Foto un Videotehnika - Canon EOS R6 bezspoguļu kamera ar adapteri EF-EOS-R noma

Drošības maksa (skaidrā naudā): 50 Eur.
Komplektā ietilpst: R-EF adapteris, divas baterijas, uzlādes ierīce, 128GB SD atmiņas karte.

Iznomā arī R objektīvus vai EF objektīvus.

Canon EOS R6 bezspoguļu kamera ar adapteri EF-EOS-R noma

5000 par dienu ar PVN

2500 katra nākamā diena -50%
1250 sākot no 5. dienas -75%

Ir uz vietas
1 vienība

Nopirkt šo nomas preci € 2 680.00
1000008551
4549292157260
Canon
Rezervē uzreiz

Galvenās funkcijas

  20 MP pilna kadra CMOS sensors
 • DIGIC X attēlu procesors
 • 4K60p un FHD 120p 10 bitu iekšējais video
 • Sensora pārslēgšanas 5 asu attēla stabilizācija
 • 12 kadri/s Meh. Aizvars, 20 kadri/s E. Aizvars
 • Dual Pixel CMOS AF II ar 1053 punktiem
 • 0,5 collu 3,69 m punktu OLED EVF
 • 3" 1,62 m punktu mainīga leņķa skārienekrāna LCD
 • Priekšmeta izsekošana ar padziļinātu apmācību

Ikdienas fotografēšanai ar augstām prasībām Canon EOS R6 ir daudzpusīgs rīks, kas atbilst mūsdienu attēlveidošanas darbplūsmas fotoattēlu un video prasībām. Šī pilna kadra bezspoguļa kamera griežas ap pilnveidotu 20 MP CMOS sensoru un DIGIC X procesoru, kas nodrošina ātru uzņemšanu līdz 12 kadriem/s, piemērotu 4K60 video ierakstīšanu un plašu jutību pret ISO 102400. Tai ir arī 5 asu korpuss. attēla stabilizācija, lai nodrošinātu stabilus kadrus, strādājot vāja apgaismojuma apstākļos.

Kā darāmi visu, ļoti daudzpusīga kamera R6 izmanto arī sensoru un procesoru spēcīgai fokusēšanas veiktspējai. Dual Pixel CMOS AF piedāvā ātru, vienmērīgu un inteliģentu fokusēšanu, izmantojot 1053 atlasāmus punktus, kas aptver visu redzes lauku. Šī fokusēšanas sistēma ir arī atjaunināta, lai izmantotu Deep Learning tehnoloģiju, lai uzlabotu objekta izsekošanu, kā arī precīzai acu, sejas un galvas noteikšanai gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

Papildinot attēlveidošanas iespējas, R6 ir spilgts un detalizēts 0,5 collu 3,69 m punktu elektroniskais skatu meklētājs ar augstu 120 kadri/s atsvaidzes intensitāti un aizmugurējais 3,0 collu 1,62 m punktu skārienekrāna LCD ar maināma leņķa dizainu. pielāgot video emuāru veidošanas vajadzībām, kā arī gūt labumu no augsta un zema leņķa. Turklāt divi SD UHS-II atmiņas karšu sloti piedāvā elastīgu krātuvi, un, protams, ir pieejams Bluetooth un Wi-Fi bezvadu koplietošanai un kameras tālvadībai.

20 MP pilna kadra sensors un DIGIC X procesors

Izveidots ap pārskatītu 20MP pilna kadra CMOS sensoru, EOS R6 piedāvā pieticīgu izšķirtspēju, lai papildinātu vieglāk pārvaldāmu darbplūsmu, jo īpaši tiem, kas strādā ar tīmekli un sīkdrukas formām. galīgā izlaide. Šis sensors ir savienots pārī ar precīzi noregulētu DIGIC X attēlu procesoru, kas nodrošina iespaidīgus fotoattēlus un video iespējas, kā arī jutību no ISO 100-102400, ko var paplašināt līdz ISO 204800, kā arī ātru nepārtrauktu uzņemšanu līdz 12 kadriem sekundē ar mehāniskais aizvars jeb klusais 20 kadri/s ar elektronisko aizvaru ir ideāli piemērots darbam ar kustīgiem objektiem.

4K60 un Full HD 120 video ierakstīšana

Ne tikai nekustīgiem attēliem, bet arī 20 MP sensors nodrošina arī UHD 4K video ierakstīšanu ar ātrumu līdz 60 kadri/s, kā arī Full HD ar ātrumu 120 kadri/s palēninātai atskaņošanai. Abus formātus var ierakstīt iekšēji 4:2:2 10 bitu formātā, un tiek atbalstīti gan Canon Log, gan HDR-PQ, lai labāk kontrolētu krāsu atveidi un atbilstu augsta dinamiskā diapazona izvadei. Turklāt Dual Pixel CMOS AF tiek atbalstīts visiem ierakstīšanas iestatījumiem, un ārējais ieraksts, izmantojot HDMI portu, nodrošina tīru 4K izvadi papildu ārējam ierakstam.

