Cartoni PTZ Lightweight Tripod Kit 75mm (KPTZ721/75)
Код продукта: 29867
455,95 С НДС
Доставка 8 - 14 дней
Доступное количество: 1 продукт
SKU: 29867
Модель: KPTZ721/75
Ean: 4260725673002
Состояние Новый продукт
Производитель: Cartoni
Вид продуктаШтатив для видео
Комплектация штативабез головы
Максимальная грузоподъемность, кг40
Материалалюминий
Быстрый заказ
Available from warehouse
Напишите свой отзыв
Напишите свой отзыв
Описание продукта
The basic solution kits tripod KT721 with adjustable mid level spreader S731/QR the new design rubber feet AT877 , the AT922 half ball 75mm camera attachment.
Specifications: Minimum height 78 cm 30,7 “ Max height 135 cm 32,7” Material Aluminium Capacity 40 kg 88,2 lbs Weight 1,9 kg 4,2 lbs Bowl diameter.
Delivery Content
Tripod 3 tube (Only PTZ)
Half bowl 75mm
Mid level Spreader
Rubber feet for Red Lock & SDS
Specifications
Maximum Height (Head to ground)
135.00 cm
53"
Minimum Height (Head to ground)
78.00 cm
31"