Nomas akcijas

Pastāvīgiem klientiem svētdiena bonusā!

noma.jpg

Pastāvīgiem nomas klientiem, kam nepieciešams nodot vai saņemt nomas tehniku svētdienā, ir iespēja nomas periodu pagarināt par vienu dienu, nemaksājot par svētdienu.

  • Klients kļūst par pastāvīgo nomas klientu, nomājot tehniku pie mums, sākot no trešās reizes.
  • Ja tehniku nepieciešams nomāt LĪDZ svētdienai, ir iespējams tehniku atgriezt pirmdien, nemaksājot par svētdienu, un sedzot to ar potenciālo nomas bonusu.
  • Ja tehniku nepieciešams nomāt NO svētdienas, ir iespējams tehniku saņemt jau sestdien, nemaksājot par svētdienu, un sedzot to ar potenciālo nomas bonusu.

noma_large.jpg

Piem.: Jums nepieciešams nomāt tehniku 10€ vērtībā no ceturtdienas līdz svētdienai (3 dienas). Šajā gadījumā nomas kopējā summa būtu (10+5+5) 20€ un tehnika būtu jāatgriež svētdien 10:00. Parastā gadījumā, lai tehniku atgrieztu pirmdienā, būtu jāpagarina nomas periods par vienu dienu (4 dienas), kā rezultātā kopējā summa būtu 25€, no kuriem kā nomas bonuss tiktu iekrāts 7,50€. Mēs piedāvājam atgriezt tehniku pirmdien, maksājot tikai par 3 dienām, bet papildus dienas izmaksas segt no uzkrājamā nomas bonusa. Šajā gadījumā vienas dienas izmaksas ir 25-20=5€, kas tiek atrēķinātas no potenciālā bonusa 7,50€. Palikusī summa 7,50-5=2,50€ tiek saglabāta kā bonusa uzkrājums.

Jūs iegūsiet +1 dienu, par ko nebūs papildus jāmaksā, ērtāku tehnikas saņemšanu vai atgriešanu un saglabāsiet iespēju uzkrāt bonusu.

Lai šo iespēju izmantotu, tā ir jāpiesaka rezervācijas laikā klātienē vai komentāros.

Nomā ilgāk - būs izdevīgāk!

nomas_cenas.jpg

Nomājot tehniku ilgākā laika posmā, piedāvājam izdevīgas atlaides. Jau no otrās nomas dienas tehnikas nomas maksa tiek aprēķināta kā 50% no norādītās summas dienā, bet no piektās dienas — tikai 25%. Par precīzu kopējo summu sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Nomā biežāk, maksā mazāk!

nomas_akcija_30proc.jpg

*Nomas akcija regulāriem klientiem;

*Ja nomas summa pārsniedz uzkrāto bonusu, atlikušo summas daļu klients apmaksā pats.