NANLITE 15V 6A ADAPTER FOR FORZA 60 PA-15V6A-FZ60
Produkta kods: 21137
Pieslēdzies pirms iepirkšanās
⟳
Loading login form...
Saņemt veikalā Ieteicams
Pieejams no 03.06.2026
Bezmaksas
Pakomāts (Omniva, DPD, Venipak)
Piegāde no 05.06.2026
Kurjers (DPD, Omniva)
Piegāde no 05.06.2026
Velokurjers (tikai Rīga)
SKU: 21137
Modelis: PA-15V6A-FZ60
EAN: 6949987421948
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Nanlite
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Vai tas bija noderīgi?
★ ★ ★ ★ ★
Paldies par atsauksmi!
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
Nanlite Power Adapter for Forza 60 is designed to run the fixture on 100 to 240 VAC, 50/60 Hz power.