Mūsu misija

Mēs strādājam, lai fotogrāfu un video operatoru darbs būtu aizraujošs mākslas darbu radīšanas process. Mūsu tehnika Jūsu sapņu un ieceru realizēšanai!

Mūsu misija ir nodrošināt servisu un pakalpojumus dažādas meistarības pakāpes fotogrāfiem. Mēs piedāvājam gan augstas kvalitātes labāko ražotāju preces profesionālai un ilglaicīgai lietošanai, gan ekonomiskus risinājumus iesācējiem un tiem, kas vēlas tikai izmēģināt kādu jaunu aksesuāru vai fotografēšanas veidu. Cenšamies atbalstīt ikvienu fotogrāfu un video operatoru, noskaidrojot katra vēlmes un iespējas un konsultējot par piemērotāko izvēli. 

Populārākās preces cenšamies turēt uz vietas mūsu veikalā, lai ikvienam būtu iespēja gan tās apskatīt un izmēģināt, gan arī uzreiz iegādāties. Nodrošinām plašu katalogu ar daudzveidīgām fotoprecēm no visas pasaules, lai interesējošo lietu būtu iespējams pie mums arī pasūtīt. Ar dažādu akciju un atlaižu palīdzību cenšamies dot iespēju ikvienam iegādāties sev nepieciešamo.

Mūsu darbības 7 pamatprincipi

Aktualitāte - regulāra cenu, preču un piedāvājumu automatizēta atjaunošana no vairākiem piegādātājiem un ražotājiem, kas drīz pēc jaunas preces iznākšanas ļauj atjaunot mūsu piedāvājumu un piedāvāt aktuālas cenas.

Klātesamība - rūpīga klientu vēlmju, pieprasījumu un pasūtījumu apstrāde, izsekošana, dažādi paziņojumi, kas nodrošina, lai neaizmirstam ne par vienu Jūsu jautājumu un vēlmi. Automātiski paziņojam klientiem par preču piegādes statusu izmaiņām.

Rūpes - mūsu menedžeri nepartraukti seko pasūtījumu piegādes procesiem, izvēlas labākos piegādes veidus, rūpīgi iepako preces piegādei līdz klientam, uzmanīgi pārbauda katru saņemto iepakojumu. Mēs izmantojam visoptimālākās piegādes iespējas no ražotājiem, piedāvājot minimālu preces cenas palielinājumu piegādes izmaksu dēļ pie optimāli ātrākā piegādes laika.

Kompetence - mūsu specialisti paši nodarbojas ar fotogrāfēšanu un piedālās filmēšanā, tāpēc daudzos jautājumos var sniegt kompetentu atbildi uz Jūsu jautājumiem, palīdzēt ar konsultāciju sarežģītās situācijās, izveidot labāko tāmi vai apkopot labāko aprīkojumu.

Interese - mūsu menedžeri regulāri apmeklē pasaules izstādes par foto un video tematiku, lai vienmēr būtu lietas kursā par aktuālajiem notikumiem nozarē, objektīvi saprastu katra ražotāja, zīmola un preces vietu plašajā foto un video pasaulē. Menedžeri regulāri komunicē ar dažādiem ražotājiem, lai uzlabotu servisa līmeni un piedāvājuma klāstu klientu ērtībai.

Iedziļināšanās - katram pasūtījumam mēs pārbaudām preču savstarpējo saderību, jautājam klientiem par viņu esošo aprīkojumu, vēlamo rezultātu un mērķi, lai pārliecinātos, ka iegādātais aprīkojums būs labākais attiecīgajā situācijā. Tas ļauj pat iesācējam, atnākot pie mums, pareizi un izdevīgi papildināt savu foto somu vai foto studiju.

Drošība - mēs katru dienu rūpējamies, lai mūsu tiešsaistes sistēma būtu aktuālāka, papildinot to ar vēl un vēl atvieglojošām funkcijām. Dažādas speciālas funkcijas neļauj mūsu menedžeriem pieļaut cilvēciska rakstura kļūdas, nodrošinājot pircējam patīkamu servisu un drošu preču iegādi.