3 Legged Thing QR Ultra 150mm x 38mm Arca Compatible Long Plate, Darkness/Matte Black QRULTRA150 B
Код продукта: 20732
39,95 С НДС
Доставка 5 - 10 дней
Доступное количество: 1 продукт
SKU: 20732
Модель: QRULTRA150 B
Ean: 5060244886940
Состояние Новый продукт
Производитель: 3 Legged Thing
Найдите похожие товары
    Найдите похожие товары
      Быстрый заказ
      Available from warehouse
      Напишите свой отзыв
      Напишите свой отзыв
      Описание продукта
      The Long Versatile Plate
      The 3 Legged Thing QR Ultra 150mm x 38mm Arca Compatible Long Plate, Darkness/Matte Black offers designers tremendous versatility and allows them to mount multiple camera equipment on one plate, including cameras, lenses, scopes, accessory arms, monitors, lights, and microphones. Designed for photographers, videographers, and other content creators, the Ultra plates have an integrated cable management hook to keep tethering, HDMI, and jack cables tidy.
      Highlights
      • Cable management hook for tethering, HDMI, microphone, monitor, and lighting cables
      • Cold shoe mount and 1/4-20, 3/8-16 threads
      • Arca square Arca Swiss compatible square
      • Markings on both sides for precise adjustments
      For Comfortable Use
      Attachment for Accessories
      Specifications
      • Height: 11 mm
      • Weight: 81 g
      • Width: 38 mm
      • Threads: Multiple 1/4-20 and 3/8-16
      • Camera mount: 1/4-20 male
      • 5-year warranty
      Included in the Package
      • 1 x 3 Legged Thing QR Ultra 150mm x 38mm Arca Compatible Long Plate, Darkness/Matte Black
      • 1 x 1/4-20 Stagsden camera mounting screw (2 x screws in sizes 250mm and 300mm)
      • 1 x 3LT double-ended mini tool with 2.5mm and 4mm hex keys