Par Master Foto

Mūsu darbība

Uzņēmums „Master Foto” ir foto un video tehnikas veikals fotogrāfiem, videogrāfiem un satura veidotājiem, kas nodrošina arī foto un video tehnikas nomu, konsultācijas un projektu veidošanu.

Veikalā piedāvājam plašu tehnikas un aksesuāru klāstu dažādu meistarības pakāpju fotogrāfiem un video operatoriem. 

Master Foto piedāvā gan augstas kvalitātes labāko ražotāju preces profesionālai un ilglaicīgai lietošanai, gan ekonomiskus risinājumus iesācējiem un tiem, kas vēlas tikai izmēģināt kādu jaunu aksesuāru vai fotografēšanas veidu. Piedāvājumā ir plašs klāsts foto un video preču un aksesuāru ikvienai vajadzībai un iespējām.

Vēsture

Uzņēmuma darbība aizsākta 2006. gadā ar nosaukumu „MD Grupa” foto nodaļa. Sakarā ar veiksmīgu darbību 2008. gadā tika dibināts neatkarīgs uzņēmums „Master Foto”, kas turpināja pilnveidot un attīstīt profesionālo darbību šajā nozarē.

Kopš sākuma uzņēmums ir mainījies līdz ar situāciju foto industrijā. Līdz ar to ir iegūta pieredze un dažādots piedāvātas produkcijas un zīmolu klāsts.

Darbības pamatvirzieni:

  • Foto tehnikas un aksesuāru tirdzniecība, garantijas serviss. Izplatīšana, projektēšana un profesionālā foto un video gaismas aprīkojuma tirdzniecība, studijas un izbraukuma fotografēšanai, aksesuāru, fonu un foto laukuma tehniskā apgāde foto/video studijām un izbraukuma fotografēšanai.
  • Konsultācijas foto un video tehnikas jautājumos, palīdzība tehnikas izvēlē;
  • Foto tehnikas, studijas tehnikas un aksesuāru noma;
  • Projektu un tāmju veidošana, dalība iepirkumos;
  • Sadarbība radošiem projektiem un apmācbas iestādēm.