Polaroid instantfoto šarms no retro līdz mūsdienām

Master Foto

Polaroid ir amerikāņu uzņēmums, kas savu slavu ir ieguvis pateicoties savām ikoniskajām instantfoto kamerām. Vārds "Polaroid" nu jau ir kļuvis par sugas vārdu, ar ko bieži vien apzīmē kameras, kas ļauj iegūt taustāmu fotogrāfiju uzreiz. Lai arī ir citi ražotāji, kas piedāvā savus risinājumus instantfoto jomā (Fujifilm, Kodak u.c.), tomēr Polaroid ir īpaša vieta fotogrāfijas vēsturē.

Polaroid ir dibināts 1937. gadā, taču 2001. gadā tas izsludināja maksātnespēju un pārdeva ražošanu. Vēlāk zem "Impossible Project" tika turpināts ražot filmiņas Polaroid kamerām, kas vēlāk tika pārdēvēts par "Polaroid Originals" un nu atgriezies pie sava oriģinālā nosaukuma "Polaroid". 

Šobrīd tiek gan ražotas jaunas Polaroid kameras, izmantojot klasisko ķīmisko procesu, apvienojumā ar modernajām tehnioloģijām, gan arī ražotas filmiņas, lai varētu izmantot arī vecās Polaroid kameras. 

Šeit mēs izveidojām ieskaitu Polaroid klāstā. Iepazīsti Polaroid kameras, iegādājies filmiņas, ja tev jau ir šāda kamera, un radi neaizmirstamas fotogrāfijas, ko saglabāt pa īstam.

Master Foto

Polaroid kameras

.

Mūsdienās joprojām tiek radītas jaunas Polaroid instantfoto kameras, kas gan saglabā agrāko burvību, gan izmanto jaunās tehnoloģijas, lai foto uzņemšanas process būtu vēl ērtāks, jautrāks un iedvesmojošāks. Polaroid ir radījuši gan analogas kameras, kas izmanto ķīmisko procesu attēla iegūšanai, gan digitālus risinājumus. 

Šeit apskatījām šobrīd aktuālās Polaroid kameras. Ja meklē sev jaunu labāko draugu radoša foto jomā - ieskaties un izvēlies!

Polaroid kameras

Polaroid Go kameras

.

Polaroid Go ir mazākā Polaroid ģimenes kamera, tomēr tā saglabā instantfoto iespējas. Sava nelielā izmēra dēļ tā ir lieliski piemērota dažādiem piedzīvojumiem un ceļojumiem, bet kameras forma ir veidota tā, lai to joprojām būtu ērti turēt rokās. 

Polaroid Go kamerai ir autofokuss vienkāršākai lietošanai, taimeris, lai pats varētu tikt kadrā, pašiņu spogulis precīzam kadrējumam, dubultās ekspozīcijas iespēja radošiem attēliem un zibspuldze tad, kad gaismas par maz. Ar iebūvēto bateriju pietiks enerģijas 15 kasešu izfočēšanai!

Kamera izmanto speciālās mazās Polaroid Go filmiņas. Ir nopērkama gan kamera atsevišķi, gan E-box komplektā, kur ietilpst arī filmiņu paka. Papildu filmiņas vienmēr varēsi nopirkt vēl.

€ 139.45
Ir veikalā

€ 125.45
Ir veikalā

€ 24.45
Ir veikalā

Polaroid Now kameras

.

Polaroid Now ir populārākās mūsdienīgās Polaroid kameras. Tām ir autofokuss no 0,6m līdz bezgalībai atvieglotai lietošanai, zibspuldze tumšākam laikam, objektīvs, kas automātiski pārslēdzas no attāluma uz portreta formātu, dubultā ekspozīcija radošiem kadriem un taimeris, lai tu pats varētu tikt kadrā.

Polaroid Now ir krāsainākā Polarid sērija, jo kameras ir pieejamas dažādās krāsu kombinācijās, kā arī klasiskā melnā krāsā. Kameru korpuss ir veidots ērts lietošanai, saglabājot klasisko Polaroid kameru iezīmes.

