- Uzrakstīt atsauksmi
Case Sunnylife AQX-20 dla Mavic 4 PRO & RC 2 c AQX-20
Šī prece patlaban nav pieejama
Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.
MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
| Produkta veids | Transporta soma |
| Saderība | DJI Mavic 4 Pro |
| Multikopteri | Somu/Case |
| Svars, gr | 2430 |
Sunnylife AQX-20 korpuss Mavic 4 PRO & RC 2
Ja bieži ņemat savu dronu laukā, jums ir nepieciešams izturīgs korpuss, kas spēj izturēt jebkādas apstākļus. Sunnylife AQX-20 ir ciets transporta korpuss, kas izstrādāts ar Mavic 4 Pro lietotājiem prātā. Jūs varat viegli ievietot savu dronu kopā ar RC 2 vai RC PRO 2 kontrolieri, lādētāju, uzlādes centru, līdz piecām akumulatoriem un aksesuāru komplektu. Tas ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuri novērtē kārtību un pilnīgu savu iekārtu aizsardzību - neatkarīgi no atrašanās vietas un laika apstākļiem.
Ūdensizturīgs un izturīgs pret ekstremāliem apstākļiem
AQX-20 nav parasta soma - tā ir ūdensizturīga kaste, kas aizsargās jūsu aprīkojumu pat negaidīta lietus vai saskares ar ūdeni gadījumā. Gaisa necaurlaidīgā aizdare novērš ūdens iekļūšanu, un izturīgais cietais plastmasas korpuss aizsargā pret triecieniem, sitieniem un pat augstām un zemu temperatūrām. Ideāli piemērots uzdevumiem kalnos, mežos vai pludmalē.
Pārdomāta iekšējā struktūra
Korpusa iekšpuse ir izstrādāta tā, lai katram aprīkojuma gabalam būtu sava vieta - bez brīvas vietas vai pārvietošanās riska. Augstas kvalitātes putu polsterējums absorbē vibrācijas un aizsargā ierīces no skrāpējumiem. Tajā var ievietot Mavic 4 Pro dronu ar vāku, RC 2 vai RC PRO 2 kontrolieri, lādētāju, centru, līdz 5 akumulatoriem (ieskaitot vienu dronā) un papildu aksesuārus - propellerus, barošanas kabeli vai kontroliera siksnu. Viss organizēts, aizvērts un gatavs lietošanai.
Specifikācijas
- Ražotājs Sunnylife
- Modelis AQX-20
- Pielietojums DJI Mavic 4 Pro, RC PRO 2 / RC 2
- Materiāls Augstas izturības plastmasa
- Neto svars 2.43 kg
- Bruto svars 2.77 kg
- Produkta izmēri 42 x 36.5 x 15.3 cm
- Iepriekšējā izmēri 43 x 37.8 x 16 cm
Google