ir pieejama veikalā
- 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt
- 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti
- Līzingā iegādātām precēm
Tāda pati līzinga noformēšanas
Neskaidrību gadījumā sazinieties
NB! Izmantojot līzinga pakalpojumusStart leasing
Product details
UPC: 085126311544
| Performance | |
|---|---|
| Focal Length | 50mm |
| Aperture | Maximum: f/1.4 Minimum: f/16 |
| Camera Mount Type | Canon EF |
| Format Compatibility | 35mm Film / Full-Frame Digital Sensor |
| Angle of View | 46.8° |
| Minimum Focus Distance | 1.31' (40 cm) |
| Maximum Reproduction Ratio | 1:5.6 |
| Elements/Groups | 13/8 |
| Diaphragm Blades | 9, Rounded |
Google