Kameras iebūvētā baterija ļaus izfočēt līdz par 15 filmiņu pakām. Kameru var uzlādēt caur USB kabeli.

Polaroid Now kameras darbojas ar i-Type un 600 filmiņām, kuras arī vari iegādāties pie mums.

i-Type filmiņas 600 filmiņas

€ 135.45
No noliktavas no 4 - 5 dienas

€ 135.45
No noliktavas no 4 - 5 dienas

€ 155.45
Discontinued

€ 159.45
Ir veikalā

Polaroid Now+ kameras

Polaroid Now+ kameras ir radītas tiem, kas vēlas izpausties vēl radošāk.

Polaroid Now+ kamerām ir autofokuss no 0.4m līdz bezgalībai, dinamiska zibspuldze, kas ņem vērā apkārtējo apgaismojumu, taimeris, lai tu pats varētu tikt kadrā, kā arī statīva stiprinājums. Kā jaunums ir kameras savienošana ar viedtālruni, izmantojot Polaroid App, kas ļaus izvēlēties vēl vairāk dažādas radošas iespējas - zīmēšanu ar gaismu, dubulto ekspozīciju, manuālo režīmu un citas. Lietotnē pieejami arī divi jauni režīmi - diafragmas prioritāte un statīva režīms.

Kameras komplektā ietilpst filtri, ko var izmantot uz kameras obejktīva - krāsu piesātināšanai, kontrasta palielināšanai, krāsu filtri vai citām radošām izbpausmēm (starburst, vinjete).

Kameras iebūvētā baterija ļaus izfočēt līdz 15 filmiņu pakām. Bateriju var uzlādēt ar USB kabeli.

Kameras ir pieejamas trīs dažādās krāsās - balta, melna un stilīgi zila.

Polaroid Now+ kameras darbojas ar i-Type un 600 filmiņām, kuras arī vari iegādāties pie mums.

i-Type filmiņas 600 filmiņas

€ 155.45
Ir veikalā

€ 155.45
Ir veikalā

€ 155.45
Ir veikalā

Citas polaroid kameras

.

Ir pieejamas arī citas retākas Polaroid kameras.

Klasiskās Polaroid 600 kameras ir saglabājušās no pagājušā gadsimta un joprojām izmantojamas. Lai arī jaunas tās vairs iegādāties nevar, krāmu tirgos, antikvariātos, sludinājumu dēļos un varbūt pat bēniņos tās joprojām ir atrodamas. Vienu tādu ir iespējams iznomāt arī pie mums.

Polaroid 600 noma

Polaroid SX-70 ir pasaulē pirmā instant-spoguļkamera. Neparastā forma un melnais korpuss ir gluži kā izkāpuši no 70-tajiem gadiem. SX-70 ir automātiska slēdža ātruma un diafragmas pielāgošana. Šīs kameras izmanto speciālas SX-70 filmiņas, kam ir atšķirīga gaismas jutība.

Polaroid SX-70 filmiņas

Polaroid Originals Snap ir digitāla kamera, kas nelielajā korpusā ir apvienota ar printeri, lai iegūtu tūlītējas foto izdrukas. Kamerai ir 10MPix sensors, microSD karte (attēlus var arī saglabāt, ne tikai uzreiz izdrukāt), iebūvēta zibspuldze un izbīdāms skatu meklētājs. Tā drukā 2x3'' krāsainas fotogrāfijas (var izvēlēties arī melnbaltu vai sepia toni), kam var būt klasiskais Polaroid baltais rāmītis. Kamerai ir arī taimera funkcija, lai tu pats varētu būt kadrā. Snap kameras izmanto speciāla izmēra papīru, ko arī var iegādāties pie mums. Kā arī pieejams silikona vāciņš kameras aizsargāšanai.

Polaroid Snap kamera Snap papīrs

Master Foto

Polaroid filmiņu kasetes

.

Kas gan būtu instantfoto bez ikoniskajiem Polaroid baltajiem rāmīšiem? Gan vecajām Polaroid kamerām, gan modernajām ir nopērkamas filmiņu kasetes ar speciālo papīru un ķīmiju, kas ļauj uzņemtajam kadram pārtapt taustāmā fotogrāfijā. 

