Sony A7 IV kamera 33MP 4K 60p 4:2:2 ISO 51200 FF Pilnais kadrs E-mount noma

4500 par dienu ar PVN

2250 katra nākamā diena -50%
1125 sākot no 5. dienas -75%

€ 50.00

Ir uz vietas
1 vienība

Nopirkt šo nomas preci € 2 999.44
ILCE-7M4/B
0454873613375
Sony
Drošības maksa (skaidrā naudā): 50Eur
Komplektā ietilpst 128GB atmiņas karte, 2 lādējamie akumulatori, lādētājs, somiņa (un siksniņa pēc pieprasījuma).
Kopā ar kameru iznomā arī kādu E bajontes objektīvu šeit.
Pieejams arī adapteris, lai izmantotu EF objektīvus.
Iznomā arī Godox zibspuldzi.
Galvenās funkcijas
 • 33 MP pilna kadra Exmor R CMOS sensors
 • Uzņemšana ar ātrumu līdz 10 kadri/s, ISO 100–51200
 • 4K 60p video 10 bitu, S-Cinetone
 • 3,68 m punktu EVF ar 120 kadri/s atsvaidzes intensitāti
 • 3 collu 1,03 m punktu mainīga leņķa skārienekrāna LCD
 • 759 Pt. Ātrs hibrīda AF, reāllaika acu AF
 • Fokusa elpošanas kompensācija
 • 5 ass SteadyShot attēla stabilizācija
 • Radošs izskats un maigas ādas efekts
 • 4K 15p UVC/UAC straumēšana, izmantojot USB Type-C

Sony a7 IV: ārpus pamata
Universāla ierīce, kas sniedz vairāk nekā pamata, Sony a7 IV veic dubultu darbību ar spēcīgiem fotoattēliem un video veiktspēju. Uzlabotai hibrīdai bezspoguļa kamerai a7 IV ir izšķirtspēja un AF veiktspēja, kas patīk fotogrāfiem, kā arī spēcīgs 4K 60p video ieraksts filmu veidotājiem un satura veidotājiem.

Sensors un procesors
33MP Exmor R BSI CMOS sensors
Jaunizstrādātajam 33MP Exmor R pilna kadra sensoram ir aizmugurgaismojuma dizains, kas veicina augstu skaidrību, zemu trokšņa līmeni un spilgtu krāsu atveidi. Šis dizains sniedz priekšrocības darbam vāja apgaismojuma apstākļos un darbojas kopā ar plašu jutības diapazonu ISO 100-51200. Sensora dizains nodrošina arī iespaidīgu dinamisko diapazonu, kas ir aptuveni 15 pieturas, un failus var ierakstīt neapstrādātā, JPEG vai 10 bitu HEIF formātā.

BIONZ XR procesors
Izmantojot vadošās klases BIONZ XR dzinēju, ir pieejamas liela ātruma attēlu apstrādes iespējas ātrai nepārtrauktai uzņemšanai, 4K video ierakstīšanai un uzlabotai AF izsekošanas veiktspējai. Ātrā apstrāde palīdz arī samazināt slīdošo aizvaru un citus kustības kropļojumus, nodrošinot tīru kustīgu objektu atveidošanu.

Runājot par uzņemšanas ātrumu, sensors un procesors nodrošina līdz pat 10 kadriem/s uzņemšanu, izmantojot mehānisko vai elektronisko aizvaru un iespējotu AF/AE. Turklāt buferis ļauj ierakstīt līdz 828 secīgiem nesaspiestiem neapstrādātiem + JPEG kadriem, izmantojot CFexpress A tipa karti.

