Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2002.gada 30.maija noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

  • Prece tiek atgriezta uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu un garantijas talonu;
  • Nav atvērtas iepakojums un nav bojāta pati prece;

Jums ir tiesības nepieņemt preci preces piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.

Atteikumu tiesību gadījumā, prece ir jānogādā mūsu birojā, Firsa Sadovņikova ielā 39, Rīgā, darba dienās no plkst. 10.00-18.00.

Ja nevarat atgriezt preci birojā personīgi, piedāvājam izmantot OMNIVA pakomātu, lai atgrieztu preci mums. Nosūtiet preci uz Katoļu ielas Neste pakomātu, norādot saņēmēja numuru 29490777.

Detalizētāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs variet iepazīties ar likumiem, vai arī PTAC.