K&F Concept K&F 62MM, D Series,multifunctional CPL+Variable/Fader ND 232 filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, KF01.2404

Produkta kods: 91
50,42 ar PVN

Piegādes laiks parasti 5 - 7 darba dienas

Ir piegādātāja noliktavā: 5 vienības

Piegādes un saņemšanas varianti
Delivery Instore
12.12 - 21.12.2025
Saņemt veikalā
Bezmaksas
Delivery
13.12 - 23.12.2025
Kurjers (DPD, Omniva)
no 10 €
Delivery Bycicle
12.12 - 21.12.2025
Velokurjers (tikai Rīga)
no 9 €
SKU: 91
Modelis: KF01.2404
EAN: 0000000000000
Ražotājs: K&F Concept

Stāvoklis: Jauns

AI assistant
Mākslīgā intelekta palīgs
Šī ir jaunā palīga tērzēšanas beta versija, kas var atbildēt gan uz standarta, gan paplašinātiem jautājumiem par šo produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?

K&F 62MM, D Series, multifunkcionālais CPL + mainīgais/fader ND 2~32 filtrs apvieno ND un CPL filtru priekšrocības vienā daudzfunkcionālā rīkā. Šis filtrs ļauj precīzi kontrolēt gaismas samazināšanu un novērš nevēlamas atspīdēšanas no nemetaliskām virsmām, uzlabojot krāsu un kontrastu jūsu fotogrāfijās un video. Pašbloķējošās rāmja tehnoloģija nodrošina vienmērīgu rotāciju starp ND2 un ND32, neradot X krustu efektus. Izgatavots no augstas kvalitātes AGC optiskā stikla ar 24 pārklājuma slāņiem, tas garantē augstas izšķirtspējas attēlu kvalitāti bez krāsas novirzes. Inovatīvā stūmēja rāmja dizains atvieglo gaismas samazināšanas pielāgošanu, padarot to par būtisku rīku gan fotogrāfiem, gan videogrāfiem.

Īpašības

  • Divkārša funkcionalitāte Apvieno ND un CPL filtrus vienā, kontrolējot gaismu un samazinot atspīdējumus no nemetaliskām virsmām.
  • Bez X krustu efektiem Pašbloķējošais rāmis rotē bezgalīgi starp ND2 un ND32, novēršot melnus krustu rakstus.
  • Augstas kvalitātes optiskais stikls Izgatavots no augstas kvalitātes AGC stikla ar 24 pārklājuma slāņiem, nodrošinot ūdensizturību un augstas izšķirtspējas attēlu kvalitāti bez krāsas novirzes.
  • Lietotājam draudzīgs dizains Iekļauj stūmēja rāmi vieglai gaismas samazināšanas pielāgošanai un automātiskām gaismas samazināšanas pielāgošanām video uzņemšanai.
  • Objektīva saderība Piemērots visiem 62mm objektīviem; pirms pasūtīšanas pārbaudiet sava objektīva vītni (meklējiet simbolu uz sava objektīva).
Produkta veidsFiltra turētāji
Filtra tipsND (pelēkais)
Filtra tipsCPL (polarizācijas)
Filtra izmērs62mm
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Pasūtāms no noliktavas

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

K&F Concept K&F 62MM, D Series,multifunctional CPL+Variable/Fader ND 232 filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, KF01.2404

K&F Concept K&F 62MM, D Series,multifunctional CPL+Variable/Fader ND 232 filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, KF01.2404

Uzrakstīt atsauksmi