NANLITE 15V 6A ADAPTER FOR FORZA 60 PA-15V6A-FZ60
Product ID: 21137
Sign in to start shopping
⟳
Loading login form...
Pickup in store We recommend
Available from 3 June 2026
Free
Parcel locker (Omniva, DPD, Venipak)
Delivery from 5 June 2026
Courier (Omniva, DPD)
Delivery from 5 June 2026
Bike delivery (Riga only)
Delivery from 3 June 2026
SKU: 21137
Model: PA-15V6A-FZ60
Ean: 6949987421948
Condition: New product
Manufacturer: Nanlite
Discover related products
Discover related products
AI ASSISTANT CHAT
Or ask about:
What are the features? Is this in stock? Actual discounts & offers? Product reviews?
Was this helpful?
★ ★ ★ ★ ★
Thank you for your feedback!
Your message is sent!
Your order is sent!
Product details
Nanlite Power Adapter for Forza 60 is designed to run the fixture on 100 to 240 VAC, 50/60 Hz power.