Panasonic LEICA DG Vario Elmarit 50-200mm F2.8-4.0 H ES50200E
Produkta kods: 6295
1875,45 ar PVN
Piegādes laiks parasti 4 - 8 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 5 vienības
SKU: 6295
Modelis: H-ES50200E9
EAN: 5025232882878
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Panasonic
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
Panasonic H-ES50200 Leica DG Vario-Elmarit 50-200 mm
The long-awaited F2.8-4.0 Leica DG telephoto zoom, with middle-telephoto 50mm (35mm camera equivalent: 100mm) will frame everything from beautiful portraits to ultra-telephoto 200mm (35mm camera equivalent: 400mm) wildlife photography. Maximum magnification of 0.25x (35mm camera equivalent: 0.5x) also brings you into the macro world.