- Uzrakstīt atsauksmi
- 10,1 collas
- 10 punktu kapacitatīvais, 1280*800
- 320nit
- HDMI, VGA, kompozīts
- Integrēts putekļu necaurlaidīgs priekšējais panelis
Lilliput FA1014-NP/C - 10.1 IPS HDMI monitor FA1210-NP/C
Stāvoklis: Jauns
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
| Produkta veids | LCD Kameras monitori |
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
- 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti. - 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
- 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
- 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
- 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
- *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
**Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!Nosūtīt pieteikumu
Lilliput FA1014-NP/C ir 10,1 collu 16:9 LCD monitors ar HDMI, VGA un kompozītvideo ieejām. Tam ir 1280 x 800 pikseļu panelis un automātiska spilgtuma regulēšana, un to var arī darbināt, izmantojot īpašu I/O portu un kabeļu kombināciju.
Vai meklējat monitoru, ko izmantot teleprompterī? Nekādu problēmu - šim modelim ir gan X/Y apgriešana, gan ieejas attēla spoguļattēla pārbīdīšana, padarot to par ideālu darba rīku.
- 12V līdzstrāvas adapteris
- Tālvadības pults
- Kompozīts kabelis
- I/O vadības līnija
- Rokasgrāmata
The Lilliput FA1014-NP/C is a 10.1-inch 16:9 LCD monitor with HDMI, VGA, and Composite video inputs. It has a 1280 x 800-pixel panel, and automatic brightness control, and can also be operated using a dedicated I/O port and cable combination.
Looking for a monitor to use in a Teleprompter? No problem - this model features both X/Y Flip and Mirroring of the input image, making it an ideal tool for the job.
Features
- 10.1 inch
- 10-point capacitive,1280*800
- 320nit
- HDMI, VGA, composite
- Integrated dustproof front panel
Contents
- 12V DC adapter
- Remote control
- Composite cable
- I/O control line
- Manual
Google