KOWA EYEPIECE FOR TSN-600/660/82SV 20-60X TWIST TSE-Z9B
Product ID: 48721
349,94 tax incl.
Delivery in 5 - 6 business days
Available from supplier: 44 Items
SKU: 48721
Model: 10024
Ean: 4987067391615
Condition: New product
Manufacturer: Kowa
349.94
Leasing calculator
Leasing calculator
Payment period
3
Monthly,
no
Discover related products
Discover related products
AI assistant AI ASSISTANT CHAT
Or ask about:
What are the features? Is this in stock? Actual discounts & offers? Product reviews?
Spotting ScopeSpotting Scope
How to buy goods on lease?
  • 1. Evaluate your options.
    We offer leasing from Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Manager will check the availability of the items in the cart and send the loan application link.
    **The sequence of leasing steps is the same for leases offered by InCredit Group.
    ***In case of doubt, contact our consultants!
    When using leasing services, carefully evaluate your options to repay the loan!
  • Lease
send a message
Quick order
Available from warehouse
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Write a review
  • For Kowa 60mm, 66mm, & 82mm Scopes