NANLITE 48V 8.4A ADAPTER FOR FORZA 300 PA-48V8.4A-FZ300
Product ID: 21141
219,45 tax incl.
Pre-order. Delivery time from 3 weeks.
SKU: 21141
Model: PA-48V8.4A-FZ300
Ean: 6949987421955
Condition: New product
Manufacturer: Nanlite
219.45
Leasing calculator
Leasing calculator
Payment period
3
Monthly,
no
Discover related products
    Discover related products
      AI assistant AI ASSISTANT CHAT
      Or ask about:
      What are the features? Is this in stock? Actual discounts & offers? Product reviews?
      How to buy goods on lease?
      • 1. Evaluate your options.
        We offer leasing from Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
        **The sequence of leasing steps is the same for leases offered by InCredit Group.
        ***In case of doubt, contact our consultants!
        When using leasing services, carefully evaluate your options to repay the loan!
      • Lease
      send a message
      Quick order
      This product is no longer in stock
      Write a review
      Write a review
      Product details
      Nanlite Power Adapter for Forza 300 is designed to run the fixture on 100 to 240 VAC, 50/60 Hz power.