Video ierakstīšana

Sony a7 IV | 7K līdz 4K

 • 4K 60p video ierakstīšana 10 bitos
 • Pilnībā izmantojot augstas izšķirtspējas 33MP sensoru un ātrās apstrādes iespējas, UHD 4K 30p XAVC HS 10 bitu ierakstīšana ir iespējama, izmantojot visu sensora platumu, piedāvājot 7K pārtveršanu iespaidīgam asumam un reālismam.
 • Ir arī pārtverts 4K ieraksts, izmantojot 4,6K tveršanas apgabalu, ar Super 35 apcirpšanu, kas piedāvā UHD 4K izvadi līdz 60p 10 bitu formātā.
 • Nav ierakstīšanas laika ierobežojuma, kas nodrošina neierobežotu klipu garumu, un kameras fiziskajam dizainam ir uzlabota siltumu izkliedējoša struktūra, lai veicinātu ilgāku iespējamo ierakstīšanas laiku; Piemēram, ilgāk par vienu stundu nepārtrauktas 4K 60p 10 bitu 4:2:2 ierakstīšanas.
 • A7 IV izmanto pāris kodeku, lai tie būtu piemēroti dažādām darbplūsmām: XAVC HS, kas izmanto HEVC/H.265 kodējumu, lai saglabātu sīkāku informāciju mazākos bitu pārraides ātrumos, un XAVC S-I, kas ir kadra iekšējais kodeks konsekventai veiktspējai un kvalitātei ar bitu pārraides ātrumu. līdz 600 Mb/s.

S-Cinetone, S-Log3 un citas krāsu un gamma vadīklas
S-Cinetone var izmantot, lai nodrošinātu atšķirīgas krāsas un veselīgu ādas toņa atveidi, kas atbilst FX9 un FX6 kamerām, kā arī a1 un a7S III, un tās pamatā ir tehnoloģiju no profesionālajām Cinema Line kamerām, piemēram, VENICE. Šis krāsu profils piedāvā dabiskus vidējos toņus, maigas krāsas un īpaši labi kontrolētus izgaismojumus.
HLG (Hybrid Log-Gamma) atbalsts ļauj ierakstīt plašā krāsu diapazonā, lai radītu HDR gatavu saturu tieši no kameras.< br />S-Log3 ir pieejams arī, lai izveidotu 15+ stop dinamisko diapazonu ar palielinātu gradācijas kontroli attēla ēnu un vidējo toņu apgabalos.

Ātra hibrīda AF sistēma

Uz AI balstīts autofokuss

Ātrā hibrīda AF sistēma, kas aptver aptuveni 94% no attēla laukuma, ietver 759 fāzes noteikšanas punktus ātrai un precīzai fokusēšanai dažādos apgaismojuma apstākļos ar jutību līdz -4 EV. Šī fokusēšanas sistēma ir pieejama lietošanai visos ierakstīšanas režīmos, lai gūtu labumu gan video, gan nekustīguma uzņemšanas programmās.

Reāllaika izsekošana un reāllaika acu AF
Aizņemts no vadošās AF sistēmas, a7 IV ir noregulētas izsekošanas un objekta noteikšanas iespējas, kas ātri fiksējas objektos un precīzi uzlabo fokusu. uz atpazītām objektu acīm un sejām:

 • Reāllaika izsekošana ir uz AI balstīta tēmact atpazīšanas sistēma, kas atpazīst krāsu, rakstu un objekta attāluma informāciju, lai nodrošinātu augstu precizitāti un fokusēšanas ātrumu.
 • Ne tikai izsekojot objektus, bet arī reāllaika acu AF precīzi noregulē fokusēšanas precizitāti un atpazīst cilvēku, dzīvnieku un putnu acis, lai iegūtu kritisku asumu. Reāllaika acu AF pat saglabā fokusu uz objekta aci, kad tas pamet un atkal nonāk kadrā, ļaujot strādāt spontānākās fotografēšanas situācijās.

