Gredzenveida LED lampa - Ring Light

Cenas no € līdz €. Atrasti 102 produkti.

Gredzenveida LED lampa jeb saukta arī par riņķa lampu ir viens no svarīgākajiem atribūtiem gan profesionālo blogeru, gan arī dažādu citu radošo profesiju pārstāvju darbā. Turklāt riņķa lampa noderēs arī ikvienam, kurš vēlas uzņemt augstas kvalitātes video vai fotogrāfijas. Tā kā šobrīd pieaug pieprasījums pēc video satura – vlogiem, strīmiem un ...

Gredzenveida LED lampa jeb saukta arī par riņķa lampu ir viens no svarīgākajiem atribūtiem gan profesionālo blogeru, gan arī dažādu citu radošo profesiju pārstāvju darbā. Turklāt riņķa lampa noderēs arī ikvienam, kurš vēlas uzņemt augstas kvalitātes video vai fotogrāfijas. Tā kā šobrīd pieaug pieprasījums pēc video satura – vlogiem, strīmiem un cita veida oriģinālā satura, tad bez tāda aprīkojuma kā gredzenveida LED lampa neiztikt. It sevišķi, ja ir mērķis veidot augstas kvalitātes saturu un palielināt sekotāju skaitu.

Video blogu veidošanas komplekti

Video blogu un Youtube satura veidošana ir augošs bizness, un, ja vēlies izcelties pūlī un ar to būt veiksmīgs(-a), tev būs nepieciešams aprīkojums, piemēram, arvien lielāku popularitāti gūstošā LED riņķa lampa ar piederumiem, kas ļauj tavu radīto darbu pārcelt jaunā līmenī. Master Foto piedāvā viedtālruņu video blogu veidošanas komplektus, kas sastāv no mini statīva, ārējā mikrofona, tālruņa turētāja, ar vai bez bezvadu tālvadības pults un LED gaismas. Ar komplektos iekļauto aprīkojumu tu iegūsi visu nepieciešamo, lai uzlabotu video kvalitāti gan vizuāli, gan skaņas ziņā.

LED riņķa lampa un piederumi dažādiem mērķiem

Papildus video blogu veidošanas komplektiem, Master Foto ir plašs piederumu klāsts, kurus var izmantot dažādos gadījumos. Ja vēlies izveidot Youtube video vai uzņemt labas kvalitātes fotogrāfijas, izvēlies tādu aprīkojumu kā gredzenveida LED lampa jeb riņķa lampa, kas lieliski izgaismos tavu modeli. Gredzenveida lampas var iegādāties gan ar daudzkrāsainu gaismu (RGB, no angļu: red-green-blue - sarkans-zaļš-zils), gan baltas, ar vai bez tālvadības pulti. Viena no populārākajām izvēlēm mūsu internetveikalā ir tieši gredzenveida LED lampas ar pulti, kas ir skaidrojams ar to ērto un vienkāršo izmantošanu mājas apstākļos. Mēs piedāvājam arī stiprinājumus un statīvus gan viedtālruņiem, gan kompaktajām kamerām, ārējus virzītos mikrofonus, bateriju lādētājus, akumulatorus un daudz ko citu.

Selfie lampa jeb foto lampa izcili kvalitatīvām fotogrāfijām

Gredzenveida LED lampa, kurai ir dažādi nosaukumi kā, piemēram – apaļa LED lampa, selfie lampa, foto lampa, selfie lampa ring, tiek plaši izmantota arī vizāžistu, make-up mākslinieku, kosmetologu un citu skaistumkopšanas speciālistu profesionālajā darbā. Kāpēc? Jo tā rada kvalitatīvu un vienmērīgu apgaismojumu, kam ir ļoti liela nozīme skaistas fotogrāfijas tapšanā. Selfie lampa tiek bieži izmantota ne tikai profesionālajās studijās, bet arī mājas apstākļos, lai uzņemtu foto un video blogus par skaistumu, grimu, manikīru (fill light for make-up) vai skaistākus selfijus (selfie lighting ring).

Skaties šeit par video filmēšanu un apgaismojumu mājas apstākļos

Gredzenveida lampa ir apaļa LED lampa ar atvērtu centru, kas dod vienmērīgu, nepārtrauktu apgaismojumu un rada modeļa acīs riņķveida atspīdumus. Visbiežāk LED riņķa lampa tiek novietota tieši pretī kamerai, tādā veidā nodrošinot vienmērīgu gaismu no visiem virzieniem un novēršot ēnu parādīšanos uz sejas.

Vairāk
Caruba Round Vlogger 18 inch LED Set Economy with Bag - White
10346
Ir veikalā 5 vien.
Caruba Round Vlogger 18 inch LED Set Economy with Bag - Black
10346
Ir veikalā 4 vien.
RGBLINK Apaļa LED aizpildoša gaisma
1845
Ir veikalā 2 vien.
Godox LR180 Daylight Ringlight 5600K
8845
Ir veikalā 1 vien.
Newell LED ring light KIT RL-18A – WB (3200 K – 5500 K)
12945
Nav pieejams pasūtīšanai
Bresser LED MM-26AB Ringlamp 48W
10545
Uz pasūtījumu 7 - 14 dienas
Nanlite HALO18 LED RING LIGHT
22945
Uz pasūtījumu 4 - 5 dienas
walimex Ring Light 40W+Camera Bracket
8995
Uz pasūtījumu 6 - 10 dienas
Puluz Ring video light kit (PU391)
1785 € 24.45
Uz pasūtījumu
Rādīt 1 - 24 no 102 precēm