Наплечные сумки - Manfrotto сумка для камеры Advanced 2 Holster S (MB MA2-H-S) - быстрый заказ от производителя


  • Compact Manfrotto Advanced 2 camera bag
  • Fits a mirrorless camera with a lens
  • Two pockets for small accessories
  • Can be carried in hand, on the shoulder or on a belt
  • Water repellent exterior & rain protector

Manfrotto сумка для камеры Advanced 2 Holster S (MB MA2-H-S)

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

3445 с НДС

Поставка обычно в течении 3 - 8 рабочих дней при наличии на складе производителя33426
MB MA2-H-S
8024221693164
Manfrotto

Новое

Neaizstājams kameras futrālis, kad esat kustībā. Manfrotto Advanced 2 Holster S ir īpaši izstrādāts, lai ietilpinātu bezspoguļu kameru kopā ar 16‑25 mm objektīvu, turklāt pieejamas papildu kabatiņas atmiņas kartēm un citiem svarīgiem aksesuāriem.

Pateicoties augšējam atvērumam, varat ātri satvert kameru, lai nepalaistu garām perfekto kadru. Somas atloks veras virzienā prom no ķermeņa, tādējādi netraucējot kameras satveršanai. Pateicoties statīva stiprinājumam priekšpusē, varat pārnēsāt  līdzi savu iecienītāko neliela izmēra statīvu, ērti nostiprinot to ar vienu sarkanās krāsas gumiju. Un visbeidzot izturīgi, augstas kvalitātes materiāli ļauj jums justies droši pat tad, ja intensīvi fotografējat visprasīgākajos apkārtējās vides apstākļos.

Šī kameras futrāļa lielisko funkciju klāstu papildina divas sānu kabatiņas, kas ideāli piemērotas dažādu aksesuāru uzglabāšanai. Atmiņas kartes un baterijas iespējams izvietot divās iekšējās modulārās kabatiņās, lai tās būtu pilnīgā drošībā.  

Šo universālo futrāli var pārnēsāt aiz roktura, uz pleca, izmantojot noņemamo plecu siksnu, vai piestiprināt pie jostas ar speciālo savienojuma cilpiņu palīdzību. Somas ārējais audums ir pilnībā apstrādāts ar ūdeni atgrūdošu pārklājumu, kā arī komplektā ietilpst lietus pārsegs izmantošanai īpaši nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā.

Задать вопрос

Быстрый заказ


Available from warehouse