Izvēlies sev piemērotu DJI stabilizatoru

Master Foto

Mūsdienās video formāts ir kļuvis ļoti populārs, pateicoties tā pieejamībai - vairs nav nepieciešama dārga un profesionāla tehnika, lai uzņemtu labu video, to var darīt pat ar visparastāko viedtālruni. Tomēr, lai video būtu kvalitatīvs un to būtu patīkami skatīties, kadram kustībā ir jābūt vienmērīgam un plūstošam 

DJI ir viens no zināmākajiem ražotājiem, kas piedāvā plašu preču klāstu filmētājiem. DJI Ronin sērija sevī ietver dažādus stabilizatora modeļus, kur katrs ir radīts dažādām lietotāju vajadzībām, vēlmēm un mērķiem. Galvenās DJI Ronin modeļu atšķirības ir svars, kravnesība, akumulatora darbības laiks, kameru savienojamība, kā arī dažādas papildus funkcijas. 

Šajā bloga ierakstā apskatījām populārākos DJI stabilizatoru modeļus - gan tiem, kas filmē ar spoguļa vai bezspoguļu kamerām, gan tiem, kas izmanto viedtālruni.  

DJI stabilizatori kamerām

.

Master Foto

Šobrīd Masterfoto piedāvā iegādāties 6 jaunākos stabilizatora modeļus gan tiem, kuri filmē ar DSLR un bezspoguļa kamerām, gan tiem, kuri plāno filmēt ar lielākām filmu kamerām.

Šobrīd pieejamie stabilizatori kamerām ir DJI RS3 Pro, DJI RS3 Mini, DJI RS3 un DJI Ronin 2 un tikko iznākušie jaunākās paaudzes DJI RS4 Pro un DJI RS4. Šos visus arī sīkāk apskatīsim un salīdzināsim šajā bloga ierakstā.

Visi DJI Ronin kameru stabilizatori

Master Foto

DJI Ronin RS4 Pro stabilizators

.

DJI RS4 PRO ir 2024. gada pavasara modelis. Profesionāls kameras stabilizators ar vēl vairāk funkcijām, kā, piemēram, iestrādātu vertikālo režīmu un jaunu automātiskās bloķēšanās funkciju OLED displejam.

Unikālais automašīnas stiprinājuma režīms optimizē stabilizācijas algoritmu, pamatojoties uz transportlīdzekļa vibrācijām un vēja pretestības datiem, nodrošinot plūdenu kadru pat nestabilos apstākļos.

Tā kravnesība ir līdz 4.5 kg un akumulatora jauda nodrošina darbības laiku līdz 13h. Šis stabilizators ir lieliski piemērots lielajos filmu projektos vai sarežģītās filmēšanās.  

 • Plusi: Liela kravnesība, ilgs akumulatora darbības laiks, daudz uzlabotu funkciju. Savienojamība ar daudz aksesuāriem ērtākai un profesionālākai filmēšanai.
 • Mīnusi: Dārgākais un smagākais modelis (1,6 kg), nepieciešamas profesionālas zināšanas, lai ar to strādātu.  
 • Atšķirības: Ir pats advancētākais un jaunākais modelis RS sērijā, kurš izceļas gan ar unikālām papildus funkcijām, gan ar uzlabotām iepriekšējā RS3 Pro modeļa funkcijām. 

Master Foto

DJI Ronin RS4 stabilizators

.

Nākamās paaudzes DJI RS 4 stabilizators atbalsta vertikālo režīmu bez papildus aksesuāriem, tam ir uzlabotu stabilizācijas veiktspēja un modernizēta piederumu ekosistēma. Tas sniedz solo operatoriem profesionālāku un efektīvāku radošo pieredzi.

Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, RS 4 slīpuma ass ir pagarināta par 8,5 mm, piedāvājot paplašinātu balansēšanas telpu. Tas ļauj uzstādīt vairāk bezspoguļa kameru un objektīvu kombinācijas, kopā ar piederumiem, piemēram, ND filtriem.

Stabilizatora akumulatora darbības laiks ir līdz 12 stundām, kravnesība līdz 3kg.

 • Plusi: Viegls (1,4 kg) un daudzpusīgs ar iespaidīgām funkcijām. 
 • Mīnusi: Mazāka kravnesība un funkciju nekā RS 4 Pro
 • Atšķirības: DJI RS 4 ir aprīkots ar Teflon pārklājumu visām trim asīm, kā rezultātā tiek samazināta berze un sniegta vienmērīgākas balansēšanas pieredze. Aprīkots ar OLED ekrāna automātiskās bloķēšanas funkciju.

Master Foto

DJI Ronin RS3 Pro stabilizators

.

