Gredzenveida LED lampa - Ring Light

Atrasti 100 produkti.
Gredzenveida LED lampas

Video blogu veidošanas komplekti

Video blogu un Youtube satura veidošana ir augošs bizness, un, ja vēlies izcelties pūlī un ar to būt veiksmīgs(-a), tev būs nepieciešams aprīkojums, kas ļauj tavu radīto darbu pārcelt jaunā līmenī. Master Foto piedāvā viedtālruņu video blogu veidošanas komplektus, kas sastāv no mini statīva, ārējā mikrofona, tālr...

Video blogu veidošanas komplekti

Video blogu un Youtube satura veidošana ir augošs bizness, un, ja vēlies izcelties pūlī un ar to būt veiksmīgs(-a), tev būs nepieciešams aprīkojums, kas ļauj tavu radīto darbu pārcelt jaunā līmenī. Master Foto piedāvā viedtālruņu video blogu veidošanas komplektus, kas sastāv no mini statīva, ārējā mikrofona, tālruņa turētāja, ar vai bez bezvadu tālvadības pults un LED gaismas. Ar komplektos iekļauto aprīkojumu tu iegūsi visu nepieciešamo, lai uzlabotu video kvalitāti gan vizuāli, gan skaņas ziņā.

Gredzenveidu gaismas un piederumi

Papildus video blogu veidošanas komplektiem, Master Foto ir plašs  piederumu klāsts, kurus var izmantot dažādos gadījumos. Ja vēlies izveidot Youtube video vai uzņemt labas kvalitātes fotogrāfijas, mūsu piedāvājumā ir gredzenveida gaismas, kas lieliski izgaismos tavu modeli. Gredzenveida gaismas var iegādāties gan ar daudzkrāsainu gaismu (RGB, no angļu: red-green-blue - sarkans-zaļš-zils), gan baltas, ar vai bez tālvadības pulti. Mēs piedāvājam arī stiprinājumus un statīvus gan viedtālruņiem, gan kompaktajām kamerām, ārējus virzītos mikrofonus, bateriju lādētājus, akumulatorus un daudz ko citu.

Gredzenveida Ring gaismas plaši izmanto arī vizāžisti, make-up mākslinieki, kosmetologi un citi skaistumkopšanas speciālisti savā profesionālajā darbā, lai radītu kvalitatīvu, vienmērīgu apgaismojumu. Tāpat tās var izmantot mājas apstākļos, lai uzņemtu foto un video blogus par skaistumu, grimu, manikīru (fill light for make-up) vai skaistākus selfijus (selfie lighting ring).

Skaties šeit par video filmēšanu un apgaismojumu mājas apstākļos

Gredzenveida gaisma dod vienmērīgu, nepārtrauktu apgaismojumu un rada modeļa acīs riņķveida atspīdumus.

Vairāk
12945
Pieejams 19 vien.
Jauns
2095
Pieejams 10 vien.
3845
Pieejams 9 vien.
4795
Pieejams 8 vien.
3445
Pieejams 5 vien.
Jauns
2645
Pieejams 5 vien.
4245
Pieejams 5 vien.
4845
Pieejams 5 vien.
8245
Pieejams 5 vien.
4545
Pieejams 5 vien.
845
Pieejams 4 vien.
5445
Pieejams 4 vien.
2995
Pieejams 4 vien.
Atlaide
2688 € 31.94
Pieejams 3 vien.
2095
Pieejams 2 vien.
Jauns
4995
Pieejams 2 vien.
Rādīt 1 - 24 no 100 precēm