The Yongnuo FJ-SW126G1202000E is an efficient AC adapter with a compact design. It is designed for devices requiring 12 V and current 2 A The power supply has a power connector DC 5.5 / 2.5 mm.
Yongnuo FJ-SW126G1202000E - 12 V / 2 A, DC Adapter 5,5 / 2,5 mm
Код продукта: 42175
19,44 С НДС
Этого товара нет в наличии
SKU: 42175
Модель: FJ-SW126G1202000E
Ean: 6947110921280
Состояние Новый продукт
Производитель: YongNuo
Найдите похожие товары
    Найдите похожие товары
      Быстрый заказ
      This product is no longer in stock
      Напишите свой отзыв
      Напишите свой отзыв
      Описание продукта
      Description
      Wide compatibility
      Safety and reliability
      The device meets all safety standards and can be powered from the mains 100-240 V; 50/60 Hz; 0.6 A max.
      Specification
      • model: FJ-SW126G1202000E
      • Input: 100-240 V; 50/60 Hz; 0.6 A max
      • output: 12 V; 2 A; 24 W
      • Power supply dimensions: 6.5 x 4 x 6.5 cm
      • cable length: 2 m
      • weight: 120 g
      Compatibility
      • Yongnuo LED lamps:
      • YN300 III
      • YN216
      • YN1410
      • YN300 Air
      • YN160 III
      • YN168
      • YN360 series
      Kit contents
          Yongnuo FJ-SW126G1202000E AC Adapter – 12 V / 2 A, DC 5.5 / 2.5 mm plug