Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT 50-200mm / F2.8-4.0 ASPH. H-ES50200E9
Produkta kods: 24329
1895,95 ar PVN
Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.
SKU: 24329
Modelis: H-ES50200E9
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Panasonic
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
The long-awaited F2.8-4.0 LEICA DG telephoto zoom, with middle-telephoto 50mm (35mm camera equivalent: 100mm) will frame everything from beautiful portraits to ultra-telephoto 200mm (35mm camera equivalent: 400mm) wildlife photography. Maximum magnification of 0.25x (35mm camera equivalent: 0.5x) also brings you into the macro world. The stunning resolution of this LEICA DG lens renders everything clearly, from corner to corner. Designed for reliable use even in poor weather, this handy, high-quality lens is all you'll need to meet your challenges.
All of the lenses in this series feature a 9-blade diaphragm to give the aperture a rounded shape that produces an attractively smooth effect in out-of-focus areas when shooting at larger aperture settings. All lenses also take advantage of Panasonic's Nano Surface Coating technology to minimize ghosts and flaring. They boast a rugged, dust/splash-proof design and are even freeze-proof down to -10℃ to withstand professional use under harsh conditions. The high-quality video recording capability is also one of the advantages of this lens series. In late May, the LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series lineup will expand with an additional lens, the LEICA DG VARIO-ELMARIT 8-18mm / F2.8-4.0 ASPH. Panasonic also announced plans to release a 50-200mm (100-400mm, 35mm camera equivalent) telephoto zoom lens, which is presently under development.
Produkta veidsObjektīvi
BajoneteMicro Four Thirds (MFT)
Lens Format CoverageFour Thirds
Lens Designmaināms
Objektīva fokusa attālums, mm50-200
Focus TypeAutofocus
Image StabilizationIr
Objektīva tipsstandarta
Filtra izmērs77mm
Svars, gr720
Maksimālā apertūraf/2.8 to 4
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Piegādes laiks no 3 nedēļām
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
Produkta veidsObjektīvi
Lens Designmaināms
Focus TypeAutofocus
Image StabilizationIr
Objektīva tipsstandarta
Filtra izmērs77mm