Dual Pixel CMOS AF II

Atjauninātajā Dual Pixel CMOS AF II ir 1053 atlasāmi fokusa punkti, kas aptver aptuveniy 100% no attēla rāmja plašam un vienmērīgam pārklājumam. Šī fokusēšanas sistēma nodrošina vienmērīgu un ātru fokusēšanas veiktspēju, līdzīgi kā videokamera iegūst fokusu. Šī sistēma integrē divas atsevišķas fotodiodes katrā pikselī, lai nodrošinātu plašu un blīvu fāzes noteikšanas savākšanas elementu tīklu lielākajā daļā attēla sensora, lai samazinātu fokusa meklēšanu ātrākai un tiešākai fokusa izvietošanas kontrolei. Strādājot ar nekustīgiem attēliem, šī fokusēšanas sistēma nodrošina ātru un precīzu fokusu, padarot to ideāli piemērotu kustīgu objektu fotografēšanai un izsekošanai, lai katrā kadrā tiktu sasniegts kritiskais fokuss. Uzņemot video, Movie Servo AF režīms piedāvā vienmērīgu un dabisku fokusēšanu, mainoties no dažādiem objektiem vai dažādiem attālumiem sižetā, kā arī iespēju norādīt izsekošanas jutību, AF ātrumu un sejas izsekošanas prioritāti. Pateicoties Touch AF sistēmai, stacionāra fokuss ir iespējams, vienkārši pieskaroties elementiem sižetā skārienekrānā, lai intuitīvā veidā mainītu fokusu. Objekta izsekošana filmās ir arī uzlabota, pateicoties Dual Pixel CMOS AF sistēmas spējai atpazīt objektus un saglabāt fokusu, strādājot mainīgās vai juceklīgās ainavās.

Priekšmeta izsekošana ir gūta arī, izmantojot Deep Learning. tehnoloģija, kas palīdz pakāpeniski pilnveidot fokusēšanas sistēmas spēju ātri un precīzi atpazīt gan cilvēkus, gan dzīvniekus. Šī tehnoloģija atbalsta arī izsmalcinātākas acu, sejas un galvas noteikšanas funkcijas gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, kas ir labi piemērotas portretu uzņemšanai.

Sensora pārslēgšanas attēla stabilizators

Pirmais EOS kamerām R6 ietver piecu asu sensoru nobīdes attēla stabilizāciju, kas kompensē līdz pat iespaidīgām astoņām kameras vibrācijas pakāpēm, lai patiešām efektīvi kompensētu kameras vibrāciju. piemērots fotografēšanai, turot rokās ar lēnāku aizvara ātrumu. Šī stabilizācijas sistēma darbojas arī kopā ar uz objektīvu balstītu optisko attēla stabilizāciju gan dabiskajiem RF objektīviem, gan pielāgotajiem EF objektīviem.

Korpusa dizains un bezvadu savienojamība

 • Augstas izšķirtspējas 3,69 m punktu 0,5 collu elektroniskais skatu meklētājs nodrošina spilgtu un detalizētu līdzekli skatīšanai acu līmenī, un ātrais 120 kadri/s atsvaidzes intensitāte nodrošina dabisku kustību renderēšanu reālistiskākai skatu meklētāja pieredzei.
 • Aizmugurējā 3,0 collu 1,62 m punktu LCD skārienekrānam ir maināma leņķa dizains, kas nodrošina priekšpuses ierakstīšanu, piemēram, video emuāru veidošanas vajadzībām, kā arī darbam no augsta un zema fotografēšanas leņķa.
 • Divi SD UHS-II atmiņas karšu sloti ir paredzēti elastīgām uzglabāšanas vajadzībām.
 • Tiek nodrošinātas gan 3,5 mm austiņas, gan 3,5 mm ārējā mikrofona pieslēgvieta, lai uzlabotu audio pārraudzības un ierakstīšanas iespējas.
 • Izsmalcinātajā korpusa dizainā ir iekļautas četras atšķirīgas vadības skalas visā korpusā, lai nodrošinātu intuitīvu taustes vadību, un kursorsviras kontrolleris tiek izmantots kameras aizmugurē ātrai un intuitīvai fokusa punkta izvēlei un izvēlņu navigācijai.
 • Izturīgs, pret laikapstākļiem necaurlaidīgs korpusa dizains ir veidots tā, lai izturētu smagos darba apstākļos un nelabvēlīgos laikapstākļos.
 • 2,4 GHz Wi-Fi ir pieejams ātrai failu pārsūtīšanai uz mobilo ierīci, un ir pieejams Bluetooth, lai nodrošinātu pastāvīgu ierīces savienojumu, izmantojot lietotni Canon Camera Connect.

Aparātprogrammatūras versija 1.5.1 ir paredzēta kamerām ar programmaparatūru līdz versijai 1.5.0. Ja kameras programmaparatūras versija jau ir 1.5.1, programmaparatūra nav jāatjaunina.

 • Novērš problēmu, kuras dēļ retos gadījumos kamera var kļūt nedarbojama, fotografējot ar servo AF iestatījumu, vienlaikus darbinot AF-ON pogu.
Kameras komplektācijabez objektīva (body)
Kameras veidsBezspoguļa kamera

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaŠo preci ir iespējams iznomāt

Šī ir nomas prece, to var iznomāt un testēt Canon EOS R6...
Ja vēlies tādu iegādāties, šeit vari nopirkt jaunu: Canon EOS R6...
Šo nomas Canon EOS R6... vari iegādāties ar atlaidi par: € 2 680.00 ar PVN
Par nomas preces iegādi ar 14 dienu garantiju, lūdzu, sazināties ar mums.

Saistītie produkti