7 veidi, kā rezervēt nomas tehniku

Lai atvieglotu nomas rezervāciju un saņemšanu, piedāvājam vairākus dažādus veidus, kā izveidot rezervāciju pašam vai sazināties ar mūsu konsultantiem, lai viņi izveidotu nepieciešamās tehnikas rezervāciju.

Arī tad, ja konkrētā tehnika nav mūsu katalogā vai nav pieejama, sazinieties ar mums, lai varam meklēt alternatīvas.

1. Tiešsaistes rezervācija caur kalendāru

Nomas katalogā zem katras pieejamās preces ir atrodams kalendārs, kas tiešsaistē rāda, kad konkrētā nomas vienība ir pieejama rezervācijai. Precēm, ko jau ir rezervējis kāds cits, konkrētajā datumā rādīsies sarkani iekrāsoti lodziņi.

Šajā kalendārā vari norādīt jebkuru pieejamu datumu preces nomai. Zemāk parādīsies izvēlētie datumi, nomas izmaksas, kā arī varēsi norādīt pulksteņa laiku preču saņemšanai un atdošanai un cik vienības no attiecīgās preces vēlies iznomāt.

Kad tas ir izdarīts, spied “Pievienot rezervācijai”. Šajā brīdī ir izveidota konkrētās preces rezervācija, saņemsi e-pastu un varēsi to apskatīt, arī ieejot “Noma” – “Manas rezervācijas”.

Ja vēlies iznomāt vairākas preces, izmantojot tiešsaistes kalendāru, tad pēc rezervācijas izveidošanas dodies pie nākamās preces un rezervējot norādi tos pašus datumus un laikus. Tad prece tiks pievienota jau esošai rezervācijai. Ja norādīsi citus datumus un laikus, tiks izveidota jauna rezervācija. Protams, vari rezervēt katru preci arī atsevišķā rezervācijā, taču tas prasīs vairāk laika apkalpošanā.

Šis ir vienīgais veids, kā rezervēt tehniku uzreiz (arī ārpus mūsu darba laika), jo tad, kad būsi iesniedzis rezervācijas pieteikumu, izvēlētā tehnika tajā laikā nebūs pieejama citiem. 

Ja nomā pie mums pirmo reizi, tad pēc rezervācijas iesniegšanas e-pastā saņemsi noderīgu informāciju un saiti uz Nomas anketu, no nepieciešams aizpildīt, lai preču saņemšanas brīdī būtu visi vajadzīgie dati.

Sagaidot rezervācijas apstiprinājumu, varēsi būt drošs, ka tehnika ir rezervēta veiksmīgi. Tad to varēsi varēsi saņemt izvēlētajā laikā.

Ja rezervācijas apmaksai ir nepieciešams rēķins, sazinies ar mums, norādot rezervācijas ID, kas ir redzams gan e-pastā, gan “Manas rezervācijas” sadaļā.

2. Piezvanot uz telefonu

Piezvanot uz veikalu, tev ir iespēja jautāt par jebkuras tehnikas pieejamību izvēlētajos datumos, kā arī pieteikt šīs tehnikas rezervāciju. Mūsu konsultanti pavaicās visu nepieciešamo informāciju rezervācijas izveidošanai.

Ja tev ir nepieciešama konsultācija par to, kādu tehniku rezervēt, vai nevēlies iedziļināties situācijas tehniskajās detaļās, tad telefoniski varēsi izrunāt visas savas vajadzības un saņemt mūsu ieteikumus piemērotākajai tehnikai.

Uz telefona zvaniem varam atbildēt tikai veikala darba laikā. Ja uz zvanu netiek atbildēts uzreiz, lūdzu, piezvani pēc brīža, jo visi konsultanti varētu būt aizņemti, apkalpojot klientus veikalā.

KONTAKTI

3. Sūtot e-pastu

Rezervāciju iespējams veikt, arī rakstot e-pastu, norādot vajadzīgo nomas tehniku un datumus. E-pastā vari uzdot arī interesējošos jautājumus un vienoties par rēķina nepieciešamību, kā arī iekopēt rekvizītus un visu nepieciešamo informāciju rēķinam.

Mūsu konsultanti atbildēs uz e-pastiem pēc iespējas drīzāk. Arī uz e-pastiem atbildam tikai veikala darba laikā.

Vienmēr sagaidi apstiprinājumu par rezervācijas veikšanu!

KONTAKTI

4. "Uzdot jautājumu" formā

Pie katra nomas produkta ir pieejama izvēlne "Uzdot jautājumu". Caur šo formu vari gan jautāt interesējošo informāciju, gan arī pieteikt interesi tehnikas rezervācijai. Šādā veidā vari arī uzreiz iekopēt rekvizītus, ja nomas rezervāciju jānoformē uz juridiskas personas vārda.

Mūsu konsultanti atbildēs pēc iespējas ātrāk (darba laikā).

Vienmēr sagaidi apstiprinājumu par rezervācijas veikšanu!

5. Rezervācija caur grozu

Pievienojot nomas tehniku "grozam" ("Ielikt grozā"), varēsi savākt vairākas dažādas nomas tehnikas vienības vienai reizei un noformēt rezervāciju ar visu nepieciešamo kontaktinformāciju un datiem, kas nepieciešami rēķina izrakstīšanai.

Šādi veicot rezervāciju, komentāros norādi vajadzīgo nomas periodu (datumus no/līdz un pulksteņa laiku preču saņemšanai un nodošanai).

Tehnikas pieejamību visērtāk pārbaudīt būs tiešsaistē kalendārā zem katras preces vai zvanot uz telefonu.

Mūsu konsultanti pārbaudīs groza saturu (veikala darba laikā) un sazināsies ar tevi par veiksmīgu rezervāciju vai nepieciešamajām izmaiņām.

6. Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, Instagram ziņas

Nomas preču rezervāciju vari veikt arī caur kādu no čata kanāliem:

Sazinoties ar mums caur kādu no čatiem, varēsi uzdot visus neskaidros jautājumus un pieteikt nomas tehnikas rezervāciju.

Uz sarakstēm varam atbildēt tikai veikala darba laikā. Ja uz tavu ziņu netiek atbildēts uzreiz un saņem tikai automātisko atbildi, lūdzu, esi pacietīgs, jo visi konsultanti varētu būt aizņemti, apkalpojot klientus veikalā.

7. Uz vietas veikalā

Ierodoties pie mums veikalā F. Sadovņikova ielā 39, Rīgā, varēsi gan uzdot visus jautājumus, gan pieteikt nomas rezervāciju, saņemt konsultācijas un iespēju robežās arī pārbaudīt, vai konkrētā tehnika atbilst jūsu vajadzībām.

Lūgums ierasties laicīgi (vēlams ne vēlāk kā pusstundu pirms darba laika beigām), kā arī rēķināties vismaz ar 10 minūtēm nomas noformēšanai (īpaši, ja nomāsi pirmo reizi).

Ja konkrētā nomas vienība tajā brīdī nebūs pieejama, varēsim izveidot nomas rezervāciju nākotnei, bet tajā brīdī to saņemt nevarēsi, tāpēc vienmēr iesakām vispirms pārbaudīt pieejamību kalendārā vai sazināties ar mums.

KONTAKTI

KĀ MŪS ATRAST?

 

Ja rodas jautājumi, sazinies ar mūsu konsultantiem.

Lai izdodas atrast visērtāko risinājumu!