AF video ierakstīšanas laikā un papildu fokusēšanas režīmi

 • Reāllaika acu AF tiek pilnībā atbalstīts video ierakstīšanas laikā, lai fotografēšanas laikā noteiktu objektu un izsekotu cilvēku, dzīvnieku un putnu acis.
 • Lai vairāk kontrolētu fokusa nobīdes ierakstīšanas laikā, septiņu pakāpju AF pārejas ātrumi un piecu pakāpju AF objekta maiņas jutības vadīklas ļauj precizēt, cik ātri fokuss tiek pārslēgts no punkta uz punktu un cik vienmērīgi notiek fokusa nobīdes.
 • Fokusa karte ir unikāls veids, kā vizualizēt lauka dziļumu un funkcijas, kas līdzinās maksimuma uzņemšanai, izmantojot krāsainu ainas pārklājumu, kas norāda, kuras ainas daļas atrodas fokusa punkta priekšā un aiz tā atkarībā no izvēlētās apertūras. .
 • Funkcija, kas pārņemta no FX6 digitālās kinokameras, AF palīgs ļauj intuitīvi pārslēgties uz manuālo fokusa vadību, lai pielāgotu fokusa pozīciju, strādājot ar AF. Tas ir ātrs veids, kā ierakstīšanas laikā pārslēgt selektīvo fokusu starp dažādiem ainas objektiem.
 • Unikāls risinājums, lai kompensētu noteiktu objektīvu darbību, mainot fokusu, fokusa elpošanas kompensācija automātiski izlīdzinās fokusa pārejas un saglabās konsekventu redzes lauku, mainot fokusa pozīciju kadra laikā. Šis režīms nedaudz apgriež attēlu un koriģē visas konstatētās kompozīcijas izmaiņas fokusēšanas laikā.

Korpusa dizains, savienojamība un straumēšana
Skatu meklētājs un LCD ekrāns

 • Uzlabotajam QVGA OLED Tru-Finder EVF ir 3,68 m punktu izšķirtspēja, kas ir aptuveni 1,6 reizes augstāka nekā tā priekšgājējam, lai nodrošinātu asāku un skaidrāku skatu. Šis skatu meklētājs atbalsta gan standarta 60 kadri/s, gan 120 kadri/s kadru ātrumu vienmērīgai kustību atveidei, un tā fiziskajam dizainam ir garš 23 mm acu punkts, 0,78 reizes palielinājums un 37,3 ° skata lauks.
 • Sānos atveramo 3,0 collu 1,03 m punktu maināma leņķa šarnīra ekrānu, kas ir lieliski piemērots video emuāru veidošanai vai citām pašierakstīšanas vajadzībām, var izmantot virzienā uz priekšu, vai arī to var noliekt uz augšu vai uz leju, lai tas būtu piemērots darbam no augstuma vai zemi fotografēšanas leņķi. Šis LCD ir arī skārienekrāns, kas nodrošina intuitīvu fotografēšanas vadību un navigāciju izvēlnē.

Porti un interfeiss

 • Pilna izmēra HDMI A ports nodrošina uzticamāku savienojumu, strādājot ar ārējiem ierakstītājiem.
 • Papildus mikro-USB portam ir pievienots USB 3.2 Gen 2 Type-C ports, lai nodrošinātu ātrāku un uzticamāku piesaistes atbalstu. USB Type-C savienojums ļauj kameru uzlādēt vai darbināt no saimniekdatora barošanas avota, kamēr tā ir pievienota.
 • Gan 3,5 mm austiņu, gan ārējā mikrofona pieslēgvietas nodrošina lielāku audio ierakstīšanas kontroli.
 • Multi Interface Shoe atbalsta darbu ar papildu ECM-B1M bises mikrofonu vai XLR-K3M XLR adaptera komplektu, kas nodrošina uzlabotu, skaidru audio ierakstīšanas skaņu, nosūtot uz kameru digitālo audio signālu, nevis analogo signālu.
 • C tipa USB portu var savienot pārī ar papildu Ethernet vadu LAN adapteri, lai nodrošinātu 1000BASE-T savienojumu, vadu attālo fotografēšanu vai FTP pārsūtīšanu.

