Panasonic LEICA DG Vario-Elmarit 50-200mm F2.8-4.0 (H-ES50200E)
Код продукта: 6295
1875,45 С НДС
Доставка 4 - 8 дней
Доступное количество: 5 продуктов
SKU: 6295
Модель: H-ES50200E9
Ean: 5025232882878
Состояние Новый продукт
Производитель: Panasonic
Вид продуктаОбъектив
БайонетPanasonic L
БайонетMicro Four Thirds (MFT)
Lens Format CoverageFour Thirds
Lens Format CoverageAPS-C
Lens DesignЗумм объективы
Focus TypeAutofocus
Image StabilizationДа
Тип обьективателе zoom
Maximum Aperturef/2.8 to 4
Быстрый заказ
Available from warehouse
Напишите свой отзыв
Напишите свой отзыв
Описание продукта
Panasonic H-ES50200 Leica DG Vario-Elmarit 50-200 mm
The long-awaited F2.8-4.0 Leica DG telephoto zoom, with middle-telephoto 50mm (35mm camera equivalent: 100mm) will frame everything from beautiful portraits to ultra-telephoto 200mm (35mm camera equivalent: 400mm) wildlife photography. Maximum magnification of 0.25x (35mm camera equivalent: 0.5x) also brings you into the macro world.