Ir pieejami 5 atšķirīgi filmiņu formāti, daži ir saderīgi ar vairākām kamerām. Ja nezini, kādu iegādāties savai kamerai, tad atverot filmiņas ielādes vāciņu, jābūt uzlīmei, kas pasaka, kāda formāta filmiņas pirkt.

Visas Polaroid filmiņas

Populārākās filmiņu kasetes regulāri pasūtam un vienmēr cenšamies turēt uz vietas veikalā, lai tās būtu ātri pieejamas. Ja nezini, kādu filmiņu pirkt, jautā mūsu konsultantiem vai lasi tālāk.

Polaroid i-Type filmiņas

.

Polaroid i-Type filmiņas ir klasiskā polaroid izmēra un formas, ar balto rāmīti, bet tās ir paredzētas speciāli jaunajām kamerām (Polaroid Now, Polaroid Now+ un Polaroid Lab printerim). Ir pieejamas gan krāsainas, gan melnbaltas, gan ar dažādiem rāmīšiem, kā arī dažādi paciņu izmēri.

i-Type filmiņu atšķirība no 600 filmiņām ir tāda, ka i-Type kasetē nav baterijas (tiek izmantota kameras baterija), tāpēc šīs filmiņas nestrādās ar vecajām Polaroid kamerām. I-type kameras gan var lietot arī 600 filmiņas.

Visas i-Type filmiņas Krāsainās i-Type filmiņas Melnbaltās i-Type filmiņas

Polaroid 600 filmiņas

.

Polaroid 600 filmiņas ir klasika. Tās ir vispopulārākās, un strādās ar visām 600 kamerām (retro Sun 660, LM630, SLR 680, Impulse, Impulse AF u.c.), kā arī modernajām i-Type kamerām (Polaroid Now, Polaroid Now+, Polaroid Lab, OneStep2). Polaroid 600 filmiņu var lietot arī SX-70 kamerā, taču tad nepieciešams lietot neitrālo pelēko filtru, jo šīs kameras atšķirīgi nosaka ekspozīciju.

600 filmiņām parasti ir zils iepakojums, lai atšķirtos no modernajām i-Type filmiņām dzeltenā iepakojumā. Ir pieejamas gan krāsainas, gan melnbaltas, kā arī ar dažādiem rāmīšiem.

Visas 600 filmiņas Krāsainās 600 filmiņas Melnbaltās 600 filmiņas

Polaroid Go filmiņas

.

Polaroid Go filmiņas ir mazākas un pielāgotas speciāli Polaroid Go kamerai. Tās ir pieejamas tikai krāsainas.

Polaroid Go filmiņas

Polaroid 8x10 filmiņas

.

Polaroid 8x10 filmiņas ir paredzētas lielā formāta kamerām. Ja Tev ir 8x10 izmēra kamera, tad pie mums vari iegādāties gan krāsainās, gan melnbaltās filmiņas

8x10 filmiņas

Polaroid SX-70 filmiņas

.

Polaroid SX-70 filmiņas ir īpaši paredzētas SX-70 kamerām. Tām ir atšķirīga jutība, un ir nepieciešams vairāk gaismas, lai iegūtu pareizi eksponētu kadru.

SX-70 filmiņas

Polaroid Snap filmiņas

.

Polaroid Snap kameras atšķirībā no citām ir kā mazs digitāls printeris, kam ir paredzēts speciāla izmēra papīrs. To vari iegādāties pie mums. 

Polaroid Snap papīrs

Populārākās polaroid filmiņas

€ 32.45
No noliktavas

€ 22.45
Ir veikalā

€ 25.26 € 27.45 -8%
Ir veikalā

€ 24.45
Ir veikalā

Kādas filmiņas derēs vecajām polarid kamerām?

.

Arī vecās Polaroid kameras joprojām ir izmantojamas, jo arī mūsdienās ir iespējams nopirkt īstā izmēra filmiņu kasetes. 