5 ass SteadyShot INSIDE attēla stabilizācija

 • Uzlabotā 5,5 pakāpju efektīvā 5 asu SteadyShot INSIDE attēla stabilizācijas sistēma kompensē piecus dažādus kameras vibrācijas veidus, kas rodas, uzņemot fotoattēlus un video, turot rokās, un ļauj lietotājiem pārliecinoši izmantot jebkuru objektīvu, pat pielāgotus objektīvus kritiskai fotografēšanai, nesaskaroties izplūdums no kameras vibrācijas.
 • Ja fokusa attālums ir liels, sistēma koriģēs slīpuma un leņķa korekcijas. No otras puses, makro un liela palielinājuma attēli gūs labumu no horizontālās un vertikālās nobīdes kompensācijas iekļaušanas. Visiem fotografēšanas stiliem tiks izmantota metiena kompensācija. Visas 5 stabilizācijas asis darbosies vienmēr, pat ja tās izmantos ar trešās puses objektīviem un adapteriem vai objektīviem ar iebūvētu optisko stabilizāciju.
 • Turklāt īpaši video ir pieejams arī Active IS režīms, kas pievieno vēl precīzākas stabilizācijas metodes vēl vienmērīgākam kadram tieši no kameras.

Uzlabota ārējā zibspuldzes vadība

Piemērots darbam ar zibspuldzi, fotografējot ātri kustīgus objektus, P-TTL zibspuldzes mērīšana ir iespējama starp katru ekspozīciju, strādājot ar zema, vidēja vai pat liela ātruma nepārtrauktas fotografēšanas režīmiem. Tas palīdz uzturēt stabilu apgaismojumu vājā apgaismojumā un sniedz lielu labumutā darbojas mainīgā apgaismojumā vai vāja apgaismojuma apstākļos. Atjauninātā zibspuldzes vadības sistēma arī palīdz samazināt zibspuldzes palaišanas kavēšanos, izmanto kameras AWB informāciju dabiskai krāsu atveidei un atbalsta atsevišķu zibspuldzes un raidītāja vienību pielāgošanu tieši no kameras saskarnes.

Bezvadu savienojums un straumēšana

 • Iebūvētais Wi-Fi nodrošina tālvadības kameras vadību un tūlītēju attēlu kopīgošanu ar mobilajām ierīcēm tiešai kopīgošanai tiešsaistē, un atbalsts gan 2,4, gan 5 GHz joslām nodrošina arī bezvadu piesietas fotografēšanas atbalstu. Šis savienojums nodrošina arī kameras tālvadību.
 • Mobilās lietotnes Imaging Edge izmantošanu nodrošina Bluetooth, lai uzturētu uzticamu savienojumu starp kameru un mobilo ierīci.
 • Atbalsta Visual Story, lai uzreiz pēc uzņemšanas ērti piegādātu fotoattēlus un videoklipus mākoņa režīmā.
 • Sony a7 IV | USB tīmekļa kamera un straumēšana
 • Tiešraides straumēšana ir iespējama tieši no kameras, vienkārši savienojot kameru ar datoru vai saderīgu mobilo ierīci, izmantojot USB, tādējādi ļaujot izmantot kameras video un audio iespējas tiešraidē sociālajos saziņas līdzekļos un video konferencēs.
 • Ir pieejami 4K 15p, FHD 60p/30p un HD 30p ierakstīšanas iestatījumi, kā arī iekšējie radošā izskata un mīkstās ādas efekti, kas nodrošina izsmalcinātu attēla kvalitāti tieši no kameras.
 • Tiešraides straumēšanas laikā tiek atbalstīta iekšējā ierakstīšana atmiņas kartē.
 • Uzlabotu attēla un skaņas kvalitāti straumēšanas laikā tiek atbalstīti UVC un UAC standarti.