Profesionāls kameras stabilizators, kas sevī ietver pagarinātu rokturi, automātisko asu bloķēšanu, bezvadu Bluetooth kontroles, un LiDAR fokusēšanas sistēmu.

Tā kravnesība ir līdz 4,5kg un akumulatora jauda nodrošina darbības laiku līdz 12h. Šis stabilizators ir lieliski piemērots lielajos filmu projektos vai sarežģītās filmēšanās.  

 • Plusi: Liela kravnesība, advancēts stabilizācijas algoritms, LiDar fokusēšanas sistēma, O3 Pro attēlu pārraide.  
 • Mīnusi: Salīdzinoši dārgs un smags, nepieciešamas profesionālas zināšanas, lai ar to strādātu.  
 • Atšķirības: Ir pats advancētākais un dārgākais modelis RS sērijā, ar unikālām papildus funkcijām kā LiDAR fokusēšanas sistēmu un O3 Pro attēlu pārraidi.  

Master Foto

DJI Ronin RS3 stabilizators

.

Rokas stabilizators, kas paredzēts mazām filmēšanām un solo video veidotājiem. Tas atbalsta gan bezspoguļa kameras, gan DSLR un ir aprīkots ar elastīgu vadību un parametru regulēšanu.

Tam ir viegls korpuss un uzlabota stabilizācijas veiktspēja. Tas ir piemērots kāzu filmēšanai, pasākumiem, nekustamo īpašumu un korporatīvajiem video.

Stabilizatora akumulatora darbības laiks ir līdz 12 stundām, kravnesība līdz 3kg.

 • Plusi: Viegls (1,3 kg) un daudzpusīgs. Stabilizators ir aprīkots ar ātrās uzlādes portu, kas ļauj uzlādēt akumulatoru 2,5h, kā arī stabilizators var tikt lietots uzlādes laikā.  
 • Mīnusi: Mazāka kravnesība nekā RS 3 Pro, mazāk funkciju nekā RS 3 Pro.
 • Atšķirības: vienkāršota RS 3 Pro versija ar īsāku rokturi un bez LiDAR fokusēšanas vai O3 Pro attēla pārraides.  

Master Foto

DJI Ronin RS mini stabilizators

.

Viegls rokas stabilizators, kam ir kompakts un pārnēsājams konstrukcija ar jaudīgu kravnesību. Tas atbalsta bezspoguļa kameru un objektīvu kombinācijas un izmanto 3. paaudzes RS stabilizācijas algoritmu profesionālai filmēšanai kustībā.

Tā kravnesība ir līdz 4,5 kg un akumulatora darbības laiks līdz 7 stundām. 

 • Plusi: viegls ( 0,85 kg), kompakts, pārnēsājams un viegli lietojams, lieliski piemērots ikdienas filmēšanām.

 • Mīnusi: mazāka kravnesība nekā RS 3 Pro un RS 2, mazāk funkciju nekā RS 3 Pro.

 • Atšķirības: Pirmā RS sērijas mini versija ar mazāku izmēru un svaru nekā citiem modeļiem.

Master Foto

DJI Ronin2 stabilizators

.

Ronin 2 ir augstas veiktspējas stabilizatora sistēma, kas paredzēta profesionāliem filmu veidotājiem. Tas piedāvā trīs asu stabilizāciju un var noturēt smagākas kinokameras, piemēram, ARRI un RED kameras. Tas ir piemērots visdažādākajiem apstākļiem - gan turēšanai rokās, gan novietošanai uz statīva, gan stiprināšanai pie mašīnas.

Tam ir divu akumulatoru sistēma, kas var darbināt stabilizatoru, kameru un piederumus līdz 8 stundām. Baterijas var nomainīt, lai pagarinātu uzņemšanas laiku. Tā maksimālā kravnesība ir 13,6 kg. 

 • Plusi: Tam ir noņemams rokturis, kas ļauj tam stabili stāvēt uz virsmām. Tam ir iebūvēts skārienekrāns un fokusa ritenis, kas nodrošina ērtu piekļuvi iestatījumiem un funkcijām. 
 • Mīnusi: Tas ir ļoti dārgs, kā arī ļoti smags (6,3 kg). Darbības laikā tas ir trokšņains, kas var traucēt ainas audio ierakstīšanu.  
 • Atšķirības: Salīdzinot ar pirmās paaudzes Ronin, Ronin 2 ir lielāka kravnesība, jaudīgāki motori, vairāk darbības režīmu, vairāk piederumu un vairāk iebūvēto viedo funkciju. 

