- Напишите свой отзыв
- Компактный телезум-объектив
- Оптический стабилизатор изображения
- Быстрая и тихая фокусировка
- Идеален для природы и спорта
- Для камер с байонетом Nikon F
Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary lens for Nikon
Produkta kods: 9286
SKU: 9286
Модель: 745955
Ean: 0085126745554
Состояние New product
Manufacturer: Sigma
Discover related products
Discover related products
Artificial Intelligence assistant
This is the beta version of our new assistant chat, capable of answering both standard and advanced questions about product and store operations.
или спросите
Какие функции? Есть в наличии? Акции и скидки? Какие отзывы?
| Байонет | Nikon F |
| Lens Format Coverage | Full Frame |
| Lens Design | Зумм объективы |
| Фокусное расстояние, мм | 150-600 |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Да |
| Тип обьектива | теле zoom |
| Maximum Aperture | f/5 to 6.3 |
Kā iegādāties preces līzingā?
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Aizpildi šeit
- 2b. leasing tab 2b-1
leasing tab 2b-2 Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
leasing tab 2b-3 - 3. Ja saņemta pozitīva atbilde
- 4. Ja prece ir pieejama veikalā
- 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt
- 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti
- Līzingā iegādātām precēm
Tāda pati līzinga noformēšanas
Neskaidrību gadījumā sazinieties
NB! Izmantojot līzinga pakalpojumusStart leasing
Product details
UPC: 085126745554
| Performance | |
|---|---|
| Focal Length | 150 - 600mm Comparable 35mm Equivalent on APS-C Format Focal Length: 225 - 900 mm |
| Aperture | Maximum: f/5 - 6.3 Minimum: f/22 |
| Camera Mount Type | Nikon F |
| Format Compatibility | 35mm Film / Full-Frame Digital Sensor |
| Angle of View | 16.4° - 4.1° |
| Minimum Focus Distance | 110.2" (2.80 m) |
| Maximum Reproduction Ratio | 1:5 |
| Elements/Groups | 20/14 |
Google