Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2002.gada 30.maija noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

  • Prece tiek atgriezta uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu un garantijas talonu;
  • Nav atvērtas iepakojums un nav bojāta pati prece;

Jums ir tiesības nepieņemt preci preces piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.

UZMANĪBU! Atsevišķos gadījumos Atteikuma tiesības var nedarboties!

Gadījumā, ka esat iegādājies preces, kas ir piegādātas pēc speciāla pasūtījuma, un esat saņēmis rēķinu, kur ir minēts, ka pēc šī rēķina apmaksas attiecīgās preces nevar tikt atgrieztas, tad atteikuma tiesības uz šīm precēm nedarbosies! (Ministru kabineta noteikumi Nr.255, 18. punkts)

Preču atgriešana

Atteikumu tiesību gadījumā, prece ir jānogādā mūsu birojā, Firsa Sadovņikova ielā 39, Rīgā, darba dienās no plkst. 10.00-18.00.

Ja nevarat atgriezt preci birojā personīgi, piedāvājam izmantot OMNIVA pakomātu, lai atgrieztu preci mums. Nosūtiet preci uz Katoļu ielas Neste pakomātu, norādot saņēmēja numuru 29490777.

Klients sedz ar preces atpakaļ atdošanu saistītās izmaksas (Ministru kabineta noteikumi Nr.255, 5.11. punkts)

Detalizētāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs variet iepazīties ar likumiem, vai arī PTAC.