VariZoom VZDBC Dual Battery Charger vienlaicīgi uzlādē divus litija jonu videokameru akumulatorus ar plašu saderību un dažādām barošanas iespējām.

VariZoom VZDBC Dual Battery Charger

Produkta kods: 57758
135,45 ar PVN

Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.

SKU: 57758
Modelis: VZDBC
EAN: 0877038000162
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Varizoom

AI assistant Mākslīgā intelekta asistents

Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsLādētājs
Produkta veidsCiti Aksesuāri
Saderībaciti
Bateriju veidsLādētājs
Bateriju veidsLādētājs kameras akumulatoriem
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Piegādes laiks no 3 nedēļām

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

VariZoom VZDBC Dual Battery Charger

VariZoom VZDBC Dual Battery Charger

VariZoom VZDBC Dual Battery Charger vienlaicīgi uzlādē divus litija jonu videokameru akumulatorus ar plašu saderību un dažādām barošanas iespējām.

Uzrakstīt atsauksmi

Produkta apraksts

VariZoom VZDBC Dual Battery Charger ir kompakts un daudzpusīgs uzlādes risinājums, kas paredzēts divu litija jonu videokameru akumulatoru vienlaicīgai uzlādei. Tas atbalsta plašu populāru kameru zīmolu klāstu, padarot to ideāli piemērotu gan studijas, gan ārpustelpu video ražošanai.

Neatkarīgas enerģijas nodrošināšana ražošanas laikā ir kritiska, un šis divu slotu lādētājs palīdz uzturēt jūsu kameras darbībā visbūtiskākajos brīžos. Uzlādējot divus akumulatorus vienlaikus, tas ietaupa vērtīgu laiku intensīva filmēšanas grafika laikā.

Saderība

VZDBC lādētājs ir saderīgs ar litija jonu akumulatoriem no Sony, Canon, Panasonic, JVC, Samsung, Hitachi, RCA un citiem ražotājiem. Šī plašā saderība padara to par lielisku universālu uzlādes risinājumu profesionāļiem, kas strādā ar vairākiem kameru sistēmu veidiem.

Dizains un pārnēsājamība

Tā vieglais un kompaktais dizains ļauj to viegli transportēt, savukārt izturīgais ABS plastmasas korpuss nodrošina ilgtermiņa uzticamību un aizsardzību.

Barošanas iespējas

Lādētājs komplektā ietver gan AC sienas adapteri, gan DC automašīnas aizdedzes adapteri, nodrošinot elastību uzlādēt akumulatorus praktiski jebkur – gan studijā, gan ārpus tās, gan ceļojot starp filmēšanas vietām.

Galvenās īpašības

  • Vienlaicīgi uzlādē divus litija jonu videokameru akumulatorus
  • Plaša saderība ar Sony, Canon, Panasonic, JVC, Samsung, Hitachi, RCA un citiem
  • Ietver AC sienas adapteri un DC automašīnas aizdedzes adapteri daudzveidīgām uzlādes iespējām
  • Kompakts un viegls ērtai pārnēsāšanai
  • Izturīgs ABS plastmasas korpuss
  • Piemērots studijas, lauka un mobilo ražošanas vidi

Specifikācijas

  • Modelis: VZDBC
  • Lādētāja tips: divu slotu litija jonu akumulatoru lādētājs
  • Materiāls: ABS plastmasa
  • Izmēri: platums 10.2 cm, garums 11.4 cm, augstums 3.8 cm
  • Vienības svars: 0.11 kg
  • Nosūtīšanas svars: 1.36 kg
  • Nosūtīšanas izmēri: 20.3 x 15.2 x 10.2 cm
  • Vada garums (AC adapteris): 185 cm
  • Vada garums (DC adapteris): 150 cm

Izvēlēto akumulatoru saderība

  • Sony: NP-FS11/10/20/30, NP-F100/200/300 (3.6V), NP-FM50/70/90 (7.2V)
  • Canon: dažādi litija jonu videokameru akumulatori
  • Panasonic: CGR-D120/220 (7.2V)
  • JVC: BN-V812/814U (7.2V)
  • Samsung: SB-L160/110 (7.2V)
  • Hitachi / RCA: 7.2V litija jonu videokameru akumulatori
Abonēt jaunumus