Specifikācija

Attēlveidošana
objektīva stiprinājumsSony E
Sensora izšķirtspējaFaktiskais: 34,1 megapikseļi
Efektīvs: 33 megapikseļi
Sensora veids35,9 x 23,9 mm (pilna kadra) CMOS
Attēla stabilizācijaSensora pārslēgšana, 5 ass
Iebūvēts ND filtrsNav
Tveršanas veidsStiski un video
Ekspozīcijas kontrole
Aizvara veidsMehāniskais fokusa plaknes aizvars, elektroniskais aizvars
Aizvara ātrums1/8000 līdz 30 sekundes
Spuldžu/laika režīmsSpuldžu režīms
ISO jutībaFotoattēls
100–51 200 (Pagarināts: 50–204 800)
Video span>
100–51 200 (Pagarināts: 100–102 400)
Mērīšanas metodeCentrā svērtais vidējais, izceltā svērtais, vairākas, vietas
Ekspozīcijas režīmiApertūras prioritāte, manuāla, programma, slēdža prioritāte
Ekspozīcijas kompensācija-5 līdz +5 EV (1/3 EV soļi)
Mērīšanas diapazons-3 līdz 20 EV
Baltās krāsas balanssIepriekšiestatījumi: Auto, Mākoņains, Krāsu Temperatūra, Krāsu Temperatūras Filtrs, Pielāgots, Dienasgaisma, Zibspuldze, Fluorescējoša (vēsi balta), Fluorescējoša (dienas balta), Fluorescējoša (dienas gaisma), dienasgaismas (silti balts), kvēlspuldze, ēnojums, zemūdens
Nepārtraukta filmēšanaLīdz 10 kadri/s pie 33 MP līdz 828 kadriem (neapstrādāts)/neierobežots kadri (JPEG)
Intervāla ierakstīšana
Taimeris2/5/10 sekunžu aizkave
Nekustīgu attēlu uzņemšana
Attēlu izmēri3:2 neapstrādāts
7008 x 4672
3:2 JPEG
7008x4672
4608x3072
3504x2336
1:1 JPEG
4672x4672
3072x3072
2336x2336
4:3 JPEG
6224x4672
4096x3072
3120x2336
16:9 JPEG
7008x3944
4608x2592
3504 x 1968
Malu attiecība1:1, 3:2, 4:3, 16:9
Attēla faila formātsJPEG, neapstrādāts, HEIF
Bitu dziļums14 biti
Iekšējā video tveršana
Ierakstīšanas režīmiH.265/XAVC HS 4:2:2 10 biti
UHD 4K (3840 x 2160) ar 23,98p/50p/59,94 p [50–200 Mb/s]
H.265/XAVC HS 4:2:0 10 biti
UHD 4K (3840 x 2160) ar 23,98p/50p /59,94p [30 līdz 150 Mb/s]
H.264/XAVC S-I 4:2:2 10 biti
UHD 4K (3840 x 2160) 23,98p /25p/29,97p/50p/59,94p [240-600 Mb/s]
Pilna HD (1920 x 1080) ar 23,98p/25p/29,97p/50p/59,94p [89-222 Mb/s]
XAVC S 4:2:2 10 bitu
UHD 4K (3840 x 2160) ar 23,98p/25p/29,97p/50p/59,94p [100–200 Mb /s]
Pilna HD (1920 x 1080) ar 23,98p/25p/29,97p/50p/59,94p [50 Mb/s]
XAVC S 4:2:0 8 bitu
UHD 4K (3840 x 2160) ar 23,98p/25p/29,97p/50p/59,94p [60–150 Mb/s]
Pilna HD (1920 x 1080) ar 23,98 p /25p/29.97p/50p/59.94p/100p/119.88p [16 līdz 100 Mb/s]
Ierakstīšanas ierobežojumsNeierobežots
Video sistēmaNTSC/PAL
Iebūvētā mikrofona veidsStereo
Audio ierakstīšana2 kanālu 16 bitu 48 kHz LPCM audio
2 kanālu 24 bitu 48 kHz LPCM audio
4 kanālu 24 bitu 48 kHz LPCM audio
br />2 kanālu AAC LC audio
Ārējā video uzņemšana
Ārējie ierakstīšanas režīmi4:2:2 10 biti, izmantojot HDMI