Visbiežāk šīs kameras izmanto 600 filmiņas (vintage Sun 660, LM630, SLR 680, Impulse, Impulse AF kameras u.c.). Šīs filmiņas vari iegādāties pie mums. Ņem vērā, ka i-Type filmiņas, lai arī tāda paša izmēra, vecajās Polaroid kamerās nestrādās.

Ja tavā īpašumā ir lielā formāta 8x10 kamera vai īpašā instant-spoguļkamera SX-70, arī tām vari iegādāties filmiņas pie mums.

Polaroid 600 filmiņas 8x10 filmiņas SX-70 filmiņas

Master Foto
Master Foto

Polaroid printeri

.

Polaroid ražo ne tikai kameras, bet arī printerus, kas savienojumā ar viedtālruni spēj radīt taustāmas fotogrāfijas izdruku vai ķīmiskā procesa ceļā. Arī tad, ka tev nav savas Polaroid kameras, tu vari iegūt līdzvērtīgas fotogrāfijas.

.

Polaroid Hi-Print ir mazs, kabatas izmēra digitālais printeris, kas palīdzēs saglabāt taustāmas atmiņas. Tas savienojas ar viedtālruni ar Bluetooth palīdzību un Polaroid Hi-print lietotne ļauj izmantot dažādus filtrus un citas iespējas, lai no jebkura ar viedtālruni uzņemta foto izdrukātu īstu attēlu jebkurā vietā. Speciālais Hi-print papīrs ir ar līpošu aizmuguri, lai iegūtos attēlus uzreiz varētu pielīmēti pie ledusskapja, tāfeles, bloknota vai albumā.

Hi-print printeris Hi-print papīra kasete Hi-print printeris un kasete

.

Polaroid Lab ir atšķirīgs. Tas nav gluži standarta printeris un nav arī kamera. Tā ir iekārta, kas ar viedtālruni uzņemtus attēlus spēj pārvērst īstās polaroid fotogrāfijās, izmantojot to pašu ķīmisko procesu kā kamerās.  Ar trīs lēcu sistēmas palīdzību Polaroid Lab "nolasa" viedtālruņa ekrānu un izveido fotogrāfiju. Polaroid App ļauj gan vienkārši veidot kolāžas, gan arī pavisam nebijušus AR video, ko publicēt sociālajos tīklos.

Polaroid Lab izmanto i-Type un 600 filmiņas.

Polaroid Lab printeris Polaroid Lab ar filmiņām i-Type filmiņas 600 filmiņas

Polaroid printeri

€ 155.45
Discontinued

€ 135.45
No noliktavas no 4 - 5 dienas

€ 119.45
No noliktavas no 4 - 5 dienas

€ 105.45
No noliktavas no 4 - 5 dienas

Polaroid aksesuāri

.

Ja esi Polaroid kameras īpašnieks, plāno par tādu kļūt vai vēlies kādam uzdāvināt Polaroid kameru, tad noteikti ieskaties piedāvātajos aksesuāros, kas būs lielisks papildinājums jebkurai Polaroid kamerai.

Siksniņas

.

Lai droši un ērti darbotos ar Polaroid kameru, ir pieejamas dažādas kakla un plecu siksmas. Izvēlies savu mīļāko krāsu!

Siksniņas

Maciņi

.

Ērtai un drošai kameras pārnēsāšanai un uzglabāšanai iegādājies speciālo somiņu. Ir pieejamas gan mīksta materiāla somiņas, gan cietāki koferīši.

Maciņi un somiņas

Attēlu glabāšanai

.

Lai saglabātu uzņemtās fotogrāfijas, piedāvājam izmantot speciālās kastītes īstajā izmērā un dažādās krāsās vai Polaroid albumus.

Albumi un kastītes

Master Foto

IZNOMĀ POLAROID KAMERU!

.

Ja tev nav savas kameras, bet vēlies uzņemt Polaroid fotogrāfijas, piedāvājam paņemt kameru nomā.

Retro Polaroid 600 kameras joprojām ir aktuālas un darbojas un ļauj izbaudīt īsto instantfoto šarmu.

Pie mums var dabūt arī pareizā izmēra filmiņas

Iznomāt Polaroid 600