KOWA EYEPIECE FOR TSN-600/660/82SV 20-60X TWIST TSE-Z9B
Produkta kods: 48721
349,94 ar PVN
Piegādes laiks parasti 5 - 6 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 44 vienības
SKU: 48721
Modelis: 10024
EAN: 4987067391615
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Kowa
Monokļi un Okulāri
349.94
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
TālskatiTālskati
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Pasūtāms no noliktavas
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
  • Kowa 60mm, 66mm, & 82mm tālskatiem