Yongnuo FJ-SW202719006000D is efficient power supply with a compact construction, designed for devices requiring a DC voltage 19 V and the intensity of 6 A. Powers Yongnuo lamp from the mains voltage of 100-240 V. The three-pin power plug is provided with a lock which prevents the accidental unplugging of the lamp socket.
Yongnuo FJ-SW202719006000D AC adapter - 19 V; 6 A
Код продукта: 38411
71,45 С НДС
Доставка 7 - 14 дней
Доступное количество: 4 продуктов
SKU: 38411
Ean: 6947110912493
Состояние Новый продукт
Производитель: YongNuo
Найдите похожие товары
Найдите похожие товары
AI assistant Помощник на основе искусственного интеллекта
или спросите
Какие функции? Есть в наличии? Акции и скидки? Какие отзывы?
Тип батареекЗарядное устройство
Задать вопрос
Быстрый заказ
Available from warehouse
Напишите свой отзыв
Напишите свой отзыв
Описание продукта
Yongnuo FJ-SW202719006000D is efficient power supply with a compact construction, designed for devices requiring a DC voltage 19 V and the intensity of 6 A. Powers Yongnuo lamp from the mains voltage of 100-240 V. The three-pin power plug is provided with a lock which prevents the accidental unplugging from the socket of the lamp.
the power supply is compatible with LED lamps Yongnuo: YN860
Specifications - power supply: 100-240 V, 50/60 Hz, 3.0 A max
- current: 19 V, 6 A