Falcon Eyes Power Supply SP-AC15-7A 4 Pin
Produkta kods: 33351
65,95 ar PVN
Piegādes laiks parasti 8 - 14 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 4 vienības
SKU: 33351
EAN: 8718127085528
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Falcon Eyes
Apskatīt līdzīgus produktus
    Apskatīt līdzīgus produktus
      AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
      vai pajautājiet par
      Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
      Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
      The Falcon Eyes SP-AC15 Power Supply is ideal for use in the photo studio. The SP-AC15 has a power output of 15V, 7A. This adapter is equipped with a 4 Pins XLR connection.
      ;
      ;
      This universal power supply is (among others) suitable for:
      • RX-18TD
      • ;
      • RX-29TDX
      • ;
      • RX-718
      Two versions
      The Falcon Eyes Power Supply SP-AC15-7A 4 Pin is a separate power supply that you can use with various Falcon Eyes LED lights. The unit consists of a power supply with a 4-pin XLR plug. You can use the SP-AC15-7A as a spare part when you have lost your power cable for example or when you like to have an extra power supply at your disposal. You can use the SP-AC15-7A among others with the following Falcon Eyes Lamps;
      • RX-18TD
      • RX-29TDX
      • RX-718
      • Input: 100-240VAC 50/60Hz
      • Output: 15VDC 7A
      Two Versions
      Uzdot jautājumu
      Pasūti uzreiz
      Pasūtāms no noliktavas
      Uzrakstīt atsauksmi
      1 x Power Adapter SP-AC15-7A 4 Pin