€ 7 199.45
No noliktavas no 15 - 28 dienas

€ 1 115.45
No noliktavas no 13 - 19 dienas

€ 529.45
No noliktavas

€ 729.95 € 905.46
No noliktavas no 1 - 2 dienas

€ 549.45
No noliktavas no 1 - 2 dienas

€ 869.00
No noliktavas no 1 - 2 dienas

€ 725.46
No noliktavas no 1 - 2 dienas

€ 1 055.45
No noliktavas no 10 - 18 dienas

DJI stabilizatori viedtālruņiem

.

Master Foto

Šobrīd Masterfoto piedāvā iegādāties 2 jaunākos stabilizatora modeļus tiem, kuri filmē ar viedtālruņiem un vienu Osmo stabilizatoru ar iebūvētu kameru. 

Šobrīd pieejamie stabilizatori viedtālruņiem ir DJI Osmo Mobile 6 un DJI Osmo Mobile SE, savukārt, ar jau iebūvētu video kameru Master Foto klāstā ir DJI Osmo Pocket 2. 

Šos stabilizatorus arī sīkāk apskatīsim un salīdzināsim. 

Visi DJI Ronin viedtālruņu stabilizatori

Master Foto

DJI Osmo Mobile 6 stabilizators

.

Inteliģents viedtālruņa stabilizators, kam ir kompakts un salokāms konstrukcija, automātiska palaišana pēc atlocīšanas, iebūvēts pagarināms rokturis un uzlabota stabilizācijas tehnoloģija.

Tas atbalsta dažādus radošos režīmus, piemēram, DynamicZoom, CloneMe Pano, Timelapse, Spin Shot un Story režīmu. Tā akumulatora darbības laiks ir līdz 9 stundām. 

 • Plusi: kompakts, salokāms, viegli lietojams, pieejami radošie režīmi. 
 • Mīnusi: mazāks akumulatora darbības laiks nekā Osmo Mobile SE.
 • Atšķirības: jaunākais Osmo Mobile sērijas modelis ar salokāmu konstrukciju un pagarināmu rokturi. 

Master Foto

DJI Osmo Mobile SE stabilizators

.

Viegls viedtālruņa stabilizators ar salokāmu konstrukciju, magnētisku ātrās atbrīvošanas funkciju un statusa paneli.

Tas atbalsta ActiveTrack 6.0, lai automātiski izsekotu objektus, un tajā ir iebūvētas vienkāršas apmācības un rediģēšanas opcijas, kurām var piekļūt ar vienu pieskārienu.

Tā akumulatora darbības laiks ir līdz 15 stundām.

 •  Plusi: viegls, salokāms, ilgs akumulatora darbības laiks, ActiveTrack 6.0. 
 • Mīnusi: nav pagarināma roktura vai radošu režīmu.
 • Atšķirības: Osmo Mobile īpašās sērijas modelis ar magnētisku dizainu un statusa paneli.

Master Foto

DJI Pocket 2 stabilizators

.

Rokas stabilizators ar iebūvētu kameru, kompaktu un pārnēsājamu dizainu. 64 MP kamera, 20 mm ekvivalents fokusa attālums, 93° redzes lauks un 4K 60 fps video izšķirtspēja.

Tas atbalsta dažādus radošus režīmus, piemēram, ActiveTrack 3.0, Timelapse, Hyperlapse, Slow Motion un Panorama. Tam ir arī DJI Matrix Stereo tehnoloģija, kas izmanto četrus mikrofonus, lai ierakstītu reālistisku audio un samazinātu vēja trokšņus.

Tā akumulatora darbības laiks ir līdz 140 minūtēm. 

 • Plusi: kompakta, pārnēsājama, augstas izšķirtspējas kamera, platleņķa objektīvs, radošie režīmi, reālistisks audio. 
 • Mīnusi: nav tālummaiņas funkcijas, nav hidroizolācijas. 
 • Atšķirība: DJI Pocket sērijas otrā paaudze ar lielāku sensoru, platāku objektīvu un labāku audio sistēmu nekā pirmā paaudze.  

€ 176.45
Ir veikalā

€ 119.95
Ir veikalā

€ 162.95
Ir veikalā

Iznomā DJI stabilizatorus pie mums

.

Master Foto

Ja tu neplāno katrā filmēšanā izmantot stabilizatoru vai arī sākumā vēlies izmēģināt, kā ir filmēt ar stabilizatoru, tad lielisks variants ir kādu no DJI stabilizatoriem iznomāt pie mums. 

Pie mums nomā atradīsi gan šīs, gan iepriekšējās paaudzes DJI stabilizatorus un pāris aksesuārus tiem.   

€ 10.00 € 15.00
Ir veikalā

€ 20.00 € 30.00
Ir veikalā

€ 26.00
Ir veikalā

€ 20.00 € 25.00
Ir veikalā