Newell MYX-1905000D Power Supply for Yongnuo
Product ID: 30933
36,45 tax incl.
Delivery in 7 - 14 business days
Available from supplier: 127 Items
SKU: 30933
Model: NL2679
Ean: 5907489643740
Condition: New product
Manufacturer: Newell
Discover related products
    Discover related products
      Quick order
      Available from warehouse
      Write a review
      Write a review
      Product details
      Description
      The Newell MYX-1905000D is a powerful compact power supply designed for devices requiring 19 volts DC and 5 amps. It allows Yongnuo lamps to be powered from 100 to 240 volts. The power supply is equipped with classic DC 5,5 / 2,5 mm plug.
      Newell Power Supply
      Specification
      • model: Newell MYX-1905000D
      • Power supply: 100-240 V; 50/60 Hz; 3.0 A max
      • output current: 19 V / 5 A