UHD 4K (3840 x 2160) ar 23,98p/25p/29,97p/50p/ 59,94p
Full HD (1920x1080) ar 23,98p/50p/59,94p
Full HD (1920x1080) pie 50i/59,94i
4:2:0 8 -Bit, izmantojot HDMI
UHD 4K (3840 x 2160) ar 23,98p/25p/29,97p/50p/59,94p
Full HD (1920 x 1080) ar 23,98p/50p/59,94 p
Pilna HD (1920 x 1080) pie 50i/59.94i
IP straumēšanaNav
saskarne
Multivides/atmiņas kartes slots1. vieta: CFexpress A tips/SD (UHS-II)
2. vieta: SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
Video I/O1 x HDMI izeja
Audio I/O1 x 1/8"/3,5 mm TRS stereo austiņu izeja
1 x 1/8"/3,5 mm TRS stereo mikrofona ieeja
Cita ievade/izvade1 x Sony Multi/USB mikro-B ieeja/izvade (koplietota ar tālvadības ieeju)
1 x USB C tipa (USB 3.2 / 3.1 Gen 2) ieeja/izvade (koplietota ar Power ievade)
Strāvas ievade/izvade1 x C tipa USB ieeja/izvade
BezvaduBluetooth, Wi-Fi
Globālā pozicionēšana (GPS, GLONASS utt.)Nav
Monitors
Izmērs3,0"
Izšķirtspēja1 036 800 punktu
Displeja veidsBrīva leņķa slīps skārienekrāna LCD
skatu meklētājs
VeidsIebūvēta elektroniskā (OLED)
Izmērs0,5"
Izšķirtspēja3 680 000 punktu
Acu punkts23 mm
Aptvērums100%
PalielinājumsApm. 0,78 x
Dioptriju regulēšana-4 līdz +3
Fokuss
Fokusa veidsAutomātiskais un manuālais fokuss
Fokusa režīmsNepārtraukta servo AF, tiešais manuālais fokuss, manuālais fokuss, viena servo AF
Automātiskā fokusa punktiFāzes noteikšana: 759
Kontrasta noteikšana: 425
Autofokusa jutība-4 līdz +20 EV
Flash
Iebūvēta zibatmiņa
Zibspuldzes režīmiAutomātiski, uzpildes zibspuldze, liela ātruma sinhronizācija, izslēgta, aizmugurējā sinhronizācija, sarkano acu efekta samazināšana, lēna sinhronizācija
Maksimālais sinhronizācijas ātrums1/250 sekunde
Flash kompensācija-3 līdz +3 EV (1/3, 1/2 EV soļi)
Īpaša zibatmiņas sistēmaTTL
Ārējais zibatmiņas savienojumsIntelligent Hot Shoe
Vide
Darbības temperatūra32 līdz 104°F / 0 līdz 40°C
Vispārīgi
Akumulatora veids1 x NP-FZ100 atkārtoti uzlādējams litija jonu, 7,2 V līdzstrāva, 2280 mAh (aptuveni 520 kadri)
Enerģijas patēriņš<5,7 W
statīva stiprinājuma vītne1 x 1/4"-20 sieviete (apakšā)
Piederumu stiprinājums1 x Hot Shoe Mount
Izgatavošanas materiālsMagnija sakausējums
Izmēri (P x A x D)5,2x3,8x3,1"/131,3x96,4x79,8 mm
Svars1,4 lb/658 g (korpuss ar akumulatoru un atmiņu)
Preces veidsBezspoguļa kameras

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaŠo preci ir iespējams iznomāt

Šī ir nomas prece, to var iznomāt un testēt Sony A7 IV kamera 33MP...
Ja vēlies tādu iegādāties, šeit vari nopirkt jaunu: Sony A7 IV kamera 33MP...
Šo nomas Sony A7 IV kamera 33MP... vari iegādāties ar atlaidi par: € 2 999.44 ar PVN
Par nomas preces iegādi ar 14 dienu garantiju, lūdzu, sazināties ar mums.

Saistītie produkti