Informācija par MasterFoto uzņēmumu - publikācijām un sadarbības partneriem

MasterFoto Logo

Par Master Foto

Uzņēmums „Master Foto” specializējas foto un video tehnikas tirdzniecībā, nomā un projektēšanā. Veikalā piedāvājam plašu tehnikas un aksesuāru klāstu dažādu meistarības pakāpju fotogrāfiem un video operatoriem. Tādā veidā pat tie, kas nav profesionāļi kadru iemūžināšanas jomā, var rast iespēju iemūžināt savus piedzīvojumus un sasniegumus, savukārt profesionāliem ir plašas iespējas papildināt savu tehnikas klāstu ar visu nepieciešamo.

Master Foto misija

Master Foto strādā, lai fotogrāfu un video operatoru darbs būtu aizraujošs mākslas darbu radīšanas process. Master Foto piedāvātā tehnika ir paredzēta Jūsu sapņu un ieceru realizēšanai! Master Foto misija ir nodrošināt servisu un pakalpojumus dažādas meistarības pakāpes fotogrāfiem un video operatoriem.

Master Foto piedāvājums

Darbības pamatvirzieni:

  • Foto tehnikas un aksesuāru tirdzniecība, garantijas serviss;
  • Izplatīšana, projektēšana un profesionālā foto-video gaismas aprīkojuma tirdzniecība studijas un izbraukuma fotografēšanai;
  • Aksesuāru, fonu un foto laukuma tehniskā apgāde foto-video studijām un izbraukuma fotografēšanai;
  • Konsultācijas;
  • Foto tehnikas, studijas tehnikas un aksesuāru noma.

Master Foto pārstāvētie zīmoli

Master Foto pārstāv plašu zīmolu klāstu, kas piedāvā gan augstas kvalitātes profesionālo tehniku, gan iesācējiem piemērotu un viegli pieejamu aprīkojumu. Mūsu preču klāstā ir gan tādi zināmi ražotāji kā GoPro, Elinchrom, Lastolite, Profoto, Manfrotto, DJI, Rode u.c., gan arī regulāri piedāvājam jaunumus no dažādiem mazākiem ražotājiem.

Master Foto logo

Ja Jūs vēlaties publicēt mūsu logo, tad izmantojiet kādu no šeit piedāvātajiem failiem.

Logo

MasterFoto Logo

Veikala foto

Ja veidojat rakstu vai vizuālo materiālu par mums, piedāvājam izmantot mūsu veikala attēlus:

  

  

  

  

  

Master Foto video

Ja nepieciešams video rullītis par Master Foto reklāmai vai lai pievienotu kādam citam video iesākumā, lejupielādē tos šeit: