K&F Concept K&F 58MM,Nano-X, ND8 (3 Stop) ND Lens Filter Camera Filter 3-Stop Neutral Density Filter KF01.1510

Produkta kods: 30791
29,45 ar PVN

Piegādes laiks parasti 5 - 7 darba dienas

Ir piegādātāja noliktavā: 3 vienības

Piegādes un saņemšanas varianti
Delivery Instore
20.12 - 30.12.2025
Saņemt veikalā
Bezmaksas
Delivery
22.12 - 31.12.2025
Kurjers (DPD, Omniva)
no 10 €
Delivery Bycicle
20.12 - 30.12.2025
Velokurjers (tikai Rīga)
no 9 €
SKU: 30791
Modelis: KF01.1510
EAN: 6936069264944
Ražotājs: K&F Concept

Stāvoklis: Jauns

AI assistant
Mākslīgā intelekta palīgs
Šī ir jaunā palīga tērzēšanas beta versija, kas var atbildēt gan uz standarta, gan paplašinātiem jautājumiem par šo produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?

K&F 58MM, Nano-X, ND8 (3 Stop) ND Lens Filter

K&F 58MM, Nano-X, ND8 (3 Stop) ND Lens Filter ir augstas veiktspējas 3-stopu neitrālas blīvuma filtrs, kas izstrādāts, lai novērstu pārmērīgu ekspozīciju spilgtos apstākļos. Ar 12.5 caurlaidību un tikai 3.3mm plānu profilu, tas samazina vignetting, padarot to piemērotu gan platleņķa, gan telefoto objektīviem.

Šis daudzpusīgais filtrs ļauj radīt pārsteidzošus ilgu ekspozīciju efektus, kas ir ideāli piemēroti kustības izplūšanai ainavās vai kinovideo. Tā uzlabotā AGC optiskā stikla konstrukcija ietver divpusējas 28 slāņu pārklājumus, kas samazina atspīdumus un nodrošina hidrofobiskas un putekļu necaurlaidīgas īpašības vieglai tīrīšanai.

Izturīgā aviācijas kvalitātes alumīnija rāmī ir iekļauts CNC neslīdošs dizains vieglai uzstādīšanai un noņemšanai, padarot K&F ND8 filtru par būtisku rīku fotogrāfiem, kas vēlas uzlabot savu radošumu.

Galvenās iezīmes

  • 3-stopu neitrālas blīvuma filtrs spilgtiem apstākļiem.
  • Ideāli piemērots ilgstošai ekspozīcijai un kustības izplūšanas tehnikām.
  • Caurlaidība 12.5 ar tumšošanas faktoru 0.9.
  • Ultra-plāns 3.3mm profils, lai novērstu vignetting.
  • AGC Japāņu optiskais stikls ar divpusējiem pārklājumiem.
  • Hidrofobiskas un putekļu necaurlaidīgas īpašības izturībai.
  • CNC neslīdošs alumīnija rāmis drošai piestiprināšanai.

Specifikācijas

  • Filtra tips ND8 (3 stopi)
  • Materiāls AGC Japāņu optiskais stikls
  • Caurlaidība 12.5
  • Rāmja biezums 3.3mm
  • Pārklājumi 28 slāņu daudzslāņu pārklājums (abās pusēs)
  • Saderība Piemērots 58mm objektīvu vītnēm
  • Ūdensizturīgs un skrāpējumiem izturīgs
Filtra tipsND (pelēkais)
Filtra izmērs58mm
Blīvuma pakāpeND8
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Pasūtāms no noliktavas

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

K&F Concept K&F 58MM,Nano-X, ND8 (3 Stop) ND Lens Filter Camera Filter 3-Stop Neutral Density Filter KF01.1510

K&F Concept K&F 58MM,Nano-X, ND8 (3 Stop) ND Lens Filter Camera Filter 3-Stop Neutral Density Filter KF01.1510

Uzrakstīt atsauksmi