Foto papīrs - Ilford Photo ILFORD MULTIGRADE RC DELUXE PEARL 12.7x17.8cm 100 - ātri pasūtīt no ražotāja

Ar sveķiem pārklāts melnbalts fotopapīrs ar mainīgu kontrastu, kas paredzēts drukāšanai tumšajā telpā. Ideāli piemērots iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem.

  • Vidēja svara 190 gsm papīrs ar sveķu pārklājumu
  • Neitrāls attēla tonis uz spilgti balta pamata toņa
  • Iespējams izvēlēties glancētu, satīna vai perlamutra virsmu.
  • Pieejams loksnēs un ruļļos

Ilford Photo ILFORD MULTIGRADE RC DELUXE PEARL 12.7x17.8cm 100

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

5545 ar PVN

Piegādes laiks no 3 nedēļām.29689
1180189
0019498180187
ILFORD

Jauns

ILFORD MULTIGRADE RC DELUXE ir augstākās kvalitātes melnbalts papīrs ar mainīgu kontrastu uz spilgti baltas ar sveķiem pārklātas pamatnes. Tas nodrošina pilnu toņu diapazonu un izcilu attēla kvalitāti visā tā plašā kontrasta diapazonā no 00 līdz 5 pakāpēm.

ILFORD jau 1940. gadā nāca klajā ar pasaulē pirmo MULTIGRADE papīru ar mainīgu kontrastu, un kopš tā laika šis papīru klāsts ir attīstījies, kļūstot par "iecienītāko" melnbalto papīru, ko izvēlas visprasīgākie tumšās telpas iespiedēji visā pasaulē.

Pašreizējais emulsijas dizains, kas ir daļa no pasaulē ikoniskākā un populārākā tumšstikla papīra klāsta, turpina ilgās MULTIGRADE kvalitātes tradīcijas. Šis papīrs, kas nodrošina lielāku reakciju vajadzīgajās vietās, palīdz atklāt vissmalkāko izcelto detaļu, vienlaikus uzkrājot ēnas ar dziļu, piesātinātu melnumu, ko pasvītro spilgti baltā pamatne.

Tāpēc tas ir ideāla izvēle iesācējiem, kas drukā tieši no negatīviem, kā arī pieredzējušākiem lietotājiem, kuri nevēlas piekāpties radošajai kontrolei. MULTIGRADE RC DELUXE ir pieejams arī Cooltone un Warmtone variantos. MULTIGRADE RC DELUXE ir daļa no ILFORD MULTIGRADE sistēmas, un, izmantojot to kopā ar ILFORD MULTIGRADE filtriem, var sasniegt septiņas pilnas kontrasta pakāpes. To var izmantot ar lielāko daļu parasto melnbaltajam tumšstikla papīram paredzēto drošo gaismu, piemēram, ILFORD 902 drošās gaismas filtru.

Ar sveķiem pārklāts, mainīga kontrasta melnbalts fotopapīrs tumšstikla drukāšanai. Ideāli piemērots iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem.

  • Vidēja svara 190 gsm papīrs ar sveķu pārklājumu
  • Neitrāls attēla tonis uz spilgti balta pamata toņa
  • Iespējams izvēlēties glancētu, satīna vai perlamutra virsmu.
  • Pieejams loksnēs un ruļļos
Produkta veidsFotopapīrs

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: