Falcon Eyes Power Supply SP-AC15-7A 4 Pin
Код продукта: 33351
65,95 С НДС
Доставка 8 - 14 дней
Доступное количество: 4 продуктов
SKU: 33351
Ean: 8718127085528
Состояние Новый продукт
Производитель: Falcon Eyes
Найдите похожие товары
    Найдите похожие товары
      Быстрый заказ
      Available from warehouse
      Напишите свой отзыв
      1 x Power Adapter SP-AC15-7A 4 Pin;1x Power cord
      Напишите свой отзыв
      Описание продукта
      The Falcon Eyes SP-AC15 Power Supply is ideal for use in the photo studio. The SP-AC15 has a power output of 15V, 7A. This adapter is equipped with a 4 Pins XLR connection.
      ;
      ;
      This universal power supply is (among others) suitable for:
      • RX-18TD
      • ;
      • RX-29TDX
      • ;
      • RX-718
      Two versions
      The Falcon Eyes Power Supply SP-AC15-7A 4 Pin is a separate power supply that you can use with various Falcon Eyes LED lights. The unit consists of a power supply with a 4-pin XLR plug. You can use the SP-AC15-7A as a spare part when you have lost your power cable for example or when you like to have an extra power supply at your disposal. You can use the SP-AC15-7A among others with the following Falcon Eyes Lamps;
      • RX-18TD
      • RX-29TDX
      • RX-718
      • Input: 100-240VAC 50/60Hz
      • Output: 15VDC 7A